Autor Tema: Baha'i vjera  (Posjeta: 40236 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Josip

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 76
  • Karma: +0/-0
Odg: Baha'i vjera
« Odgovori #105 : Travanj 19, 2011, 10:43:57 prijepodne »
Pa kaj to moraš u svakoj temi napisati? Kako ne radi, ako si uspjel ovo napisati?
Ni meni nije radilo, pa ne radim dramu...

Molim, zašto nisam mogao doći na forum izravno sa svoga kompjutera, a mogao sam s prijeteljevog. U čemu je bio problem? Zašto nisam dobio odgovor? Zašto neki forumaši, vi i ja i ????, nisu mogli izravno doći na forum? Ne dramatiziram već obaviještavam sugovornike. Dramatizacija bi bila nešto drugo po meni. Ugodan dan!

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Baha'i vjera
« Odgovori #106 : Travanj 19, 2011, 10:51:46 prijepodne »
Pa kaj to moraš u svakoj temi napisati? Kako ne radi, ako si uspjel ovo napisati?
Ni meni nije radilo, pa ne radim dramu...

Molim, zašto nisam mogao doći na forum izravno sa svoga kompjutera, a mogao sam s prijeteljevog. U čemu je bio problem? Zašto nisam dobio odgovor? Zašto neki forumaši, vi i ja i ????, nisu mogli izravno doći na forum? Ne dramatiziram već obaviještavam sugovornike. Dramatizacija bi bila nešto drugo po meni. Ugodan dan!

Ne otvaraj ovdje bezpotrebno raspravu , jer to nije tema.

Otvori si novu temu  pa pitaj.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Josip

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 76
  • Karma: +0/-0
Odg: Baha'i vjera
« Odgovori #107 : Travanj 19, 2011, 11:38:08 prijepodne »


Ne otvaraj ovdje bezpotrebno raspravu , jer to nije tema.
Otvori si novu temu  pa pitaj.
[/quote]

Žao mi je ako sam nekoga povrijedio.

Postavio sam pitanje gdje se postavljaju pitanja o forumu, ali odgovor nisam dobio do sada, osim što ste vi nakon ovog svog posta tamo u prvom retku napisali:
@Josipe pravo ti je napisao @andjelko, kaj buš sad pisal po cjelom forumu jedno te isto?

 Molim, moglo se i može se glasati o opomeni ili o poželjnosti i mojih postova na forumu.

Hvala na suradnji, ispričavam se na izostanku za stanovito vrijeme. Želim uspješni nastavak Velika Gorica-neovisni forum.



Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Baha'i vjera
« Odgovori #108 : Travanj 23, 2011, 01:43:21 poslijepodne »
Zakaj bi se glasalo o tvojoj prisutnosti na forumu? Pa nisi ti najgori ovdje hahahhha

E da, Josipe, sretan Uskrs.