Osoblje > O forumgorica.com stranici

Ignoriranje

<< < (3/13) > >>

Newbie:
Eh sada, dali je uvrijedio osobu ili robota, sto bi Asimov rekao na to?

Stjepan:
Da je u pravu onda bi to bilo vrijeđanje, a kako nije onda nije. :-)

Sledgehammer:

--- Citat: plemenitašica - Siječanj 06, 2010, 06:47:39 poslijepodne ---Zato da se ne živciraju kad pročitaju post od nicka koju su stavili na ignore.
Naravno da vide postove od ignore nicka ako ga netko drugi citira, ali original ne vide i njima je super u životu. Tko je vama kriv kaj si ne znate posložiti stvari u svojim ladicama i bezbrižnije pratiti forum.  ;)
--- Kraj citata ---

Ako ga živcira, neka promijeni forum... a forum je ogledalo života u jendu ruku, pa me baš zanima kako u životu rješava to kada ga netko živcira? I kako se ponaša - i to prima - kada on živcira druge?

Sledgehammer:

--- Citat: Stjepan - Siječanj 07, 2010, 10:32:28 prijepodne ---Da si malo pogledao vidio bi da je probator član koji ima redni broj 2. To je testni korisnički račun koji služi administratorima i moderatorima (svi oni znaju njegove pristupne podatke) da testiraju mogućnosti i funkcionalnosti foruma. Nije dozvoljeno pod tim nickom postanje bilo kakvih poruka ili učestvovanje u diskusijama.
--- Kraj citata ---

Otkuda da ja to znam??

I BTW, takvi potezi, ako stvarno služe za probe, pa sam i baš ja služio za probu (i nije bilo stvarne intencije), trebalo je to najaviti ili reći.

plemenitashica:

--- Citat: Sledgehammer - Siječanj 07, 2010, 03:44:33 poslijepodne ---Ako ga živcira, neka promijeni forum... a forum je ogledalo života u jendu ruku, pa me baš zanima kako u životu rješava to kada ga netko živcira? I kako se ponaša - i to prima - kada on živcira druge?

--- Kraj citata ---

Pa i je, promijenio. Nema ga ovdje. Tu i tam napiše poneko slovo. A više je pisal dok je  čital moje postove, samo se malo zaletio, a nije pazio na svoja leđa. hihihihihi  ;)
A bome i vas, iako vas nije stavio na ignore listu.
A da živcira druge, ne znam, ne poznajem ga.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju