Autor Tema: Kako radi aktualna vlada  (Posjeta: 293694 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #570 : Kolovoz 05, 2013, 01:38:22 poslijepodne »
I na kraju, na Veliku Gospu, u Vukovini, za vrijeme Oluje, stajao sam pored ceste i gledao kolone traktora i auta ... zbilja zapanjujuće ... samo što su te kolone išle prema Zagrebu, natovarene tehnikom, namještajem i tko zna čime ...

Ti, koji imaš tako razvijenu sposobnost zapažanja detalja - jesi li na kotačima traktora vidio komadiće kose, kože, nečega što bismo mogli pripisati srpskoj nejači? Ionako su ih naši gazili, veli tvoja ekipa iz bratstva i jedinstva, pa možda nešto i zaradiš, kažu da Veritas dobro plaća svoje izvore...  >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #571 : Kolovoz 05, 2013, 01:53:50 poslijepodne »
sledgehammer ... teško je čitati gluposti napisane od čovjeka koji nema dušu da bi pisao dobro, a niti dovoljno pameti da ne piše ništa.

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #572 : Kolovoz 06, 2013, 01:05:01 poslijepodne »
To si valjda mislio na svog zaštitnika, kvazinovinarsko ovoforumsko hnsovsko smeće, koje mimo jednog moda i moje kazne samoinicijativno meni utrostruči kaznu jer ne zna kako bi se, govno obično, osvetilo??

Nema veze, svaka rit dojde na šekret, pa će i ta njuška dolijati... pa će biti trostruko... a jednom ćemo se sresti, s forumom ili bez, nevažno. A tada če procjenjivati neke sasvim druge, puno važnije stvari. Zdravstvene naravi.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #573 : Kolovoz 06, 2013, 01:27:41 poslijepodne »
... fakat je nekome sunce lupilo po sred čela.  :D  Sad sam "opet" u HNS-u ...   ti ne znaš ni kam ti spadaš, a kamo tko sam ja.



... Napuhal si se ko žaba i misliš da dovijeka možeš ovako anonimno prijetiti i serendati po forumu ?  Daj si malo razmisli o svojim postupcima, tko si, što si i gdje radiš, odnosno konstantno pljuješ po ruci koja te hrani.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 06, 2013, 01:32:06 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kako radi aktualna vlada; Tko zapravo vlada Hrvatskom?
« Odgovori #574 : Kolovoz 06, 2013, 08:11:48 poslijepodne »
Tko tu koga
 Tko zapravo vlada Hrvatskom? Tu dilemu žurno treba razriješiti, ne zanima nas tko prima plaču da to radi.
 Evo na primjer: Vlada RH podijelila je veliki broj poticaja hrvatskim voćarima, ratarima i ostalim zainteresiranim za uzgoj nasada. Nicali su vinogradi, voćnjaci, plastenici, hladnjače i, što ti ga ja znam, što sve ne. Nije to sve skupa malo koštalo Hrvatske porezne obveznike, i sve u cilju smanjenja uvoza, veće, jeftinije  i kvalitetnije vlastite proizvodnje voća i povrća.
 No „Gargameli“ u vidu banaka i trgovačkih centara su imali svoju koncepciju, ona je suštinski dijametralna s koncepcijom Hrvatske Vlade. Oni pune svoje hladnjače skupljim voćem i povrćem iz svojih zemalja, tu mislim i na domaće centre jer i njima je gazda putem obrtnih sredstava neka od stranih banaka. A ti moj narode robu iz svojih voćnjaka i povrtnjaka poklanjaj, zaoravaj i bacaj.
 Pa zar se s pravom ne moramo zapitati tko tu koga i za čiji račun. U ovoj zemlji ni jedan dogovor se ne može ostvariti, pa čemu će nam onda Ministri, čemu Vlada, kada vlada strani kapital. Za koga Sabor donosi zakone kada se odmah dogovara kako da se oni ne provode ili na koga se oni ne odnose.
 Zašto se u ovoj prelijepoj zemlji ništa ne isplati uzgajati i proizvoditi?
 Navodno imamo turista toliko da mogu pojesti svu našu proizvodnju mesa, voća i povrća. Zar niti jedna Vlada nije u stanju to organizirati u cilju blagostanja vlastitog naroda, nego dozvoljava prekomjerni uzgoj, kako bi mogli uništiti ono što su samo godinu prije poticali i financirali.
 Mladen Plazibat
http://www.novi-zagreb.hr
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #575 : Kolovoz 06, 2013, 09:08:53 poslijepodne »
Daj definiraj riječ, pojam i kak da još velim: POTICAJ ... kaj se danas u Hrvatskoj ništa ne isplati ako nema poticaja ?  Cilj svega je:  kako zmuljati državu i dobiti poticaje ?  Poticaji zbog : pšenice i kukuruza, duhana, uljane repice, šečerne repe, krava, svinja, ovaca i koza ... zbog nasada šljiva ?    Posadio čovjek iz Sv. Nedjelje, znam ga osobno, nasad od 11000 stabala šljive ... komentar nakon svega ... ako bude rodilo, super, a ako ne bude, boli me briga, dobivam poticaje od kojih mogu solidno živjeti ... to je rješenje ?  Poticaji za nezaposlene ?  Poticaji za razvojačene branitelje ? Poticaji za siromašne i bogate, male i velike, muške i ženske ... na kraju ispada da se fakat ne isplati ništa raditi ako od države ne dobiješ POTICAJE.  Kam smo to otišli ....  u vražju mater.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada; Tko zapravo vlada Hrvatskom?
« Odgovori #576 : Kolovoz 06, 2013, 09:14:25 poslijepodne »
Tko tu koga
 Tko zapravo vlada Hrvatskom? Tu dilemu žurno treba razriješiti, ne zanima nas tko prima plaču da to radi.
 Evo na primjer: Vlada RH podijelila je veliki broj poticaja hrvatskim voćarima, ratarima i ostalim zainteresiranim za uzgoj nasada. Nicali su vinogradi, voćnjaci, plastenici, hladnjače i, što ti ga ja znam, što sve ne. Nije to sve skupa malo koštalo Hrvatske porezne obveznike, i sve u cilju smanjenja uvoza, veće, jeftinije  i kvalitetnije vlastite proizvodnje voća i povrća.
 No „Gargameli“ u vidu banaka i trgovačkih centara su imali svoju koncepciju, ona je suštinski dijametralna s koncepcijom Hrvatske Vlade. Oni pune svoje hladnjače skupljim voćem i povrćem iz svojih zemalja, tu mislim i na domaće centre jer i njima je gazda putem obrtnih sredstava neka od stranih banaka. A ti moj narode robu iz svojih voćnjaka i povrtnjaka poklanjaj, zaoravaj i bacaj.
 Pa zar se s pravom ne moramo zapitati tko tu koga i za čiji račun. U ovoj zemlji ni jedan dogovor se ne može ostvariti, pa čemu će nam onda Ministri, čemu Vlada, kada vlada strani kapital. Za koga Sabor donosi zakone kada se odmah dogovara kako da se oni ne provode ili na koga se oni ne odnose.
 Zašto se u ovoj prelijepoj zemlji ništa ne isplati uzgajati i proizvoditi?
 Navodno imamo turista toliko da mogu pojesti svu našu proizvodnju mesa, voća i povrća. Zar niti jedna Vlada nije u stanju to organizirati u cilju blagostanja vlastitog naroda, nego dozvoljava prekomjerni uzgoj, kako bi mogli uništiti ono što su samo godinu prije poticali i financirali.
 Mladen Plazibat
http://www.novi-zagreb.hr

nije zadaca vlade da takvo nesto organizira, a i da je nije ni sposobna.

ti poticaji su samo prvi korak, drugi je odkup..a tu vec nedostaje svetonazora, odnos  prema svojem , postenja i znanja.

doduse , zemlja je puna  gotovanskih kretena koje je sistem, kucni odgoj odgojio da imaju znanje samo za grbavu karetinu

treba uvesti za pocetak 10tisuca nase katolicke brace iz filipina, oni ce znati.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #577 : Kolovoz 06, 2013, 09:41:42 poslijepodne »

treba uvesti za pocetak 10tisuca nase katolicke brace iz filipina, oni ce znati.

Uvezli su (ZNA SE tko) nečije brače iz susjedne nam države, pa im ne pada na pamet da se vrnu tam od kuda su došli jer ... i oni imaju POTICAJE , a osim toga i rodjake i netjake i zemu na svakom čošku, šalteru, uredu, stranci, položaju i poziciji ...

... ovo je samo jedan od razloga zašto nam je tako kao nam je, ma koliko nekome bilo krivo.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #578 : Kolovoz 06, 2013, 10:06:27 poslijepodne »

treba uvesti za pocetak 10tisuca nase katolicke brace iz filipina, oni ce znati.

Uvezli su (ZNA SE tko) nečije brače iz susjedne nam države, pa im ne pada na pamet da se vrnu tam od kuda su došli jer ... i oni imaju POTICAJE , a osim toga i rodjake i netjake i zemu na svakom čošku, šalteru, uredu, stranci, položaju i poziciji ...

... ovo je samo jedan od razloga zašto nam je tako kao nam je, ma koliko nekome bilo krivo.

i neka su..na nasu srecu i njihovu zalost.

treba i netko hraniti i zbrinuti komunisticko-udbasku zgadiju ala ti ..

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #579 : Kolovoz 06, 2013, 10:13:01 poslijepodne »
treba i netko hraniti i zbrinuti komunisticko-udbasku zgadiju ala ti ..

Franjo, kakve veze imam ja sa komunistima i udbom ?  Zašto vrijeđaš ?  Kad ništa drugo ne znaš napisati onda se preseravaš, ali ... ... Najteže je čitati gluposti napisane od čovjeka koji nema dušu da bi pisao dobro, a niti dovoljno pameti da ne piše ništa.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #580 : Kolovoz 06, 2013, 11:39:56 poslijepodne »
treba i netko hraniti i zbrinuti komunisticko-udbasku zgadiju ala ti ..

Franjo, kakve veze imam ja sa komunistima i udbom ?  Zašto vrijeđaš ?  Kad ništa drugo ne znaš napisati onda se preseravaš, ali ... ... Najteže je čitati gluposti napisane od čovjeka koji nema dušu da bi pisao dobro, a niti dovoljno pameti da ne piše ništa.

a jeli..a ti ne vrijedjas ljude koji su u ratu plasticnom vrecom u ruci pobjegli/protjerani  iz bosne u hrvatsku ..sprdavas se, bezobrazno sovinisticki prema tim vrijednjim i postenim ljudima.


Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #581 : Kolovoz 06, 2013, 11:50:22 poslijepodne »
apropo, vlada i njezini strucnjaci..

pitanje..

sto bi se dogodilo u demokracijama zapadno od karavanki, mislim na njemacko govorno podrucje,nama najblize ,  da ministar finacija ljetuje sa kolegom na njegovom brodu ciji tank guta 17tisuca kuna, a da isti kolega ministrov drzavi duguje nekoliko milijuna neplacenog poreza.

http://www.vecernji.hr/vijesti/linic-brodom-krenuo-odmor-tank-goriva-stoji-cak-17-000-kuna-clanak-594025

napomena: hrvatski ministar finacija je najpopularniji i najvrijednjiji ministar zokijevog odabira..barem tako prenose mediji koji su isto pisali d a je  bivsa lakrdija sa pantovcaka imala isto tako visoki reiting prema pisanju istih  medija..

u to ne treba sumnjati, jer lakrdija je birana dva puta , bila bi i treci put da izborni zakon to dozvoljava.


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #582 : Kolovoz 07, 2013, 09:32:02 prijepodne »
... svaka čast vrijednim i poštenim ljudima ... ali po svjetskim mjerenjima, nakon ratova i velikih migracija ljudi, najmanje 18 % ostane trajno živjeti na novom prostoru, odnosno daj mi reci, koliko se tih, vrijednih i poštenih nikad nije vratilo doma, tamo, odakle su izbjegli ?  Daj pogledaj samo po Gorici, koliko ima onih drugih (a ne smatra ih se vrijednima i poštenima) ali su članovi ZNA SE koje stranke, pa su dobili i stanove i primanja i aute i radna mjesta, ima i onih koji i rade a dobivali su "POTICAJE" I invalidninu i od hrvatske strane, a i od HVO-a,  za istu nezgodu ... Daj pogledaj malo oko sebe, pobriši naočale ako ih nosiš i videl buš stvari malo drugačije nego kak ti misliš.   Da ponovim, da ne iskrivljuješ i tumačiš moje pisanje ... svaka čast vrijednim i poštenim ljudima, odakle god bili rodom.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #583 : Kolovoz 07, 2013, 10:26:51 prijepodne »
a cuj kokica,

  gdje da se vrate..u onu zlocinacku tvorevinu koja se naziva r.srpska.

ja nema nista d a i ti dobijes poticaje,da se konacno primis posla, a ne da te roditelji izdrazavaju.

zanimljivo decec, kak ti ne smetaju odiseji i slicna bratija koji parazitski zive cijeli vijek na grbaci ovo jos malo ljudi koji rade...smeta te sve sa pridjevom hrvatsko, to su onda , znas se , al ne smeta te onaj lazni branitelj , patoloski lazov, koji trenutacno obnasa ministra branitelja..smeta te katolicka crkva , al ne smeta te nimalo ona zlocinacka organizacija sa sjediste u preobrazenskoj ulici u balkanskoj metropoli imena spc koja je najveci krivac za ratove devedesetih sa stotine tisuca mrtvih i jos vise protjeranih i opljackanih....

jos jednom.. ja da trebam birati za susjeda bosanskog hrvata ili tebe, bio bi prvo navedeni ..

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #584 : Kolovoz 07, 2013, 12:11:25 poslijepodne »
a cuj kokica,
gdje da se vrate..u onu zlocinacku tvorevinu koja se naziva r.srpska.
ja nema nista d a i ti dobijes poticaje,da se konacno primis posla, a ne da te roditelji izdrazavaju.
zanimljivo decec, kak ti ne smetaju odiseji i slicna bratija koji parazitski zive cijeli vijek na grbaci ovo jos malo ljudi koji rade...smeta te sve sa pridjevom hrvatsko, to su onda , znas se , al ne smeta te onaj lazni branitelj , patoloski lazov, koji trenutacno obnasa ministra branitelja..smeta te katolicka crkva , al ne smeta te nimalo ona zlocinacka organizacija sa sjediste u preobrazenskoj ulici u balkanskoj metropoli imena spc koja je najveci krivac za ratove devedesetih sa stotine tisuca mrtvih i jos vise protjeranih i opljackanih....
jos jednom.. ja da trebam birati za susjeda bosanskog hrvata ili tebe, bio bi prvo navedeni ..

Franjo, prvo se nauči ispravno pisati moj nick, drugo, tko je spomenuo srbe i r.srpsku ? Ja nisam. Znam ih pun kufer koji žive u Gorici i okolici koji porijeklom nemaju ama baš nikakve veze sa prostorom koji sad drže srbi. Već sam ti napisao ... svaka čast vrijednima i poštenima. Lažne branitelje koje ti spominješ ... to je zasebna tema ... sadašnjeg ministra nazivaš patološkim lažovom ... zašto ? Zato što je ubrzao objavu registra branitelja ? Kaj se toga tiče, mirno spavam.  ( Da se razumijemo, nema ništa protiv njega niti navijam za njega) ... Jer si u novinama pročitao da je lažni branitelj ?  ... ali pisalo je i na plotu ...  pa su se mnogi našpranjili.  Što se tiče poticaja ... nisam dobio, niti dobivam ni jedne kune od strane države ni po pitanju poljoprovrede ni po pitanju sudjelovanja u ratu (FOND HB) Da si kontrolirao vrijkednost udjela, mogao bi primjetiti da se u odnosu na kraj 2011. vrijednost udjela gotovo prepolovila (sa 834 kn pala je na 490 kn)  Već sam citirao jednu pjesmu, a i dalje stojim kod toga :"Prvo su došli popovi, pa topovi, pa lopovi ..."

Za pripadnost nekoj stranci ili partiji kak ti veliš, samo za tebe ponavljam ... niti sam bio niti sam sad član ni SDP-a ni HNS-a. Ako zatreba, ponovit ću ti još koji put ... možda ti uđe u uho.

... i na kraju, što se mržnje tiče, odakle ti podatak da mrzim sve što je hrvatsko ?  Smetaju me "profesionalni hrvati" plavi po prsima od busanja, smetaju me i oni koji imaju stav a u stvari nemaju pojma, a tvoje pisanje je u stvari dokaz da nemaš pojma ni tko sam ni odakle sam.  Glavno je da pljuješ, serendaš i napadaš, tko ga šljivi, ionako to radiš anonimno.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 07, 2013, 12:20:16 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.