Autor Tema: Novi dućan za ribiče  (Posjeta: 7594 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Novi dućan za ribiče
« : Kolovoz 23, 2011, 05:17:41 poslijepodne »
FIN BaitsMamci i oprema novo otvoreno

Obavještavamo Vas da smo 09.06. otvorili dučan u Kurilovečkoj 39, Velika Gorica. Radno vrijeme nam je od pon-pet 09-20 sati te subotom od 09-14.
Sigurni smo da će Vam se sviđati i vijest imamo akciju povodom otvorenja. Dajemo Vam POPUST OD 20 % NA SVE PROIZVODE tijekom prvih mjesec dana (od 09.06-10.07.)

http://fin-baits.net/

Ribolovom se bavimo cijeli život, ali iako nikada nismo bili “isključivi” šaranaši, mora se priznati da nam upravo šaranski ribolov najviše izvlači smješak na lice. Lovili smo na dosta voda po Hrvatskoj, a imamo i privilegiju da u okolici Velike Gorice postoji stvarno puno odličnih voda.

Od velikih i dubokih jezera do rijeka Kupe i Save. I upravo na takvim vodama javlja se potreba za upotrebom velike količine kvalitetnih mamaca. Puno mamaca znači i veliki trošak, a neke je komponente bilo teško nabaviti bez obzira na cijenu. Baš smo zbog toga bili u konstantoj potrazi za svime vezanom uz šaranske mamce i tokom godina skupili puno dobavljača najkvalitetnijih komponenti.

Ideja da pokrenemo prvi brand šaranskih mamaca u Hrvatskoj kopkala nas je godinama i stalno smo to odgađali jer smo oboje radili dosta zahtjevne poslove koji su nam uzimali sve više vremena. Ipak došao je i taj dan kada smo odlučili da je vrijeme da se posvetimo stvarima koje stvarno volimo i najbolje znamo raditi.

Bacili smo se u planiranje i osmislili široku paletu najkvalitetnijih proizvoda za izradu šaranskih mamaca. Pri tome nismo uzimali u obzir postojeće brendove ribolovnih mamaca koje u Hrvatsku uvoze ostale trgovine ribolovnom opremom nego smo stupili u kontakt direktno sa proizvođačima diljem Europe i odabrali samo najbolje. Neke od proizvoda sami proizvodimo, a nadamo se da će se s vremenom baš taj proizvodni dio povećati.

U planu nam je pokretanje proizvodnje boila, peleta, kuhanih partikl mikseva i svih ostalih poslastica za naše riblje prijatelje. Činjenica da svoje proizvode nabavljamo u velikim količinama direktno od proizvođača ili ih proizvodimo sami jamči manju cijenu za krajnjeg kupca, konstantnu dostupnost i svježinu proizvoda. Nadamo se da ćete nam pokloniti svoje povjerenje i uvjeriti se u kvalitetu svega u našoj ponudi.

=========================

Sorry, očito su se počeli oglašavati tek nakon kaj su im prošle akcije...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Novi dućan za ribiče
« Odgovori #1 : Kolovoz 23, 2011, 11:18:59 poslijepodne »
FIN BaitsMamci i oprema novo otvoreno

Par mesec ima nekakov novi na križajnu Porinove i Kolareve,iza one bertije i kladionice.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi dućan za ribiče
« Odgovori #2 : Kolovoz 24, 2011, 10:26:59 prijepodne »
Počeli su se reklamirati na Facebooku, pa sam ja odmah prenesel - iako z ribičijom imam zajedničkih stvari kao i sa svemirskim programom...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”