Autor Tema: Kušanec: Privremena regulacija prometa  (Posjeta: 24297 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Kušanec: Privremena regulacija prometa
« Odgovori #30 : Lipanj 20, 2011, 10:13:50 prijepodne »
Ja kad idem u Zagreb koristim pravac Guci-Lukavec-Hrašće. Put je kraći nego pravac Mraclin - Vukovina - Velika Gorica, a i izbjegavam jutarnji čep na ulazu u Goricu.

http://go.hak.hr/991534257


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kušanec: Privremena regulacija prometa
« Odgovori #31 : Lipanj 20, 2011, 11:25:33 prijepodne »
Tebi se isplati, meni iz Mraclina ne... iako je najveća prednost tog puta što nema semafora, no za neku brzu vožnju baš i nije... no svejedno bih je i ja koristio - kada mi nebi bio duži put...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Kušanec: Privremena regulacija prometa
« Odgovori #32 : Lipanj 20, 2011, 05:20:06 poslijepodne »
Pa nitko nije ni rekao da se taj put svima isplati. Meni je on 5km kraći, a ti iz Mraclina ionako ne zaobilaziš, tebi je put preko Vukovine regularni put (i brži nego preko Okuja).

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kušanec: Privremena regulacija prometa
« Odgovori #33 : Lipanj 20, 2011, 10:42:15 poslijepodne »
Tak je, no posebnu notu antipatičnosti puta preko Okuja (kojega koristim eventualno samo kada trebam otići do željezničkog kolodvora Velika Gorica i njemu bliže okolice - onda mi je to kraći put) daje uništena cesta i kolnici najvećeg dijela tog puta, posebice kroz Mraclin skroz do nadvožnjaka, i onda kroz Okuje skroz do pred Kurilovcem... mislim da u cijeloj županiji nema lošijeg puta od toga.

TU je posebna odgovornost i u tome što tu cestu stalno uništavaju teški kamioni Komunalca, koji dovozi smeće na odlagalište Mraclinska Dubrava, a nitko od njih to ne sanira, tu jaši rupa rupu preko rupine prikrpe na zakrpi unutar rupe... sramota!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kušanec: Privremena regulacija prometa
« Odgovori #34 : Lipanj 21, 2011, 11:24:52 poslijepodne »
Pravac kroz Okuje je zatvoren za sve u oba smjera osim za stanare i vozila gradilišta.

Kaj su počeli kopati za kenjalizaciju?
wwwg tablice

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Kušanec: Privremena regulacija prometa
« Odgovori #35 : Lipanj 22, 2011, 08:46:14 prijepodne »
Kaj su počeli kopati za kenjalizaciju?

Ne, radovi su u kanalu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kušanec: Privremena regulacija prometa
« Odgovori #36 : Srpanj 01, 2011, 10:37:11 poslijepodne »
Idem des čez Mraclin i na izlazu,posle štreke,vidim nekakov poster na dve kolce,kakti za nekakove radove.Sad neznam jel bu do kaj delal na ledine il buju cestu rašarafili.Ak je ovo drugo jel ga to drug Ruda meče drugu Drašeku,il mu ga pak meče drug Ivo.Bivši.Šef.

Ludi,još samo 29 dan do otpirajna Kušlec bridgea.A nisu izbori!  ;D
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kušanec: Privremena regulacija prometa
« Odgovori #37 : Srpanj 07, 2011, 11:27:22 poslijepodne »
Krešo Hubak: „Imam jedno pitanje za gradonačelnika. Radi se, naime, o radovima na mostu Kušanec koji već traju neko vrijeme. Po mojim informacijama, trebali su biti gotovi, čini mi se. Da li imate kakva saznanja o tome? Znamo da nije u ingerenciji Grada ta gradnja, ali to dosta otežava prometovanje nama koji živimo u onom dijelu našeg Grada. Pogotovo onima koji žive dalje prema Buni i udaljenijim mjestima. Hvala.“

Gradonačelnik Dražen Barišić: „Ovo je dobro, životno, kvalitetno pitanje obzirom da je došlo ljepše vrijeme, pa volimo ići u Vukomeričke gorice, a vi koji živite tamo svakodnevno se suočavate sa tim problemima. Zamjenik Kos i ja smo jučer obišli gradilište, i prema onome što smo vidjeli i što je rekao izvođač, zatražio je produženje, prolongiranje radova. Oni će potrajati još mjesec dana duže. Dakle, neće biti do 15. lipnja nego do 15. srpnja. Dakle, do tada bi trebao biti zatvoren most. Obzirom da se doista radi o temeljitom poslu i rekonstrukciji koja je itekako bila potrebna, ja vas molim, molim sugrađane da se još strpe, još tih trideset i nešto dana. Obzirom da smo čekali dugo, dugo godina da taj most postane dio modernih prometnica, kakve sada imamo na silasku sa obilaznice, odnosno imat ćemo sa autoceste pa ćemo na tom mostu moći bezbrižno i sigurno proći, a što se tiče alternativnih pravaca i danas smo razgovarali oko alternativnog pravca koji se često koristi, to je od Kušanca do Petrovine, pa onda uz odteretni kanal i koliko je u našoj moći mi ćemo ga sanirati. To je objekt Hrvatskih voda, dakle ono što možemo malo pošljunčati i malo zatrpati ove rupe, ali apeliramo na sve vas koji češće prolazite da se suzdržite, da to tako kažem, i disciplinirate u narednih mjesec dana, ali onda ćemo imati novi stari most.“

Krešo Hubak: „Hvala gospodine gradonačelniče, ja sam zadovoljan odgovorom, mada nisam sretan što ću još mjesec dana morati koristiti alternativne pravce, ali u svakom slučaju mislim da je interes svih nas koji tamo živimo, a i onih koji izletnički idu prema Vukomeričkim goricama da se vozimo po kvalitetnom mostu, jer je stvarno stanje tog mosta bilo takvo da ste jednostavno trgali auto i sva vozila koja su tamo prolazila. Hvala.“
http://www.gorica.hr/2011/07/aktualni-sat-17-sjednice-gradskog-vijeca/

Vevo se više nezna do pije do plača!
14.06.,početek srpna,kraj srpna,30.07.,15.07., ...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kušanec: Privremena regulacija prometa
« Odgovori #38 : Srpanj 16, 2011, 01:08:19 poslijepodne »
Jel do bil čera na otpirajnu mosta?
Ak je otprt...
wwwg tablice

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Kušanec: Privremena regulacija prometa
« Odgovori #39 : Srpanj 17, 2011, 01:17:19 poslijepodne »
To sam ja mislio pitati da znam jel' mogu doma ili moram obilaziti?!

Jaguar

  • Gost
Odg: Kušanec: Privremena regulacija prometa
« Odgovori #40 : Srpanj 17, 2011, 10:32:47 poslijepodne »
Izgleda da ni, Števa Kos je zgubil škare marke ožbolt. ;D

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Kušanec: Privremena regulacija prometa
« Odgovori #41 : Srpanj 20, 2011, 09:23:46 poslijepodne »

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Kušanec: Privremena regulacija prometa
« Odgovori #42 : Srpanj 20, 2011, 10:11:07 poslijepodne »

Jaguar

  • Gost
Odg: Kušanec: Privremena regulacija prometa
« Odgovori #43 : Srpanj 20, 2011, 11:09:57 poslijepodne »
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/3030/mostovi-kusanec-i-kuce-otvoreni-za-promet.aspx

Nije vrag da je to istina?!

Moguće samo je pitanje tko preuzima odgovornost za sigurnost mosta u Kučama, komentari građana, vjerojatno Kučana govore dovoljno sami po sebi.
Ak je pak most siguran zašto je onda toliko dugo bio zatvoren, iako se meni čini da se most otvara napamet i pod pritiskom, jer novog mosta neće biti, bar još jako dugo uz sva obećanja dogradonačelnika Kosa, jer ono što on obeća možemo mačku o rep okačiti.
Bojim se da bi netko mogao stradati tamo.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kušanec: Privremena regulacija prometa
« Odgovori #44 : Srpanj 21, 2011, 12:35:26 prijepodne »
Pušten u promet drveni most na kanalu Sava – Odra
20.07.2011.
...
Pušten je i promet preko mosta u Kušancu, na državnoj cesti D31, koji je bio u sanaciji protekla dva mjeseca.
http://www.gorica.hr/2011/07/pusten-u-promet-drveni-most-na-kanalu-sava-%e2%80%93-odra/#more-8912

Rvg ga ni ni spomenul,drugi srameče,ni bilo naslikavanja,jedače i pijače...Hmmmm...
Ali,dobro,bar mi više do Kušanca mesto tri minute ne treba 20 minut,il više.
wwwg tablice