Autor Tema: Počele predizborne kampanje  (Posjeta: 7772 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Počele predizborne kampanje
« Odgovori #30 : Listopad 19, 2010, 04:12:47 poslijepodne »

 ....jer vjerujem da ova zemlja može, zna i hoće. Uvjeren sam da Hrvatska može biti mala Švicarska,.....


U ovome se potpuno slažemo(ova zemlja, može, zna i hoće....nije li to moto iz predsjedničke kampanje Vesne Pusić?opa ;D)
i ako si pratio moje pisanje do sada sve ovo sam ponovio nekoliko puta u različitim temama.
Korektno razmišljanje i napisano, jedino me još zanima a koga to vidiš na desnom centru u ovom trenutku tko bi bio taj? Pa ću ti moći nešto više reći o njemu.

Ali sve ovo što si napisao, kada bih se ja kandidirao bio bi idealna osoba za tebe, budi uvjeren u to, samo što nebi sigurno mogao dobiti dovoljno glasova da dođem tamo gdje treba i u tome je zapravo cijelo prokletstvo ove napaćene, opljačkane i pokradene  zemlje, zbog čega nije ni š od Švicarske a mogla je biti Švicarska u malom, kako to ja volim reći. 8)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Počele predizborne kampanje
« Odgovori #31 : Listopad 19, 2010, 08:50:43 poslijepodne »
U ovome se potpuno slažemo(ova zemlja, može, zna i hoće....nije li to moto iz predsjedničke kampanje Vesne Pusić?opa ;D)

Je ili nije - niti su to njezine riječi, niti je to njezin moto, niti sam ih ja uzeo od nje - a i da je njezin moto (nemam pojma o tome!) - ona ga je uzela od pametnijih i osvještenijih, nije to ona smislila, u njezinoj obiteljskoj kuhinji se nikada takove izreke u korist Hrvatske nisu uzgajale i kuhale... one projugoslovenske svakako da, ali ove sigurno ne... BTW, predizborne slogane im smišljaju i serviraju agencije koje se time bave - predlože više njih, ona usvoji neku, i sad je to - ONA! C'mon...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Počele predizborne kampanje
« Odgovori #32 : Listopad 19, 2010, 09:27:00 poslijepodne »
BTW, predizborne slogane im smišljaju i serviraju agencije koje se time bave - predlože više njih, ona usvoji neku, i sad je to - ONA! C'mon...

I onda se dogodi da se otkrije kako je taj i taj slogan neke naše stranke korišten davno prije negdje u susjedstvu ili negdje dalje u svijetu. Ako stranke nisu sposobne same smisliti slogan i nastup za izbore onda neka okrenu ključ u bravi jer netko drugi radi posao koji bi oni sami trebali raditi.

amarkulin

  • Gost
Odg: Počele predizborne kampanje
« Odgovori #33 : Listopad 19, 2010, 10:43:37 poslijepodne »
Moji kandidati će biti oni koji stavljaju prioritete na naše snage i sposobnosti, koji imaju svijest da nam EU neće donijeti ništa bitnoga i korisnoga što mi sami ne možemo ostvariti i bez te famozne EU, koji će naglasak stavljati na dignitet i nacionalne interese, a ne tuđe interese i tuđu korist.

Na tvoju žalost, više se ne bavim politikom.  :P
« Zadnja izmjena: Listopad 19, 2010, 10:45:14 poslijepodne amarkulin »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Počele predizborne kampanje
« Odgovori #34 : Listopad 19, 2010, 11:00:52 poslijepodne »
Anđelko, znaš kak se veli ... Ako se ti ne želiš baviti politikom, onda se bu politika bavila tobom ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Počele predizborne kampanje
« Odgovori #35 : Listopad 20, 2010, 01:52:36 poslijepodne »
danas sam ponovo pogledao Bajevića ... spomenem se Bandića ... hoće li on ponovno na izbore .... ?


Pedja Bajović vs. Milan Bandić
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Počele predizborne kampanje
« Odgovori #36 : Listopad 20, 2010, 02:45:46 poslijepodne »
Anđelko, znaš kak se veli ... Ako se ti ne želiš baviti politikom, onda se bu politika bavila tobom ...

Ne nužno. Previše imam utakmica u nogama...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Počele predizborne kampanje
« Odgovori #37 : Listopad 20, 2010, 04:20:34 poslijepodne »
... znam, ti si stara kuka ... dal slobodno velim da si premazan svim mastima ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Počele predizborne kampanje
« Odgovori #38 : Listopad 20, 2010, 06:17:01 poslijepodne »
Nisam ti ja od onih metroseksualaca kaj se mažu svim mastima. ;D

Za mene možeš reći: "been there, done that".
(Za sleđa: "To have experienced the topic under discussion, to the point of boredom or complacency.)
« Zadnja izmjena: Listopad 20, 2010, 06:23:27 poslijepodne amarkulin »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Počele predizborne kampanje
« Odgovori #39 : Listopad 20, 2010, 08:00:51 poslijepodne »
That was never in question.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Počele predizborne kampanje
« Odgovori #40 : Listopad 24, 2010, 05:28:55 poslijepodne »
Evo jedne od pozitivnih opcija za buduće izbore:

http://www.hsp-ante-starcevic.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=880%3Apriopenje-medijima-zamjenika-predsjednice-pere-kovaevia-sa-i-opeg-sabora-hsp-dr-ante-starevi&catid=36%3Abpz&Itemid=59

Priopćenje medijima zamjenika predsjednice Pere Kovačevića sa I. Općeg Sabora HSP dr. Ante Starčević

Dana, 23. listopada 2010. godine održan je u Slavonskom Brodu I. Opći sabor HSP-a dr. Ante Starčević, na kojem je nazočilo preko 1000 izaslanika iz svih dijelova Hrvatske. Ruža Tomašić izabrana je za predsjednicu stranke , a za njezine zamjenike izabrani  su  mag. iur. Pero Kovačević i prof. dr.  Radoslav Galić. Za Glavnog tajnika izabran je  Pero Ćorić, a za zamjenika Glavnog tajnika Denis Bevanda. Za dopredsjednike stranke izbrani su: dr. Ivan Kirin, Antun-Toni  Žagar ing., Tomislav Vlajnić dr. med., Željko Skoko i prof. Ivan Tepeš. U predsjedništvo stranke izabrani su: Mladen Meštrović, Tomislav Šarić, Josip Raguž, Kristina Čuljak, Robert Balić dipl. ing., Mihovil Stanišić dipl. agr., Selimir Vukšić – Sele, mr. Dalibor Pudić, dr. Ante Kovačić, Dubravko Popić i Davorin Boršćak. U Časni sud stranke izabrani su prof. Krešimir Mihajlović, za predsjednika te Tomislav Džanak i Krešimir Vrljić, za članove. Nadzorni odbor čine Ivica Rajčić, predsjednik te prof. Slavica Bamburač i Nikša Dubelj dipl. ing., članovi. Članovima stranke postali su Zvonko Bušić, poznati i priznati domoljub i uznik  i Boris Buzančić, prvi ratni gradonačelnik Grada Zagreba.

Izaslanici I. Općeg sabora stranke konstatirali su da se Hrvatska nakon dvadeset godina svoje samostalnosti nalazi u dubokoj i pogubnoj  političkoj, moralnoj, upravljačkoj i ekonomskoj krizi, te krizi sustava vrijednosti.

Postojeća politička garnitura na političkoj sceni i vlasti snose punu odgovornost za stanje u kojem se država nalazi. Korupcija, pljačka i grabež su premrežili cijelu državu. KUKUNAMA koalicija (HDZ-a i njezini partneri) i KUKURIKU koalicija (SDP i njezini partneri) omogućili su svojim činjenjem i nečinjenjem pljačku, grabež i korupciju, te onemogućili uspostavu pravne države.

Stranka je pozvala hrvatske branitelje, HRVI iz Domovinskog rata, obitelji poginulih, nestalih i zatočenih hrvatskih branitelja, intelektualce, radnike, seljake, umirovljenike, te posebno mlade i sve one koji vole i smatraju Hrvatsku svojom  državom da im se pridruže i zajedno izvedu i provedu političku i gospodarsku Oluju.

Cilj političke i gospodarske Oluje je  smijeniti  sa vlasti - na izborima, sadašnju nesposobnu i korumpiranu KUKUNAMA koaliciju i njihovu Vladu i spriječiti dolazak na vlast isto tako nesposobne i korumpirane KUKURIKU koalicije , te urediti Hrvatsku kao pravnu i uređenu državu po mjeri svih njezinih građana. Program reforme pravosuđa  stranke je jamstvo uspostave pravne države, načela vladavine prava, sankcioniranja pljačke i grabeži u priči zvanoj pretvorba i privatizacija na hrvatski način, sankcioniranje pljačke i grabeži te korupcije.                                                       

                                                                                 ZAMJENIK  PREDSJEDNICA STRANKE

                                                                                        mag. iur. Pero Kovačević v.r.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Počele predizborne kampanje
« Odgovori #41 : Listopad 24, 2010, 06:07:46 poslijepodne »
urediti Hrvatsku kao pravnu i uređenu državu po mjeri svih njezinih građana

Ovo slušamo još od Tuđmana: "Hrvatska - zemlja blagostanja". Teško da će još jedna inkarnacija HSP-a biti baš taj zamašnjak koji će preokrenuti tijek povijesti...