Autor Tema: stjepan stipe stipan stipica stipa stipo stevan mesić  (Posjeta: 16741 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: stjepan stipe stipan stipica stipa stipo stevan mesić
« Odgovori #31 : Prosinac 24, 2012, 03:31:44 poslijepodne »
... Plemeniti, ne pada mi na pamet da branim Mesića, ali s ovakvim postom samo dokazuješ da si već bio na ovom forumu samo pod drugim nickom (bez obzira koliko ostale misliš uvjeravati da nije tako)  još si zaboravio napisati da si nezavisan i nesvrstan, onda bi bio kompletan.         

... tek toliko ...
« Zadnja izmjena: Prosinac 24, 2012, 03:33:16 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Plemeniti

  • Gost
Odg: stjepan stipe stipan stipica stipa stipo stevan mesić
« Odgovori #32 : Prosinac 24, 2012, 07:03:50 poslijepodne »
... Plemeniti, ne pada mi na pamet da branim Mesića, ali s ovakvim postom samo dokazuješ da si već bio na ovom forumu samo pod drugim nickom (bez obzira koliko ostale misliš uvjeravati da nije tako)  još si zaboravio napisati da si nezavisan i nesvrstan, onda bi bio kompletan.         

... tek toliko ...
Dakle, kaj sad pokušavate Vi ovdje? U startu mi nalijepiti etiketu nekog drugog forumaša??? Ne pada mi na pamet Vama govoriti i uvjeravati Vas da sam novi. Mislite kaj god hoćete, to mi stvarno nije bitno ni najmanje, samo vas upozoravam da svojim nepromišljenim postovima ispadate podli i zli.
« Zadnja izmjena: Prosinac 24, 2012, 07:05:34 poslijepodne Plemeniti »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: stjepan stipe stipan stipica stipa stipo stevan mesić
« Odgovori #33 : Prosinac 24, 2012, 07:21:43 poslijepodne »
Sve što sam mislio sam i napisao i stojim kod toga. Nemam namjeru upuštati se u daljnje rasprave.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kramer werke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 77
  • Karma: +0/-0
Odg: stjepan stipe stipan stipica stipa stipo stevan mesić
« Odgovori #34 : Prosinac 24, 2012, 07:26:34 poslijepodne »
 a za stan mu je novce posudio netko iz inostranstva :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Plemeniti

  • Gost
Odg: stjepan stipe stipan stipica stipa stipo stevan mesić
« Odgovori #35 : Prosinac 24, 2012, 07:40:31 poslijepodne »
Sve što sam mislio sam i napisao i stojim kod toga. Nemam namjeru upuštati se u daljnje rasprave.
Ma nemojte, zalijepili ste mi etiketu i sad bježite? Kako kukavički. Bez ijednog argumenta, obrazloženja, ičega.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: stjepan stipe stipan stipica stipa stipo stevan mesić
« Odgovori #36 : Prosinac 24, 2012, 08:17:13 poslijepodne »
... etiketu si sam sebi zaljepio, prvi post pozdrav, a drugi i treći ... peri deri po Mesiću ... smatraš da to vole svi mladi, kao što pišeš, ili smatraš da sve mlade zanima politika ?   
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Plemeniti

  • Gost
Odg: stjepan stipe stipan stipica stipa stipo stevan mesić
« Odgovori #37 : Prosinac 24, 2012, 08:28:16 poslijepodne »
... etiketu si sam sebi zaljepio, prvi post pozdrav, a drugi i treći ... peri deri po Mesiću ... smatraš da to vole svi mladi, kao što pišeš, ili smatraš da sve mlade zanima politika ?
Ljudi jel ovaj gore inače ovak čudan ili samo danas?  Ja jednostavno ne znam o cemu ti pričaš, kaj drugo da ti velim. Zapravo znam,  posjeti doktora da ti izmjeri tlak, šećer i sve kaj ide uz to jer očito nekaj ne štima :)
« Zadnja izmjena: Prosinac 24, 2012, 08:31:09 poslijepodne Plemeniti »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: stjepan stipe stipan stipica stipa stipo stevan mesić
« Odgovori #38 : Prosinac 24, 2012, 09:17:43 poslijepodne »
Sretan Božić !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Plemeniti

  • Gost
Odg: stjepan stipe stipan stipica stipa stipo stevan mesić
« Odgovori #39 : Prosinac 24, 2012, 11:34:46 poslijepodne »

Master

  • Gost
Odg: stjepan stipe stipan stipica stipa stipo stevan mesić
« Odgovori #40 : Veljača 03, 2013, 08:53:25 poslijepodne »
... etiketu si sam sebi zaljepio, prvi post pozdrav, a drugi i treći ... peri deri po Mesiću ... smatraš da to vole svi mladi, kao što pišeš, ili smatraš da sve mlade zanima politika ?
Ljudi jel ovaj gore inače ovak čudan ili samo danas?  Ja jednostavno ne znam o cemu ti pričaš, kaj drugo da ti velim. Zapravo znam,  posjeti doktora da ti izmjeri tlak, šećer i sve kaj ide uz to jer očito nekaj ne štima :)
Patološki slučaj!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: stjepan stipe stipan stipica stipa stipo stevan mesić
« Odgovori #41 : Veljača 04, 2013, 12:02:27 poslijepodne »
Najteže je čitati gluposti napisane od čovjeka koji nema dušu da bi pisao dobro, a niti dovoljno pameti da ne piše ništa.
« Zadnja izmjena: Veljača 04, 2013, 12:04:19 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: stjepan stipe stipan stipica stipa stipo stevan mesić
« Odgovori #42 : Travanj 04, 2013, 11:59:06 poslijepodne »
Stjepan Mesić posjetio glavni grad BiH
Potrebno je učiniti da i svijet sazna kako se razvija Sarajevo
Mesić i Komšić razgovarali o aktuelnim pitanjima

U poslovnom centru "Unitic"
Mesić uručio priznanja Lige humanista
Sa svečanosti: Zlatnu povelju dobile tri škole

04/04/2013
Stjepan Mesić
SARAJEVO - Bivši predsjednik Republike Hrvatske i posljednji predsjednik Predsjedništva Socijalističke Federativne Republike (SFR) Jugoslavije kazao je u intervjuu za agenciju Anadolija (AA) da međunarodna zajednica ne smije dozvoliti novo razaranje Bosne i Hercegovine.
...Aktuelni predsjednik Stalnog komiteta Internacionalne lige humanista (ILH) dodaje kako međunarodna zajednica sada pokušava smiriti situaciju ''na jedan ne naročito uspješan način''.
...Hrvatska kao agresor
 Upitan da li bi Hrvatska ove godine u postupku protiv Jadranka Prlića i ostalih u Haškom tribunalu mogla biti proglašena agresorom na BiH, što bi, ujedno, bila nedvosmislena osuda politike Franje Tuđmana 90-tih prema BiH, Mesić je kazao kako je ''sve moguće''.
 ''Naime, Haški tribunal je doživljavao i kritike i odobravanja. Ne može se reći da politika velikih igrača nije imala određene uloge u funkcioniranju Haškog tribunala. Ali se on, ipak, pokazao korisnim jer je izvršio individualizaciju krivnje, oslobodio je kolektiviteta odgovornosti. Kakva će biti presuda, to ćemo vidjeti'', rekao je Mesić u intervjuu za agenciju Anadolija.

Komšić i Mesić o razvojnim projektima Sarajeva
04/04/2013
SARAJEVO - Gradonačelnik Grada Sarajeva Ivo Komšić primio je danas predsjednika Stalnog komiteta Internacionalne lige humanista (ILH) Stjepana Mesića, koji u glavnom gradu Bosne i Hercegovine boravi u povodu dodjele priznanja ove međunarodne asocijacije.
http://haler.blogger.ba/

Kak je tam došel... v taj Komitet. Sigurno prek natečaja.
wwwg tablice

Master

  • Gost
Odg: stjepan stipe stipan stipica stipa stipo stevan mesić
« Odgovori #43 : Travanj 09, 2013, 11:57:40 prijepodne »
Obećao bolju suradnju u potrazi za Gotovinom

Tomislav Karamarko opisan je kao “Mesićev lojalist” u diplomatskoj bilješci iz 2004. Američkim diplomatima Karamarko govori kako će profesionalizirati POA-u i poboljšati međunarodnu suradnju u potrazi za Gotovinom. “Rekao nam je da nije bio sklon napuštanju svog biznisa i vraćanju u javnu službu na manju plaću. Mesićev osobni zahtjev primorao ga je da pristane.”


Glasali za Sdp ili Hdz,glasali ste protiv Hrvatske.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: stipica mesić: Neoustaštvo je dobilo pravo građanstva
« Odgovori #44 : Siječanj 01, 2014, 11:26:11 poslijepodne »
30.12.2013.
Osvrt na 2013. godinu
Neoustaštvo je dobilo pravo građanstva
 Piše: Stjepan Mesić
U Hrvatskoj je na kraju godine 2013. stvorena upravo idealna klima za bujanje desnog ekstremizma i za njezino pretvaranje u državu koja će po formi, doduše, biti demokracija, ali koja će sadržajno biti uz bok desno-konzervativnim, čak i profašističkim porecima kakvi – budimo otvoreni – postoje i na Starome kontinentu. Oni koji su se borili za Hrvatsku, oni koji su željeli samostalnu hrvatsku državu – ne bilo kakvu, nego demokratsku i evropsku – oni koji nisu htjeli da nam bude lošije, nego bolje, svi bi oni trebali smoći snage i mudrosti da kažu: dosta je! Ne pristajemo na manipulacije s mrtvim i živim braniteljima! Ne prihvaćamo laži! Ne želimo ići u budućnost tako što ćemo postati taoci prošlosti!
...Godina u koju ulazimo bit će prijelomna. Ja, kao biši predsjednik Republike, to mogu samo konstatirati. Ali i moram, jer pravo na šutnju nemam.
http://haler.blogger.ba/

Jel opče treba komenterati?
wwwg tablice