Autor Tema: Ulica Andrije Kačića Miošića  (Posjeta: 24681 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Ulica Andrije Kašića Miošića
« Odgovori #15 : Veljača 26, 2010, 05:10:30 poslijepodne »
Do je opče napravil onoga ležečega milicajca od lego kocke kaj se raspal kak drek na kiše.Da mu malo napravimo reklame zabadof.
Bil bi red da isti "opetuje radnju jerbo nije položio,tj. položio,posložio al se isti pod utjecajem primjerenih i nikojim kriterijima specifičnih,posebnih i izvanrednih djelovanja rasložio te kao takav prestao obavljati,djelomično ili potpuno,funkciju za koju je namijenjen" il nek plati nekoga do zna prijespomenuti posel obaviti.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Ulica Andrije Kašića Miošića
« Odgovori #16 : Travanj 02, 2010, 06:15:58 poslijepodne »
Čini se da je isti opetovao radnju a friški "lego mileki" su se raspali kak i stari.
Red bi bil da se vržeju nekakovi drugi-dva put je i bedaku dost.
Kak se zove firma tera je je postavila i/li napravila?

Alo-ha!!!??
Čekamo mengu na ceste?
Ak je negdo blizu Nadraženoga nek ga "cukne za rukav".

Psihomodo pop Debakl

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Ulica Andrije Kašića Miošića
« Odgovori #17 : Travanj 03, 2010, 12:17:02 poslijepodne »
kaciceva se raspada a kak ti je nova ulica....

da ne govorim kak su semafori i znavoi postavljeni...ne vidis niti jedan semafor od znakova kad stojis na raskrscu....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Ulica Andrije Kašića Miošića
« Odgovori #18 : Travanj 12, 2010, 08:36:37 poslijepodne »


 :-\

shaka zulu

  • Gost
Odg: Ulica Andrije Kašića Miošića
« Odgovori #19 : Travanj 12, 2010, 08:37:23 poslijepodne »


 :-\

Master

  • Gost
Odg: Ulica Andrije Kašića Miošića
« Odgovori #20 : Travanj 13, 2010, 04:29:53 poslijepodne »
kaciceva se raspada a kak ti je nova ulica....

da ne govorim kak su semafori i znavoi postavljeni...ne vidis niti jedan semafor od znakova kad stojis na raskrscu....
je i tam na krizanju sa konzumom je trebalo stavit rotor a ne semafor jer je stalno guzva,jebes te projektante >:(

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Ulica Andrije Kašića Miošića
« Odgovori #21 : Travanj 13, 2010, 10:46:47 poslijepodne »
tako je...a kad skreces lijevo recimo iz kaciceve u kolodvorsku dobro bi dosao semafor za lijevo i na suprotnoj strani ceste....ali j.... ga, ko bu tak daleko mislil.


shaka zulu

  • Gost
Odg: Ulica Andrije Kašića Miošića
« Odgovori #22 : Svibanj 02, 2010, 02:22:21 poslijepodne »
Idem prekčera po AKM i vidim da su LP serviserani.
To bi treba zgleda tjedno serviserati jel su još navek isti model...
A dobro sad,da mu ne iščem glaku v jajcu... ;)

shaka zulu

  • Gost
Odg: Ulica Andrije Kašića Miošića
« Odgovori #23 : Lipanj 04, 2010, 07:19:30 poslijepodne »
Jel se moreju pometati oni reflekterajuči stupi i na "velikoga" milicajca jel mi saki put po noči zabije jaca pod bubrege...
I na križajnu AKM i Kolarove pokrpati rupe...

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Ulica Andrije Kašića Miošića
« Odgovori #24 : Lipanj 06, 2010, 10:50:30 prijepodne »
najbolje u toj kacicevoj je kaj su tam trebali biti redari koji pomazu deci dok idu u skolu preko ceste...ali ovih kisnih dana ih nije bilo...valjda nisu mogli pod kisobranom biti.


shaka zulu

  • Gost
Odg: Ulica Andrije Kašića Miošića
« Odgovori #25 : Lipanj 06, 2010, 11:38:36 prijepodne »
Da su bili novinari i kamermani z "Grupe" bili bi i redari,ovak ak je nigdo ne poslika kak negdo opče more i znati da su tam il da nisu tam...Ja je nigdar nis videl,samo sem čul da je El Bahatee nekaj žlabral na tu temu.
A videl sem da je negdo popeglal znak "stop/pešački prelaz" na križajne AKM/Fabijančičeva.Komunalci su  valda okrenuli cef kontra podigli ga i vidi se gorni znak a dolni kak pijan leži v trave naslonen na cef.Bil je pred par let tam sudar da čpvek opče ni stal jel je mislil da je na glavne.I rastočil ovoga na SFJ.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Ulica Andrije Kašića Miošića
« Odgovori #26 : Rujan 02, 2010, 06:30:04 poslijepodne »
Izgradnja semafora u ulici A. K. Miošića
01.09.2010.
Radovi na izgradnji semafora na pješačkom prijelazu između crkve i škole u ulici A.K. Miošića teku planiranim tempom i bit će u potpunosti završeni ujutro, prvog dana nove školske godine.

Ovaj semafor na zahtjev pješaka, odnosno učenika, aktivirati će se tipkom na stupu semafora, te će zelenim svjetlom propuštati pješake (učenike) preko zebre
http://www.gorica.hr/2010/09/izgradnja-semafora-u-ulici-a-k-miosica/

Počinje škola – djeca u prometu!
31.08.2010.
Radi veće sigurnosti djece, a posebice najmlađih koji u ponedjeljak kreću u prvi razred osnovne škole, na gradskim će prometnicama biti organizirano pojačano dežurstvo policije i volontera.

Mališanima će pomagati pri prelasku frekventnih raskrižja, a dežurstva će u prvom tjednu škole biti i kod samih školski objekata. Dogovoreno je to na zajedničkom sastanku predstavnika Grada Velike Gorice, ravnatelja svih škola i velikogoričke policije. – Sigurnost djece nam je od velike važnosti. Do sada smo u pripremnoj fazi učinili ono što smo mogli, od postavljanja ležećih policajaca u Novom Čiču do postavljanja semafora u A.K.Miošića, a sada nam predstoji organizirati i pojačanu aktivnost gradskih prometnih redara i volontera koji će u suradnji s policijom paziti na mališane – istaknuo je na sastanku gradonačelnik Dražen Barišić. Uz njega na sve je vozače apelirao i zamjenik Ervin Kolarec, pozivajući ih na oprez i poštivanje prometnih propisa. Na to će posebnu pažnju obratiti djelatnici policijske postaje koji će, kako su istaknuli, provoditi i preventivne i edukativne akcije u samim školama u vidu predavanja za djecu, sudionike u prometu.
...
http://www.gorica.hr/2010/08/pocinje-skola-%e2%80%93-djeca-u-prometu/

Prosil bi da se označe SVI "ležeči policajci",da gracki proračun nebi išel za sucke stroške...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Ulica Andrije Kašića Miošića
« Odgovori #27 : Rujan 02, 2010, 11:26:19 poslijepodne »
Vidio sam da rade taj semafor, jako pametna ideja...

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Ulica Andrije Kašića Miošića
« Odgovori #28 : Rujan 03, 2010, 09:58:36 prijepodne »
Bilo bi dobro da se ispravi naslov ove teme. Svaki put kad pogledam onaj Kašić mi bode oči.
Isto kak i naslov one moje teme o vremenskim prilikama ( atualne) no ja neznam kak se to da ispraviti.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ulica Andrije Kašića Miošića
« Odgovori #29 : Rujan 03, 2010, 10:38:15 prijepodne »
Najveću štetu tim malim ležećim policajcima rade velika teretna vozila i autobusi, kao i nalet velikom brzinom, jer pred malim LP skoro nitko ne usporava, što je dovoljno da već i običan auto generira naletnu silu od više tona - pa onda recite da je učvrstiti jednu takvu napravu jednostavan zadatak...

Očito bi trebalo sve LP napraviti kakav je i onaj koji zabio kunti jaja pod bubrege - i iste napraviti kao "građevinu" od specijalnog betona, pa se zaleti... ili ih složiti onak kak su pred ZTZ-om - metalni, ali sa toliko nepogodnim hupserom i hodom zakrivljenosti da odvali auto ako stvarno ne ideš preko njih kotač po kotač...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”