Autor Tema: Kako radi aktualna vlada  (Posjeta: 293355 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #345 : Prosinac 15, 2012, 09:20:30 poslijepodne »
... ja nisam bubnuo ni jedno ime koje bi po meni trebalo nešto revolucionarno učiniti. Da je kojim slučajem Lesar dobio vlast ili don Grubišić (za kojeg sam glasao) isto bi se dogodilo. Dajte konačno shvatite, bilo tko da je sad na vlasti NE MOŽE tako lako doći ni na nulu, a kamo li da prijeđemo u plus, zbog gamadi koja nas je u protekla dva desetljeća opustošila. Prestanite stalno jarmati da su nam komunisti krivi za sve. Komunjare ovo, komunjare ono. Rat je prešel, ZNA SE tko nas je pokrao. Sad se pokušava sve svaliti na Sanaderova leđa ... Na žalost, još uvijek ima stoke sitnog zuba koji vjeruju da je on to sam pokrao, bez ičije pomoći, te da HDZ u tome nije sudjelovao. Žalosno, zbilja žalosno.

... u  svezi socijale ... nemaš pojma ni tko sam, ni što sam, ni kakvim se poslom bavim, tako da možeš slobodno pisati o sebi, a kakvo je tvoje stranje u glavi i u šarajtušu, iskreno, boli me briga.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #346 : Prosinac 15, 2012, 10:11:29 poslijepodne »
koki..sory za spominjanja socijale.

apropo...hrvati trebaju preuzeti sami odgovornost..na izborima su izabrali upravo to sto sada imaju..


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #347 : Prosinac 16, 2012, 08:06:11 prijepodne »
...tu su u pravu !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #348 : Prosinac 16, 2012, 08:43:08 prijepodne »
htio sam napisati ... tu si u pravu ...

čitam jutros članak o izjavi HDZ-ovog odbora za gospodarstvo ...

HDZ: Natjerali su građane da kopaju po smeću i program im je smeće

http://dnevnik.hr/vijesti/gospodarstvo/hdz-natjerali-su-gradzane-da-kopaju-po-smecu-i-program-im-je-smece.html

Ovaj Karamarko, sve mi se više čini da i sam vjeruje u gluposti koje govori.

(Kad netko kritizira nekoga za nešto za što je sam 95% kriv onda mi se stvarno smuči. Za HDZ-om će trebati čistiti još najmanje 10 godina, da bi se ova država konačno dovela u red. Nadam se da će na sljedečim izborima potpuno nestati sa političke scene. )
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #349 : Prosinac 16, 2012, 09:48:51 prijepodne »
Zanimljivo je kako kod predhodne ocjene kad je rejting očuvan su govorili kako to nije važno
a kod ovog je sad najednom važno i toliko su se raspričali o tome, kao oni nešto znaju o tome.
Mislim onog Kara Marka kad čuješ glas, zlo mi dođe!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #350 : Prosinac 16, 2012, 09:55:52 prijepodne »
Zanimljivo je kako kod predhodne ocjene kad je rejting očuvan su govorili kako to nije važno
a kod ovog je sad najednom važno i toliko su se raspričali o tome, kao oni nešto znaju o tome.
Mislim onog Kara Marka kad čuješ glas, zlo mi dođe!

Prije je bilo Kara Marko Jadranku, a sad pokušava sve oko sebe, a na kraju će ispasti Kara Marko sliku svoju.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #351 : Prosinac 16, 2012, 09:58:42 prijepodne »


Ovaj Karamarko, sve mi se više čini da i sam vjeruje u gluposti koje govori.



na izbornom saboru hadezeja prije par mjeseci, ona bulumenta koja je glasala za karamarka ucinila je jos nesagledivu stetu ..
imali su su na listi dva casna covjeka, ali, bulamenta , citaj krdo, ostaje krdo..

slicno ,kao sto su goricki madjaroni glasali za brku, kojima isto nije smetalo nimalo da je taj stetni diletant predao INU madjarima pod izgovorom da nije znao sto potpisuje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #352 : Prosinac 16, 2012, 11:40:44 prijepodne »
... tako je, a kao što rekoh, stoka sitnog zuba mu vjeruje, te da su sutra izbori, on bi i dalje bio dobri "domaći" mirni dečko z Gorice, on nema pojma o ničemu, samo je potpisival kaj su mu dali ... nema on veze ni s pokojnim Goršetom i tvrtkom za razminiranje, u čijem je autu imal saobračajku, isto tako, nema veze ni s Gopcem te tvrtkom za zbrinjavanje otpada, a o Škrinjariću te budućoj energani na biomasu,  da i ne govorimo.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #353 : Prosinac 19, 2012, 10:32:22 prijepodne »
Citat:
BobRock
Daj, Muha, reci jel ti to ovdje sve nas zaje...aš ili ti to ozbiljno?

Članak 13.

(1) U ugovorima iz članka 11. stavka 1. i članka 12. stavka 1. ovoga Zakona, dužnik koji zakasni s ispunjenjem novčane obveze dužan je, bez potrebe da ga vjerovnik na to pozove, vjerovniku platiti posebnu naknadu u paušalnom iznosu od 300,00 kuna.

(2) Vjerovnik ima pravo na posebnu naknadu iz stavka 1. ovoga članka bez obzira na to je li pretrpio kakvu štetu zbog dužnikovog zakašnjenja.

(3) Odredbe stavaka 1. i 2. ovoga članka ni na koji način ne umanjuju, ne ograničavaju niti isključuju pravo vjerovnika na naknadu štete zbog dužnikovog zakašnjenja.

Ništetnost pojedinih odredbi ugovora

http://www.zakon.hr/z/543/Zakon-o-financijskom-poslovanju-i-predste%C4%8Dajnoj-nagodbi

Daj ti pojasni...


Bez obzira kaj vi mislili , počelo slanje opomena za neplačene račune na vrijeme.

Dakle cca 322,00 kunića plus iznos duga.

Dvijesto kuna ide odvjetničkom uredu koji je osmislio opomenu i tužbu, zatim poštarina i još neki troškovi.

I na kraju opet zarađuju na zaboravnima oni koji nisu pružili nikakvu uslugu! Jer osim naplate zaboravljenog duga , pružatelj usluge opet dobiva najmanje.

Gdje je tu smisao??
Sve ludilo do ludila.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #354 : Prosinac 19, 2012, 12:37:38 poslijepodne »
Naravno da je počelo, naravno i da pametnjakovići koji misle da im je jebivjetarska škola dala apsolutnu svu pamet sada budu šutjeli, jer upravo ono što sam tumačio su zabranjene teme na novinarskim školicama... te teme se zovu "pravo, pravda i istina", pa su stoga iste - i u poznavanju i u tumačenju - teški tabu, umjesto da budu osnova edukacije novinara... jer da je tako, ne bi nas kojekakvi novinarski gladuši, kojima se za kavu i gemišt naruči za pisanje vlastita istina i hračkanje po drugima, učili i tumačili pravne pojmove... jer da imaju pojma o istima, trifrtalj novina koje izlaze bi se sutra ugasile, a valjda 90% novinara ostalo bez posla...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #355 : Prosinac 19, 2012, 04:43:36 poslijepodne »


Bez obzira kaj vi mislili , počelo slanje opomena za neplačene račune na vrijeme.

Dakle cca 322,00 kunića plus iznos duga.

Dvijesto kuna ide odvjetničkom uredu koji je osmislio opomenu i tužbu, zatim poštarina i još neki troškovi.




gospon Mlačanin možete nam skenirati tu opomenu ( narano bez osobnih podataka)
Nešto mi se ne slaže tu, kakav odvjetnik ako zakonom navodno može naplatiti bez odvjetnika, bez tužbe ili ovrhe.........
Kažem navodno jer sam razgovarao s nekoliko pravnika koji su podijeljeni oko tog zakona odnosno ni njima nije do kraja jasno na koga se sve odnosi taj famozni članak 13.

Tako da sam tu neopredijeljen dok ne vidimo kako će u praksi stvarno biti.
Još jedno pitanje, koliko dugo nakon valute računa je bio period za tu navodnu opomenu od navodnih 300kn? Jer kako sam shvatio članak 13.  tek kada prođe 30 dana od isteka valute računa imaju pravo naplatiti tu navodnu opomenu, dakle valuta je cca do 30 dana + još daljnjih 30 dana.

I nebi ja rekao kako su to zaboravni, nego građani naprosto kasne jer više ne mogu na vrijeme pokrivati svoje režijske troškove kao do sada.


Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #356 : Prosinac 19, 2012, 08:44:20 poslijepodne »


Bez obzira kaj vi mislili , počelo slanje opomena za neplačene račune na vrijeme.

Dakle cca 322,00 kunića plus iznos duga.

Dvijesto kuna ide odvjetničkom uredu koji je osmislio opomenu i tužbu, zatim poštarina i još neki troškovi.




gospon Mlačanin možete nam skenirati tu opomenu ( narano bez osobnih podataka)


Naravno da ne mogu skenirati opomenu, jer sam taj podatak dobio od osobe koja to ne želi dati, a provjerio razgovorom.

Opomena je doista stigla tek nakon zakašnjele uplate. To je sve kaj mogu reći. Ali oni navodi iz posta o 300,00 kunića stoje, na žalost.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Jaguar

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #357 : Prosinac 19, 2012, 08:54:46 poslijepodne »
Niti sam čuo, niti znam, a niti sam od bilo koga  dobio takvu informaciju.
Obzirom da Vi ne možete dokazati s tom opomenom, moguće je, neću tvrditi ništa dok se sam ne uvjerim.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #358 : Prosinac 19, 2012, 09:17:42 poslijepodne »
Niti sam čuo, niti znam, a niti sam od bilo koga  dobio takvu informaciju.

Onda to ne može značiti apsolutno ništa drugo doli da to nije moguće i da to ne može biti istina.  >:D >:D :-X
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #359 : Prosinac 19, 2012, 09:23:45 poslijepodne »
Niti sam čuo, niti znam, a niti sam od bilo koga  dobio takvu informaciju.

Onda to ne može značiti apsolutno ništa drugo doli da to nije moguće i da to ne može biti istina.  >:D >:D :-X

Svaki puta i to kontinurano vadiš iz konteksta nekoliko riječi koje ti odgovaraju, kako bi mogao "bljuvati"
To je tvoj stil i u tome se jako razlikujemo, na moju veliku sreću! :-*