Autor Tema: Policija u kafićima  (Posjeta: 5457 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Policija u kafićima
« : Veljača 16, 2010, 04:22:02 poslijepodne »
Policija u kafićima
16.02.2010

Vikend iza nas osim maskenbalskih tuluma obilježila je i akcija velikogoričke policije koja je posjetila brojne ugostiteljske objekte u gradu. Ukoliko ste se našli u Liquidu, Hyperionu, Music Hallu i drugim kafićima "racija" vam nije stran pojam. U tri dana vikenda provodilo se pojačano nadgledanje i kontrola u kafićima, a djelatnici goričke policijske postaje imali su pomoć kolega iz interventne jedinice iz Zagreba.

 - Cilj akcije je suzbijanje točenja alkohola maloljetnicima i drugih oblika kaznenih prekršaja poput posjedovanja opojnih sredstava, ali i pojačano postupanje prema mlađima od 16 godina koji su se van doma našli iza 23 sata - potvrdio nam je Ivica Stuparić, pomoćnik načelnika policijske postaje Velika Gorica.

Zabilježen je jedan prekršaj točenja alkohola malodobnoj osobi, a konobar i vlasnik kafića prekršajno su prijavljeni. Ovakve akcije mogu se i ubuduće očekivati, a posebnost ove je bila što je kroz vikend provjeren veći broj ugostiteljskih objekata.

Komentari ...

tinolina prije 1 h i 1 min
 sto nisu svratili u srce, mislim da je u sub prosjek godina bio 13 :S
 
tonia prije 1 h i 9 min
 znam da nije najzabavnije kad te ispipavaju,ali dobro je što policija napokon radi svoj posao
 
bravo... prije 1 h i 34 min
 Konacno policija radi svoj posao! Jos da se pozabave s klincima koji puse oko skola...

http://www.vgdanas.hr/Policija-u-kaficima-861.aspx

Jel policija dela svoj posel kak spada?

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Policija u kafićima
« Odgovori #1 : Veljača 16, 2010, 06:16:10 poslijepodne »
Meni ovo zvući ko da napokon delaju posel kak treba.
Nego - a čemu pitanje? Kaj im sumnji da nekaj ne štima?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Policija u kafićima
« Odgovori #2 : Veljača 16, 2010, 11:29:45 poslijepodne »
Mene ovo zgledi kak "akcijski plan" il "kampanjsko učenje"...Of tjeden tak a drugi nikak-se po starem...

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Policija u kafićima
« Odgovori #3 : Veljača 19, 2010, 01:12:19 poslijepodne »
Ekipa diže u zrak novinare a oni zajebavaju klince po gradu. Just great...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Policija u kafićima
« Odgovori #4 : Veljača 19, 2010, 03:49:58 poslijepodne »
Kunta, reci na što ciljaš sa svojim crvenim pitanjem?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

shaka zulu

  • Gost
Odg: Policija u kafićima
« Odgovori #5 : Veljača 19, 2010, 04:35:07 poslijepodne »
Da mileki i državna uprava opčenito delaju da je negdo glavati cimne za rukav i pokaže z prstom.Inače "Ne talasaj".Se sečaš pred tri lete teme na starem forumu o parkerajnu na zebre,pješačkem,biciklističke..?Joj,gle,am je to još navek aktualno!
Kaj misliš ak ja ob jedne popolnoči sam idem spred Opčine a trideset čelavo-čupavo-pijane se dere v Parku koga bu legitimerala vucibatina?I zakaj?Ni retoričko pitajne,nek praktično i provereno na svoje kože.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Policija u kafićima
« Odgovori #6 : Veljača 19, 2010, 09:43:33 poslijepodne »
Gle, temeljem tvoje promašene retorike i šupljih pretpostavki, te uvredljivih etiketa, ne zaslužuješ pošten odgovor jer ga i ne želiš. A sa svojim provokacijama uživaj sam za sebe.  :-[
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”