Autor Tema: Predsjednički Izbori 2010.  (Posjeta: 148329 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #465 : Siječanj 05, 2010, 01:03:04 poslijepodne »
meni taj ignore lici na noja koji gurne glavu u pjesak, ako ja nevidim, ne vide ni mene. I ako se posluzis njome, postovi od ignoriranog ipak postoje i na forumu su.

Tako je, no neki to ne kuže...

Funkcijom ignore postiže samo da ON sam ne vidi postove od odeđene osobe koju je ignorirao, no postovi postoje i dalje i vidi ih cijela forumska zajednica. Stoga se i postavlja pitanje - što onaj koji poseže za tom funkcijom - uopće želi postići??

Bezveze je da njega samoga nešto ne "maltretira", jer će se toga dotaknuti drugi, pa on neće imati kontinuitet u praćenju teme, a svi ostali to vide (to ne može zabraniti da zajednica vidi sve što se piše).

Znači, pitanje je kratko i jasno - WTF??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

shaka zulu

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010. -Došlo na emajl...
« Odgovori #466 : Siječanj 05, 2010, 04:33:25 poslijepodne »
Novi predsjednik RH


Prema vlastitim navodima glavni sponzori Ive Josipovića su odvjetničke kancelarije, pa se od njega  ne može očekivati zalaganje za zakonsko reguliranje odvjetničkih tarifa, što je pretpostavka za vladavinu prava, borbe protiv korupcije i zaštite ljudskih prava u Hrvatskoj. U kojoj je mjeri organizirana pljačka u svim institucijama vlasti na djelu, najbolje pokazuju usporedba "novih" odvjetničkih tarifa u Hrvatskoj s aktualnim tarifama u Njemačkoj. Razlike u cijenama su i do 10 puta, a ako se uzme u obzir razlika u primanjima ta se brojka penje i na 30 puta.  Aktualne odvjetničke tarife su jedan od glavnih generatora korupcije i povrede ljudskih prava u Hrvatskoj. Postoji osnovana bojazan da se predsjednički kandidat Ivo Josipović neće u dovoljnoj mjeri zalagati za razvoj i primjenu dobrih standarda u pravosuđu i slobodi tržišnog natjecanja. Jedna od najtežih boljki hrvatskog društva je solidarnost pod svaku cijenu. Tako su pravnici iz sudačkih i korporativnih zanimanja, te akademske zajednice u Hrvatskoj solidarni s odvjetnicima i brane njihove interese, jer računaju da im je odvjetništvo uvijek rezervna pozicija. Hrvatski političari ne poznaju moral i ideologiju. Kod njih je interes presudan. Na kraju ove poruke nalazi se usporedna tablica odvjetničkih tarifa u Njemačkoj i Hrvatskoj (!).   

 

Pored brojnih financijskih afera povezanih s Milanom Bandićem , građani Zagreba ga pamte po organiziranoj pljački putem naplate skupog parkinga na zagrebačkim ulicama. Tako je parking u Zagrebu višestruko skuplji od parkinga u državama u neposrednom okruženju i ostalim državama Europe. Za slučaj prekoračenja dozvoljenog vremena parkinga naplaćuju se nesrazmjerno visoke kazne koje je čak Ustavni sud RH proglasio protuustavnim. Odvoz nepropisno parkiranih vozila povjeren je tvrtki ZAGREBPARKING u vlasništvu Grada, a oni sami određuju cijene i time zloupotrebljavaju monopol. Parkirne zone su višestruko proširene, tako da su rijetki kvartovi u Zagrebu gdje se ne naplaćuje parkiranje. Taksi monopol u Zagrebu se povezuje s Milanom Bandićem. Cijene taksija su 3 puta veće od zemalja okruženja, zahvaljujući monopolu privatne udruge taksista. Grad je pred bankrotom zbog nekontroliranog trošenja. Za sve je odgovoran gradonačelnik Zagreba i kandidat za predsjednika države. Zabrinjavajuće je da, bez obzira na unutarnje sukobe, iza svih odluka gradonačelnika stoji SDP-ova većina u Gradskoj skupštini na čelu s Borisom Špremom, bivšim savjetnikom Stjepana Mesića i osobom od povjerenja Zorana Milanovića.
Površnom procjenom troškova izborne kampanje Milana Bandića dolazi se do deseterostruko veće svote od one koju je objavio.  Porijeklo promidžbenog novca nije razjašnjeno. Stoga postoji osnovana sumnja da bi osoba poput Milana Bandića zloupotrijebila ovlasti predsjednika države. Također mislimo da profil Milana Bandića nije pogodan za predsjednika države. To je dovoljno da mu se uskrati povjerenje.

 

Niže potpisani će od dva zla birati manje i svoj glas dati Ivi Josipoviću.

 

Istovremeno se ispričavamo svim građanima koji su na osnovi naše sugestije u zadnjim lokalnim izborima u Gradu Zagrebu svoj glas dali nezavisnim kandidatima Josipu Kregaru i Velimiru Srići, kao i drugim zastupnicima te liste u Gradskoj skupštini. Ne samo da nisu postali očekivana alternativa postojećoj gradskoj vlasti, nego su se u nju do te mjere uključili da se nezavisni kandidat i potpredsjednik Gradske skupštine Josip Kregar javno ljubi s gradonačelnikom Milanom Bandićem. 

 

Konačno valja se zapitati nisu li Hrvati hajdučki narod koji nije u stanju iznjedriti ni jednog poštenog političara odnosno upravljati vlastitom sudbinom. U zadnjih 20 godina od stjecanja državne samostalnosti ni jedna vlast nije bila poštena. Svjedoci smo masovnih pljački u redovima vlasti i poduzeća u državnom vlasništvu. Moralni slom je već nastupio, a uskoro se očekuje i financijski slom države. Postojeće političke snage nemaju moralnu legitimaciju za daljnju vladavinu. Organizirana alternativa ne postoji. Totalni financijski slom mogao bi biti i šansa za novi (politički) početak.


 

JURIS PROTECTA

udruga za unapređenje pravosuđa u RH

Zlatko Zeljko, predsjednik

 

PS:

USPOREDBA ODVJETNIČKIH TROŠKOVA U NJEMAČKOJ I HRVATSKOJ



Naša Udruga upozorava na masovno kršenje ljudskih prava u pravosuđu. Ukoliko ne želite više od nas primati sadržaje, molimoVas  pošaljite nam povratnu poruku s naznakom "odjava".



I idem pogledati do stoji iza JP;...


Udruga za pravnu zaštitu "Juris Protecta"Dobro došli na web stranicu udruge za pravnu zaštitu.
www.jurpro.hr/ - Spremljeno u privremenu memoriju - Slično -

Udruga za pravnu zaštitu "Juris Protecta"Zakona o Udrugama (N.N. 70/97. i 106/97 ) osnivačka skupština Udruge za pravnu zaštitu JURIS PROTECTA održana 25. svibnja 2000. godine donijela je slijedeći ...
www.jurpro.hr/index.php?... - Spremljeno u privremenu memoriju - Slično -

JURIS PROTECTA - Udruga za pravnu zaštitu / Pravni savjeti ...JURIS PROTECTA - Udruga za pravnu zaštitu. Kategorija: Pravni savjeti. JURIS PROTECTA - Udruga za pravnu zaštitu. Metalčeva 3; 10000 Zagreb; +385-1-3091 108 ...
www.zagrebinfo.net/.../juris_protecta_udruga_za_pravnu_zastitu - Spremljeno u privremenu memoriju - Slično -

Juris Protecta protiv monopola taksista i Milana Bandića - Vijesti.netPrema podacima Juris Protecte Zagrebparking koji je u vlasništvu Holdinga samovoljno određuje cijene parkinga, cijene šlepanja i kazne za prekoračenje ...
www.index.hr/.../juris-protecta...-/432260.aspx - Spremljeno u privremenu memoriju - Slično -

ZaMirZINE - Juris Protecta protiv lihvarskih odvjetničkih tarifaUdruga Juris Protecta od zakonodavnih tijela RH zahtjeva da bez daljnjeg odlaganja zakonski reguliraju visinu i način obračuna odvjetničkih tarifa i time ...
www.zamirzine.net/spip.php?... - Spremljeno u privremenu memoriju - Slično -

Nove odvjetničke tarife, usporedba sa Njemačkom / Juris Protecta ...14 pro 2009 ... JURIS PROTECTA Zlatko Zeljko, predsjednik. Tel. 01-3020 066. Tarifa o nagradama i naknadi troškova za rad ovdjetnika ...
www.labin.com/.../neobavezna.asp?... - Spremljeno u privremenu memoriju -

juris protecta - članci, fotografije i video prilozi na Javno.comjuris protecta članci. Zeljko protiv Andreisa, nadripisar protiv pijuna (hrvatska, ... Juris Protecta: Stanje u pravosuđu još uvijek loše (hrvatska, javno) ...
www.javno.com/.../index.php?...juris%20protecta - Spremljeno u privremenu memoriju -

surf - Juris Protecta: Bandić i SDP sustavno pljačkaju građane ...Juris Protecta: Bandić i SDP sustavno pljačkaju građane Zagreba,
www.reklamacije.net/index.php?... - Spremljeno u privremenu memoriju -

Webstilus - portal za pisce, umjetnike, novinare i znanstvenike ...Juris protecta: Kristalna noć, Ispis · E-mail ... JURIS PROTECTA. Zlatko Zeljko, predsjednik. Pošalji e-mail. Pogledalo: 156. Komentari (1) add comment ...
www.webstilus.net/.../78/ - Spremljeno u privremenu memoriju - Slično -

Juris Protecta: Nemojte glasati za Bandića koji nas pljačka i ...4 svi 2009 ... U priopćenju je upućena zamolba građanima da na predstojećim izborima "biraju gradonačelnika koji je voljan udovoljiti zahtjevu za ukidanjem ...
www.nacional.hr/.../juris-protecta-nemojte-glasati-za-bandica-koji-nas-pljacka-i-uskracuje... - Spremljeno u privremenu memoriju -

...a ja sem misli da su to oni kaj blinderana vrata tržiju...  ^-^

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #467 : Siječanj 06, 2010, 04:42:29 poslijepodne »
„Moramo biti svjesni da smo pripadnici naroda koji u ovoj svojoj generaciji ima prilično nisku političku svijest, jer kako objasniti da tako visoko dogura čovjek bandićevskog načina predočavanja nekih, inače univerzalnih vrijednosti, kao što su to:

Ustrajnost, valjanost, radišnost, štedljivost, pravni legalizam, socijalna osjetljivost, religioznost itd.

Ti pojmovi su ružne karikature i čiste suprotnosti same sebi, kada ih izgovori gospodin Milan Bandić.“


Ovo je dio jednog kometara na indeks.hr forumu.

Izvrsno je forumaš uvidio da je u ovoj državi veliki problem  zaostatak u razvoju velike većine građana. Ili zato jer ne izađu na izbore, ili zato jer su sebični, ili zato jer imaju velike koristi od takvih koji trpaju u džepove pa onda i njih dopadnu neke mrvice, ili zato jer svakim danom sve više žive na „staroj slavi“ koja se nekad zvala rad, a danas se zove besposlica. Mnogima je dobro iako ne rade. A čak i dobro žive, svakako bolje nego li su stekli uvjete ili stjeću svakim danom. Prema tome, radio, ne radio… isto mi je.
Zato biraju radim ko konj i glasaju za takve.
Bandiću, mislim,  nitko ne osporava da radi - ali radi pogrešno, radi na štetu građana, radi da bi nekima napunio džepove, a drugima oteo. Nema poštenja, gade mi se "njegovi" javni natječaji.Ali predsjednik države ne da ne treba, nego ne smije biti osoba koja radi kao konj.
On mora dostojno predstavljati ovu zemlju i sve nas u svijetu.

DIP zabranio medijima emitiranje Bandićevog 'crvenog' spota
U navedenom video spotu koristi se jedna od izjava predsjedničkog kandidata prof. dr. sc.Ive Josipovića na način da se u više navrata ponavljaju riječi: „ ….mapu Hrvatske potpuno zacrveniti…, potpuno zacrveniti…, zacrveniti…, zacrveniti..., zacrveniti…“

http://pollitika.com/zloupotrebe-drugih-za-osobne-probitke

Ah, taj spot – u njemu vidim samo bacanje novca u zrak. Bez imalo duha, bez imalo svrhe, nikakva poruka, glupo da gluplje ne može, bez imalo brige za širu zajednicu, osim što se troši novac koji je „nabavila“ ta šira zajednica. Zna li netko koliko je to novca? 15 ili 20 sekundi crvene reklame koja odbrojava sekunde?

Trs

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010. -Došlo na emajl...
« Odgovori #468 : Siječanj 06, 2010, 05:22:24 poslijepodne »

Novi predsjednik RH

Niže potpisani će od dva zla birati manje i svoj glas dati Ivi Josipoviću.

Hvala, Kunta, za prijenos e-maila i za link na tog Zeljka i JP. Čini mi se da su nepristrani i objektivni.

I nižepotpisani (Žvrlj  :D) će, također, od dva zla birati manje i dati svoj glas Ivi Josipoviću.


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #469 : Siječanj 06, 2010, 05:32:14 poslijepodne »
Izvrsno je forumaš uvidio da je u ovoj državi veliki problem - zaostatak u razvoju velike većine građana.

Gdje ima taj forumaš, i ja to tvrdim odavno, još kao veteran onog starog foruma...  :-* :-* :-*

Zar mislite da netko neće popušiti najplići, najjadniji, najprozirniji mogući populizam koji Bandić prodaje sa ovim sniženjem cijene parkiranja u Zagrebu??

Zar mislite da netko neće popušiti ovo prekenjavanje na porti zagrebačke toplane?

Zar mislite da nitko nije pljuger glede dječje glupavih poteza tipa "vozi se u svakom novom tramvaju koji se pušta u promet u Zagrebu"...

Naravno da bude! Jer Bandić plitkim forama "velikog radnika" ustvari pokazuje kako on to - nije, jer da je, ne bi gubio vrijeme na prve vožnje u novom tramvaju (kao da je on nekakva komisija koja izdaje ateste i uporabne dozvole), već bi sjedio u uredu i rješavao ključne probleme grada (od kojih niti jedan nije riješen, a niti bitno pomaknut sa mrtve točke...). Koji gradonačelnik u svijetu se bavi dječjim igricama tipa "vozim se prvi u novom tramvaju"?

Za Zagreb se već godinama govori kako treba nove mostove - iako je u zadnjih 5 godina potrošeno preko 40 milijardi kuna u Zagrebu, još niti jedan nema ni dokumentaciju, a jedini napravljen - Domovinski most - još nema osnovne pretpostavke da bi služio svojim kapacitetom i na visokoj razini, upravo zbog neuređenih prilaznih prometnica... da ne velim da za promašaj od jednog metra nivelacije nitko nije odgovarao!).

Dovršen je Muzej moderne umjetnosti, koji - ruku na srce - služi za preseravanje novokomponiranih kulturnjaka, dok mnogi muzeji sa tradicijom i većeg značaja za hrvatski narod i kulturu propadaju neuređeni i bez mnogih uvjeta za rad - građa i izlošci propadaju po vlažnim skladištima...

Uveden je Svjetski skijaški kup na Sljemenu, koji odskače po nekoliko bitnih stvari - ima najveće nagrade skijašima od svih etabliranih natjecanja u svijetu, i nikada nije ni blizu isplativosti, a građane košta na desetke milijuna kuna... Umjesto tog kupa, mogla se za puno manje novca napraviti nova izletnička žičara na Sljeme, obzirom je stara umirovljena iz zastarjelosti, te sa time povezanih sigurnosnih razloga...

Kao jednu izuzetno rijetku i vrijednu stvar - pravi primjer jedne laste koja ipak ne čini proljeće, a kamoli ljeto! - je nova zgrada Hitne pomoći u Zagrebu, te nekolicine podvožnjaka na najvitalnijim prometnicama, koje su ubrzale protok prometa, no prometna rješenja su još jako daleko od zadovoljavajućih... nekoliko uređenih željezničkih stajališta, na kojima su najskuplje stavke potpuno nepotrebne i najčešće full neispravne stvari (kao uništeni i uvijek zaključani liftovi za invalide, te superduper svemirski WC-i, koji nakon milijuna kuna po kvadratnom metru na kraju rade na običan plastični kotlić sa lancem...)...

Željeznički most za teretni promet još nije osposobljen, iako je to bilo obećanje broj 19.497 (od njih 1.376.449) na listi obećanja Milana Bandića, a u međuvremenu je napuknuo - od prevelikog prometa - i poznati zeleni most kod Veslačkog kluba na Savi, pa ako i od "prdne u prašinu" - cijeli južni prigradski promet dolazi pod upitnik malo veće veličine (pa tako i moj odlazak na posao vlakom, kao i tisuća drugih građana od Siska, Capraga i Volinje naovamo...)... da ne velim da izgradnja nadvožnjaka kod Ranžirnog kolodvora, te još jednog takvog kod Radničke ceste, ni nema naznaka kada bi mogli početi, a o tim radovima ovisi i korisnost izgradnje autoceste (Sisak možemo, na žalost, zaboraviti, ali) Buševec-Zagreb, jer ako ne postoji kraj i izlaz u Zagrebu, cijela dionica do Buzina je neupotrebljiva, iako je ista relativno skoro gotova (u svakom slučaju, bit će gotova ove godine jer je jedna od dvoje dionice koje je Vlada odlučila nastaviti financirati do dovršenja, i čekat će tko-zna-koliko na izgradnju mostova kod Ranžirnog kolodvora i Radničke ceste, te mostova preko Save u produžetku SR Njemačke za izlazak na Kruge i još jednog između Mosta Mladosti i sadašnjeg Domovinskog mosta, a da cijela ideja ima oblik i smisao...).

Ono što je napravljeno vrijedi daleko, neusporedivo manje negoli je potrošeno novca (potpuno opremljen i dovršen most tipa Domovinskog je 250-300 milijuna kuna, što je kikiriki naspram potrošenih 40 milijardi!), a prometna infrastruktura uređenjem prometnica po gradu vrijedi još manje... unatoč svemu, Grad je dužen preko 700 milijuna EURA!

A zemljaci puše njegovo šetanje po blatu Kozari Boka, jer njih ionako ne tangira čija lova se troši za sve to - njihova sigurno ne! No u tom blatu dojučerašnje ilegale životare desetine tisuća birača, zemljaka koji svaki na kući ima sliku Bandića, a vjerojatno ni ne znaju ni hrvatski jezik ni izgled hrvatskog grba...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #470 : Siječanj 06, 2010, 05:37:19 poslijepodne »
15 ili 20 sekundi crvene reklame koja odbrojava sekunde?

To nije ista reklama, u toj crvenoj sa odbrojavanjem nema nikakvog verbalnog komentara...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #471 : Siječanj 06, 2010, 05:41:48 poslijepodne »
15 ili 20 sekundi crvene reklame koja odbrojava sekunde?

To nije ista reklama, u toj crvenoj sa odbrojavanjem nema nikakvog verbalnog komentara...

Ma znam, nije samo jedna nego mislim tri. U jednoj se brojevi okreću do 15 sek, u drugoj do 20, a u trećoj je Valdecov glas.
U svakom slučaju sve imaju isti atribut: kretenski uradci.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #472 : Siječanj 06, 2010, 05:56:18 poslijepodne »
Izvrsno je forumaš uvidio da je u ovoj državi veliki problem - zaostatak u razvoju velike većine građana.

Gdje ima taj forumaš, i ja to tvrdim odavno, još kao veteran onog starog foruma...  

Kak gdje? Pa to je moja rečenica koja je "izašla" na temelju prve rečenice iz citata: "Moramo biti svjesni da smo pripadnici naroda koji u ovoj svojoj generaciji ima prilično nisku političku svijest...."

To je onaj dio koji ste opisali u nekoj drugoj temi - obaveze i odgovornosti.


Dovršen je Muzej moderne umjetnosti, koji - ruku na srce - služi za preseravanje novokomponiranih kulturnjaka, dok mnogi muzeji sa tradicijom i većeg značaja za hrvatski narod i kulturu propadaju neuređeni i bez mnogih uvjeta za rad - građa i izlošci propadaju po vlažnim skladištima...

Slažem se. Ali za njega glasaju ljudi koji niti ne znaju da postoji "novi" muzej, a niti ne znaju nabrojati "stare" niti su kročili u njih. Možda nekad sa školom, ako su osnovnu školu završili u Zagrebu. Da bi slučajno djecu odveli. - nema šanse.


Željeznički most za teretni promet još nije osposobljen, iako je to bilo obećanje broj 19.497 (od njih 1.376.449) na listi obećanja Milana Bandića, a u međuvremenu je napuknuo - od prevelikog prometa - i poznati zeleni most kod Veslačkog kluba na Savi, pa ako i od "prdne u prašinu" - cijeli južni prigradski promet dolazi pod upitnik malo veće veličine (pa tako i moj odlazak na posao vlakom, kao i tisuća drugih građana od Siska, Capraga i Volinje naovamo...)...

Samo da ne padnete u Savu.  :'(

A zemljaci puše njegovo šetanje po blatu Kozari Boka, jer njih ionako ne tangira čija lova se troši za sve to - njihova sigurno ne! No u tom blatu dojučerašnje ilegale životare desetine tisuća birača, zemljaka koji svaki na kući ima sliku Bandića,

Bravo Sledge. Potpuni opis Bandićevog glasača.  (smajlić - palac gore)


...a vjerojatno ni ne znaju ni hrvatski jezik ni izgled hrvatskog grba..

A o grbu Zagreba još manje.

Tur

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #473 : Siječanj 06, 2010, 06:11:25 poslijepodne »
Mislim da je šlag na tortu stavio sam Bandić plakatom: "Zapitajte se jeli Zagreb postao napredniji grad u posljednih 10 godina? Sve ostalo su priče.". Što se mene tiče bolje da je ostao na nivou od prije 10 godina nego da je pokraden toliki novac.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #474 : Siječanj 06, 2010, 06:19:58 poslijepodne »
........Što se mene tiče bolje da je ostao na nivou od prije 10 godina nego da je pokraden toliki novac.

Ponukalo me da se sjetim "uvaženog" Zagrepčanina po prezimenu Mamić koji skupa s ovim kandidatom kroji grad Zagreb.
Zadnji istup, napad na uvaženog i vrlo pametnog profesora Ivana Šibera.
http://www.fakultet.fpzg.hr/oFakultetu/stranicePredavaca/siber_ivan.htm

shaka zulu

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #475 : Siječanj 06, 2010, 09:32:45 poslijepodne »
Zato biraju radim ko konj i glasaju za takve.

Glasam ko konj! R  ;D


Novi predsjednik RH

Niže potpisani će od dva zla birati manje i svoj glas dati Ivi Josipoviću.

Hvala, Kunta, za prijenos e-maila i za link na tog Zeljka i JP. Čini mi se da su nepristrani i objektivni.

I nižepotpisani (Žvrlj  :D) će, također, od dva zla birati manje i dati svoj glas Ivi Josipoviću.



Taj mi je odnekud poznat a neznam otkut.Kak da sem se negde popiknul najnega... >:(

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #476 : Siječanj 07, 2010, 03:37:11 poslijepodne »
Meni ovoga vise dosta!! Okrecem plocu! Sjebimo ove izbore i dajte meni glas!!!
http://www.jahrvatskipredsjednik.com/kampanja.php?id=28166

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #477 : Siječanj 07, 2010, 03:49:46 poslijepodne »
He, he, to smo ispucali još davno u prvom krugu, sada ti je prekasno za utrku...  ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #478 : Siječanj 07, 2010, 03:56:03 poslijepodne »
He, he, to smo ispucali još davno u prvom krugu, sada ti je prekasno za utrku...  ;)

Točno, Sledge je već predsjednik.  8)

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #479 : Siječanj 07, 2010, 03:57:18 poslijepodne »
Po obicaju, kasnim, a kaj ces, nis onda...