Autor Tema: Saga o VZ grada Gorice  (Posjeta: 6049 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Saga o VZ grada Gorice
« : Veljača 11, 2010, 07:59:08 prijepodne »
Završila saga oko Vatrogasne zajednice grada Velika Gorica.

Prije par godina gospodin Hubak tadašnji član Upravnog odbora VZ grada V.Gorica,pokreće tužbu protiv tadašnjeg predsjednika VZ da nisu podnijeli zahtjev za povrat Pdv-a što je rezultiralo smjenom tadašnjeg rukovodstva VZ grada i spomenuti gospodin Hubak dolazi na mjesto predsjednika VZ grada V.Gorice.
Naravno u svom poznato stilu,ucijeni,zaprijeti i td.

Ovih dana sud je donio oslobađajuću presudu, za tadašnje rukovodstvo VZ grada što znači da se gospoda poslužila lažima ,samo radi osobnih interesa….ili možda nisu??

Naravno oni ( Hubak)i danas uredno obnašaju dužnosti i funkcije u VZ grada V.Gorica.Možda bi mogli očekivati njihovu ostavku na sadašnje dužnosti( sam ako si oko iskopaš….narodna je izreka) što bi inače bilo sasvim normalno.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

plemenitashica

  • Gost
Odg: Saga o VZ grada Gorice
« Odgovori #1 : Veljača 11, 2010, 08:23:04 prijepodne »
Završila saga oko Vatrogasne zajednice grada Velika Gorica.

Prije par godina gospodin Hubak tadašnji član Upravnog odbora VZ grada V.Gorica,pokreće tužbu protiv tadašnjeg predsjednika VZ .........
Naravno u svom poznato stilu,ucijeni,zaprijeti i td.

Ovih dana sud je donio oslobađajuću presudu, .........
gospoda poslužila lažima ,samo radi osobnih interesa.........??

Naravno oni ( Hubak)i danas uredno obnašaju dužnosti i funkcije u VZ grada V.Gorica.
Možda bi mogli očekivati njihovu ostavku na sadašnje dužnosti.............

Osim kaj bi MORAO odstupiti MORAO bi se i ispričati. I iz svojeg džepa podmiriti sudske troškove.
Ai Hubak je MI glista, taj ne poznaje riječ oprosti, ispričavam se, molim, hvala.  Još jedan značajan pokazatelj da uz onu nakazu Šimunovića, za koga NIKAKO NE TREBA glasati na idućim izborima, niti za njih niti za njihovu ZNA SE tvorevinu.
Smrdljivci i ništkoristi. bljak

JosipJoža

  • Gost
Odg: Saga o VZ grada Gorice
« Odgovori #2 : Veljača 11, 2010, 10:17:03 prijepodne »
Kao što možemo i danas vidjeti da je svekolika politika HDZ-ovih nakaza samo u podizanju tužbi bez ikakve osnove( najnoviji primjer ponovna tužba Picule županijskom sudu, nakon odbacivanja prijave od strane USKOKA, moš misliti ako je USKOK odbacio što može osuditi onda županijski sud,
dobro Kunta reče, najbolše je da idu odmah na sud v Gorice i kod Žužićke.)
svejedno ne brinu se puno, sve troškove sudova će pokriti vjerojatno gradski novci-naši novci, a i tako su besposleni a da za to ubiru dobre plaće,
pa mogu po sudu dangubiti a i tako ih ne košta ništa, možda uberu još i dnevnice za to, to bi trebalo provjeriti.

Žalosno je na kojoj razini danas živi vlast, kojoj je Narod dao legitimet, što je još dakako žalosnije, žalosno, jadno da jadnije nemože biti.
I nije ona narodna " Kakav Narod, takva vlast" bez vraga, uz dužno poštovanje svim iznimkama u Narodu, koji gledaju i shvaćaju život drugačije od svih ovih nakaza koji nas normalne unakaziše.

E sada da se nađe netko od oslobođene gospode pa da lijepo tuži Hubaka, za sve učinjeno, pretrpljeno, izgubljeno, klevetu, i šta sve ne što su ljudi bez razloga pretrpili za svo to vrijeme.....pa možda se neki opamete konačno. Teško za povjerovati, kad su te i takve nakaze u pitanju.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Saga o VZ grada Gorice
« Odgovori #3 : Veljača 11, 2010, 12:10:56 poslijepodne »

E sada da se nađe netko od oslobođene gospode pa da lijepo tuži Hubaka, za sve učinjeno, pretrpljeno, izgubljeno, klevetu, i šta sve ne što su ljudi bez razloga pretrpili za svo to vrijeme.....

Nisam nikoga nikad tužila, niti bila tužena, ali jednom sam razmišljala da krenem u tužbu.
Tada mi je moja odvjetnica savjetovala: "Napravit ću što želite, ali upozoravam vas da imate posla sa budalama i kretenima, totalno sirovim ljudima, i trebat će vam puno živaca i novaca da bi dokazali to što svi oko vas znaju, pa i sam tuženik. Poznajući vas, moj savjet je da se ne upuštate u to."
Poslušala sam (za čudo  ;) ).

Sad mislim da bi ovu glistu tužila da sam na mjestu te oslobođene gospode, ali sjetih se tog savjeta, pa je bolje govno ne dirati, smrdi samo po sebi. I na cesti ga/ih zaobilazim i čepim nos.  :P
A opet - upravo zato jer ih se "pušta" zato se tak ljigavo i beskurpulozno i ponašaju.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Saga o VZ grada Gorice
« Odgovori #4 : Veljača 11, 2010, 12:17:33 poslijepodne »

E sada da se nađe netko od oslobođene gospode pa da lijepo tuži Hubaka, za sve učinjeno, pretrpljeno, izgubljeno, klevetu, i šta sve ne što su ljudi bez razloga pretrpili za svo to vrijeme.....

Nisam nikoga nikad tužila, niti bila tužena, ali jednom sam razmišljala da krenem u tužbu.
Tada mi je moja odvjetnica savjetovala: "Napravit ću što želite, ali upozoravam vas da imate posla sa budalama i kretenima, totalno sirovim ljudima, i trebat će vam puno živaca i novaca da bi dokazali to što svi oko vas znaju, pa i sam tuženik. Poznajući vas, moj savjet je da se ne upuštate u to."
Poslušala sam (za čudo  ;) ).

Sad mislim da bi ovu glistu tužila da sam na mjestu te oslobođene gospode, ali sjetih se tog savjeta, pa je bolje govno ne dirati, smrdi samo po sebi. I na cesti ga/ih zaobilazim i čepim nos.  :P
A opet - upravo zato jer ih se "pušta" zato se tak ljigavo i beskurpulozno i ponašaju.

I ja sam reagirao poput vas ali sam na kraju zakljućio isto tako da ne vrijedi imati dalje sa njima posla. Naravno ovo je moje mišljenje i ja osobno nisam bio stranka u postupku.

Ali ipak želim vidjeti rješenje suda ,pa da ga ovdje postavim uz komentar naravno.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Saga o VZ grada Gorice
« Odgovori #5 : Veljača 11, 2010, 01:15:18 poslijepodne »
Am se ni on/i rival tam da bi samo tak zišel i otišel;cil opravdava sredstvo.Kaj se tužbe dotikavle,more,al si nekak mislim da znam odkud budu penezi zbiti.

Master

  • Gost
Odg: Saga o VZ grada Gorice
« Odgovori #6 : Veljača 14, 2010, 10:20:00 prijepodne »
sto se tice HVZ-a opcenito na nivou Hrvatske a tako i u Velikoj Gorici,to je jedan obicni folklor kobasicara koji po mjestima skupljaju za nekog politicke poene.to u 90% slucajeva nema veze s VATROGASTVOM.Cast izuzecima!