Autor Tema: Gdje kupiti kalendar?  (Posjeta: 8136 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Gdje kupiti kalendar?
« : Siječanj 08, 2010, 08:53:27 poslijepodne »
Budući da su mi  svi susjedi jako darežljivi,a  tako i    rodbina,  već je  skoro   sredina mjeseca i još nemam kalendar  za  2010.g.   Budući da  nitko  od  ukućana ne  radi  ,jer da rade onda bi  u  firmama   dobili kalendar,  ja još nemam kalendar.
Pa me zanima dali možda  znate  gdje  se može  kupiti kalendar?  Onaj  gdje se mogu pomicati datumi sa onim  crvenim?
Hvala

De Loren

  • Gost
Odg: Gdje kupiti kalendar?
« Odgovori #1 : Siječanj 08, 2010, 11:51:23 poslijepodne »
provjeri u kojoj papirnici u Gorici, bilo ih je po desetak kuna komad ...

Offline kiki

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 35
  • Karma: +0/-0
Odg: Gdje kupiti kalendar?
« Odgovori #2 : Siječanj 09, 2010, 10:03:17 prijepodne »
Imaš privatnu poruku...

Offline mali medo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 36
  • Karma: +0/-1
Odg: Gdje kupiti kalendar?
« Odgovori #3 : Siječanj 09, 2010, 10:19:37 poslijepodne »
I ja imam isti problem. Nema u papirnici kalendara za kupiti. Ima u crkvi ali mi je mali ( cijela godina na A4 formatu). Treba mi onakav koji na jednom listu ima jedan mjesec. Ako netko zna gdje se može kupiti molim da mi javi. Hvala.

Offline kiki

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 35
  • Karma: +0/-0
Odg: Gdje kupiti kalendar?
« Odgovori #4 : Siječanj 27, 2010, 04:15:35 prijepodne »

Offline ira

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Gdje kupiti kalendar?
« Odgovori #5 : Siječanj 29, 2010, 09:31:15 prijepodne »
I ja imam isti problem. Nema u papirnici kalendara za kupiti. Ima u crkvi ali mi je mali ( cijela godina na A4 formatu). Treba mi onakav koji na jednom listu ima jedan mjesec. Ako netko zna gdje se može kupiti molim da mi javi. Hvala.
Ako vam kalendar ne služi kao ukras na zidu, onda ga «skinite» sa Interneta. Upravo jutros sam to učinila za svoje potrebe.
Guglajte malo! U tražilici Google ukucajte katolički kalendar, pronađete koji najbolje odgovara vašim potrebama, copy, paste i, eto, ga u word dokumentu. Dalje ga uređujete i oblikujete do mile volje. :)

De Loren

  • Gost
Odg: Gdje kupiti kalendar?
« Odgovori #6 : Siječanj 29, 2010, 10:26:48 prijepodne »
I ja imam isti problem. Nema u papirnici kalendara za kupiti. Ima u crkvi ali mi je mali ( cijela godina na A4 formatu). Treba mi onakav koji na jednom listu ima jedan mjesec. Ako netko zna gdje se može kupiti molim da mi javi. Hvala.
Ako vam kalendar ne služi kao ukras na zidu, onda ga «skinite» sa Interneta. Upravo jutros sam to učinila za svoje potrebe.
Guglajte malo! U tražilici Google ukucajte katolički kalendar, pronađete koji najbolje odgovara vašim potrebama, copy, paste i, eto, ga u word dokumentu. Dalje ga uređujete i oblikujete do mile volje. :)


a mogu li ukucati rimokatolički kalendar, ili mogu ukucati samo kalendar ? Može li se na njemu pomicati ono crveno, kao što kaže Ivana iz VG u prvom postu ?

Offline ira

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Gdje kupiti kalendar?
« Odgovori #7 : Siječanj 29, 2010, 11:49:21 prijepodne »
I ja imam isti problem. Nema u papirnici kalendara za kupiti. Ima u crkvi ali mi je mali ( cijela godina na A4 formatu). Treba mi onakav koji na jednom listu ima jedan mjesec. Ako netko zna gdje se može kupiti molim da mi javi. Hvala.
Ako vam kalendar ne služi kao ukras na zidu, onda ga «skinite» sa Interneta. Upravo jutros sam to učinila za svoje potrebe.
Guglajte malo! U tražilici Google ukucajte katolički kalendar, pronađete koji najbolje odgovara vašim potrebama, copy, paste i, eto, ga u word dokumentu. Dalje ga uređujete i oblikujete do mile volje. :)


a mogu li ukucati rimokatolički kalendar, ili mogu ukucati samo kalendar ? Može li se na njemu pomicati ono crveno, kao što kaže Ivana iz VG u prvom postu ?

Ma. sve se može kada se hoće i zna. Možeš pomicati i ono crveno i crno i koju god boju si poželiš! ;)
Sve je izvedivo u domaćoj radinosti, ako imaš malo mašte i malo strpljivosti za izradu.
A, da ćeš imati unikat, to Ti je zagarantirano.   8)


port

  • Gost
Odg: Gdje kupiti kalendar?
« Odgovori #8 : Siječanj 29, 2010, 02:31:49 poslijepodne »
ja svaki dan pomičem "ono crveno"
 ^-^

De Loren

  • Gost
Odg: Gdje kupiti kalendar?
« Odgovori #9 : Siječanj 29, 2010, 04:01:35 poslijepodne »
... i ja svaki dan gledam "ono crveno"  stalno mi svijetli ...  račun u banci, gorivo u automobilu ...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gdje kupiti kalendar?
« Odgovori #10 : Prosinac 19, 2010, 03:32:27 poslijepodne »
Bogato ilustrirani zidni kalendar 2011.
6 različitih motiva
9.90 kn

Bogato ilustrirani katolički kalendar za 2011.
+narukvica sa svecima gratis
19.90 kn

www.posta.hr
wwwg tablice