Autor Tema: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a  (Posjeta: 5563 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #15 : Svibanj 03, 2011, 10:32:00 poslijepodne »

Ma,ludi moji,ove dvoličnosti jedino Sleđ zna reči popu pop a bobu bob.
Svi smo mi više mejne dvolični al ovem močnem je to ,ne samo hobi,nek i zanimajne.Iti okolo i tržiti bele bubrege.
Pitajne je kaj je opče istina...(Vele nekakovi kakti agenti; Kad te oni obrade nečeš prepoznati istinu pa da te i osobno zvizne nogom u guzicu ("Istina").

Ali jači tlači, kažu a i druga kaže da ničija nije sjala vječno, pa tako neće ni američka.

Jagi,treba to preživeti i doživeti...
Se sečaš 500 let Turske i "predziđa krščanstva"?
MG 1573 - BJJ 1848...
Niš nejde prek noči a i da of sklepeče z nogami dojde Murta.I stalno nas * nekakovi Kurta i Murta a mi idemo z krajnosti f krajnost.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #16 : Svibanj 04, 2011, 06:30:33 prijepodne »
http://www.njuz.net/audicija-za-novog-zlog-teroristu-sledeceg-utorka/

A jesi izabrao izvor vijesti...

Amerikanci drže do svojih građana, svoje države i nacionalne sigurnosti. Njihovu politiku određuje izabrana vlast, a ne mediji u stranom vlasništvu i udruge financirane iz inozemstva.

Tako je, i tako treba biti u svakoj normalnoj zemlji. I taj "detalj" pokazuje zašto nam je tako kako je.

===================

I ak bi bilo moguće, da ne uvlačite lokal-političare i ne zaserete temu sa offtopic-gluparijama, od kojih se neki očito nemreju nikad maknuti - od svog nosa i od svog lokal-političara. Kak plitko i jadno...
« Zadnja izmjena: Svibanj 04, 2011, 06:34:13 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #17 : Svibanj 04, 2011, 06:40:12 prijepodne »
Kaj se tiče Bin Ladena, ja ne bih metnul ruku u vatru da je on stvarno i krknut... sve mi nekako izgleda kao jedna velika namještena igra, kao još jedna predstava u režiji cijele američke političko-obavještajne zajednice sa ciljem učvršćivanja položaja i "rejtinga" sadašnjeg predsjednika.

Previše je nelogičnosti i bedastoća u cijeloj priči; od toga da su Ameri kao dokaz podmetnuli fotomontažu koja već pola godine kruži internetom, i istu su svejedno objavili najutjecajniji dnevni listovi kao "dokaz", do čudnog i naprasnog sprovoda u roku od 24 sata i to na moru, koji "poštuje muslimanske običaje", a 1. - niti je to u skladu sa muslimanskim običajima, i 2. - otkada bi to Amere zanimalo poštovanje ičega vezanog uz najvećeg svjetskog terorista..?? A takvih detalja ima još puno...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #18 : Svibanj 04, 2011, 11:38:43 prijepodne »
Ma i meni ovo smrdi sve do neba, i to iz istih razloga. Tu nekaj ne štima, za mene je to očigledno.

Možda je frajer bil već davno mrtav, pa sad ameri pokušavaju to sebi kao uspjeh prikazati.

Istina je rijeka duboka...

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #19 : Svibanj 05, 2011, 01:47:57 poslijepodne »
Kaj se tiče Bin Ladena, ja ne bih metnul ruku u vatru da je on stvarno i krknut... sve mi nekako izgleda kao jedna velika namještena igra, kao još jedna predstava u režiji cijele američke političko-obavještajne zajednice sa ciljem učvršćivanja položaja i "rejtinga" sadašnjeg predsjednika.

Previše je nelogičnosti i bedastoća u cijeloj priči; od toga da su Ameri kao dokaz podmetnuli fotomontažu koja već pola godine kruži internetom, i istu su svejedno objavili najutjecajniji dnevni listovi kao "dokaz", do čudnog i naprasnog sprovoda u roku od 24 sata i to na moru, koji "poštuje muslimanske običaje", a 1. - niti je to u skladu sa muslimanskim običajima, i 2. - otkada bi to Amere zanimalo poštovanje ičega vezanog uz najvećeg svjetskog terorista..?? A takvih detalja ima još puno...

Ma nema ni veze da li je to stvarno on ili nije.
Službeno, za cijeli svijet, Osama Bin Laden je mrtav i to je ono što Amerima trenutno paše i na čemu će vjerojatno bazirati svoju vanjsku politiku i vojnu strategiju.
Sve drugo su detalji oko kojih si ne treba puno razbijati glavu.
Ionako smo svi skupa nemoćni bilo šta promijeniti.
Možemo samo gledati i komentirati, a bit će onako kako oni žele da bude.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #20 : Svibanj 05, 2011, 11:31:40 poslijepodne »
WASHINGTON Bijela kuća odbila objaviti slike
Obama: Objava fotografija tijela bin Ladena opasna za državnu sigurnost
http://www.vjesnik.com/Article.aspx?ID=6784BC7C-651E-4A84-B218-359F6C724DC2

A Hrvatski tajni arhiv ko Kurvina Guzica.
Kak v supermarketu,most i paperi imaju barkode i cene.
wwwg tablice

amarkulin

  • Gost