Autor Tema: "Nevladine" udruge  (Posjeta: 3155 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
"Nevladine" udruge
« : Rujan 16, 2014, 09:22:21 poslijepodne »
Ista situacija je i kod nas... to su šuge tipa Teršeličke, Pusića i ostatka i sami priznali...

http://nezavisni.hr/blog/nevladine-udruge-vode-placeni-politicki-aktivisti-i-strani-agenti-da-ocrne-drzavu/

Oni su "nevladini" - a Vlada ih plaća... malo me jebe logika danas...

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: "Nevladine" udruge
« Odgovori #1 : Rujan 20, 2014, 04:41:28 poslijepodne »
Još malo "mirnih, demokratskih, nenasilnih iskazivanja silne tolerancije" koju - i opet! - prodaje crvena bagra, partizanija i ina ekipa boraca za povratak Jugoslavije i šupaka iz kojekakvih peder-lezba-anticrkvenih-antihrvatskih-psihobolesničkih udrugica, koje sve treba zakonom zabraniti i uskratiti bilo kakovu novčanu pomoć, jer je to bacanje novca poreznih obveznika protiv kojih onda ta ekipa i radi...

Partizani i ta anarho-ateističko-partizanska rulja je tolerantna kao što je i drek prepun vitamina, a politika optuživanja drugih za ponašanje koje upravo oni sami koriste i rade je u kontinuitetu.

Govnara koji od silne mržnje napada staru ženu, koja eto misli drugačije (ako taj skot uopće misli), trebalo je ustrijeliti odmah... prokleta ateistička govna... nema druge, na nasilje odgovoriti na isti način.

http://admin.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/133000-incident-u-zagrebu-starici-katolkinji-na-prosvjedu-raskinimo-vatikanske-ugovore-razbili-nos-jer-je-lijepila-plakate-foto.html
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Master

  • Gost
Odg: "Nevladine" udruge
« Odgovori #2 : Rujan 27, 2014, 02:05:45 poslijepodne »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: "Nevladine" udruge
« Odgovori #3 : Rujan 28, 2014, 06:58:32 poslijepodne »
Obična antihrvatska ružna srpska drolja i babuskara iz četničko-partizansko-zločinačke "familije" i sa slovenskim državljanstvom, koju partizanija na vlasti nagrađuje da radi protiv ove države i obnavlja Jugoslaviju, koju ova država plaća da ova droca sere po Hrvatskoj, a i čitav niz neojugoslavenskih i antihrvatskih narodnih i međunarodnih faktora daje joj podršku, nimalo čudno što su sve bivši veliki prijatelji Jugoslavije i aktivni borci protiv Hrvatske, te veliki pomagači četnika u Domovinskom ratu, osobito Nizozemci, direktni krivci za Srebrenicu...

Tu je i šugavi "Profil International", u kojem neću više nikada kupiti niti jednu knjigu, a ne bih ni do sada da sam znao...

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/133387-terselic-pozvala-gotovinu-da-se-pokaje-evo-tko-osim-nizozemskog-veleposlanstva-u-srbiji-placa-njen-rad.html
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”