Osoblje > O forumgorica.com stranici

O administriranju foruma i forumašenju

<< < (3/4) > >>

Stjepan:

--- Citat: Sledgehammer - Rujan 20, 2009, 12:02:51 poslijepodne ---I kakvi su to članovi?? Oni koji tebi ne klimaju glavom i ne kritiziraju tvoju administraciju??

Nitko se ne treba ravnati prema meni, ali niti prema - tebi! Treba se ravnati prema realnim stvarima, iskustvima i potrebama, a ne gurati demonstraciju osobne volje bahato u prvi plan, samo zato jer se to - po ovlastima na forumu - može. Takvo ponašanje je, BTW, u suprotnosti sa onime što si sam izjavljivao kada je forum pokrenut...

--- Kraj citata ---

Ti si odmah po dolasku ovdje izvukao nož prema meni.

Molim te da navedeš jedan primjer moje samovolje u kojoj sam išao protiv članova.

Da sam radio po svojem ja ne bih instalirao SMF već Vanilla forum kojeg smatram boljom aplikacijom. Ali ljudi su rekli da žele istu aplikaciju i ja sam ih poslušao. Ispunjena je njihova želja, a ne moja.

Meni su grafički smajlići bez veze i dovoljne su mi tekstualne inačice. Ali ljudi su željeli dodatne smajliće i dodao sam ih. I ako tko pripremi paket za SMF s novim smajlićima ja ću ih instalirati. Ispunjena je želja korisnika, a ne moja.

Ja sam smatrao da oglasnik u forumu nije baš najbolje rješenje i smatrao sam da su komentari korisni. Ljudi su rekli suprotno i pokrenut je oglasnik na kojem nije moguće komentirati. Ispunjena je vaša (i tvoja) želja, a ne moja.

A sad ti meni reci po kojoj osnovi ti mene optužuješ da tražim da ljudi samo klimaju glavom i odobravaju moju administraciju?
Gdje se vidi da ja tražim da se ravnaju prema meni?
Gdje je bahato demonstriram svoju volju?

Naravno, ne očekujem ispriku od tebe jer ti nisi sposoban priznati da ponekad nisi u pravu.

Neo:

--- Citat: Sledgehammer - Rujan 20, 2009, 12:15:56 poslijepodne ---Sve kaj trebaš zaključiti ja napišem doslovno tako, crno na bijelo. I baš me briga za tuđe zaključke.

--- Kraj citata ---

Ovo je prava istina :)

Sleđ ako želiš i toliko znaš molim te da Štefu i doktoru daš konkretne prijedloge za poboljšanje foruma, a ne kao do sada apstraktne.

Goričanka:
Stjepane, vidim danas si ti na tapeti - dobrodošao u klub!  :)

Mlačanin:
[/img]

Stjepan:

--- Citat: Neo - Rujan 20, 2009, 03:34:09 poslijepodne ---Sleđ ako želiš i toliko znaš molim te da Štefu i doktoru daš konkretne prijedloge za poboljšanje foruma, a ne kao do sada apstraktne.

--- Kraj citata ---

Dao je konkretan prijedlog za oglasnik koji je uvažen.
Osim broja postova koji su potrebni da bi član vidio oglasnik.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju