Anketa

Dali je cazmatransova linija za Zadar i vir dobra?

Dobra
7 (70%)
Losa
3 (30%)

Ukupno Glasova: 9

Autor Tema: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE  (Posjeta: 76566 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

hornet34

  • Gost
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #90 : Kolovoz 30, 2011, 08:48:40 poslijepodne »
@njubi,jesu te vozile ili vozale?...aha ti si njima dao 100 ojra pa su ti one plačale cugu i hambić...baš si bred "pit"
@sleđ,kaj se tiće relacije zg-du dvotočkašem,vremensko razdoblje je totalno nebitno uspoređujući s guštom provedenim na tom putu...
@števa,sorry kaj sam otkril identitet od njubija,nečem više...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #91 : Kolovoz 30, 2011, 09:47:00 poslijepodne »
@njubi,jesu te vozile ili vozale?...

Kak bi to jen moj prijatel rekel,zjašile su ga,obrisale žnem * i hitile ga v čošek. XĐ
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #92 : Kolovoz 30, 2011, 10:32:43 poslijepodne »
hornet samo nemoj još i ti reči da do Dubrovnika moreš onak s goštom odvoziti za 5 sati ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #93 : Kolovoz 31, 2011, 08:24:14 prijepodne »
@njubi,jesu te vozile ili vozale?...

Kak bi to jen moj prijatel rekel,zjašile su ga,obrisale žnem * i hitile ga v čošek. XĐ

Čobani...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #94 : Kolovoz 31, 2011, 02:29:32 poslijepodne »
hornet samo nemoj još i ti reči da do Dubrovnika moreš onak s goštom odvoziti za 5 sati ...

Pa hvala Bogu da može, vjerujem u to, no ako on ne može - mogu ja. Mislim, ona oklada još uvijek stoji otvorena za sve znalce... danas doći do Dubrovnika za 5 sati je "podvig" kojeg može napraviti prosječan vozač sa prosječnim autom, o motociklu neću ni govoriti, sve iznad 500 kubika to može... akje tebi to nevjerojatno, onda si sve rekel kakav si vozač.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #95 : Kolovoz 31, 2011, 02:39:17 poslijepodne »
Već sam ti rekao da NE MOŽEŠ doći iz Velike Gorice do Dubrovnika za 5 sati. Nemam se namjeru kladiti.  Sve je već objašnjavano i žalim kaj sam uopče to spominjao hornetu.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 31, 2011, 02:41:59 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #96 : Kolovoz 31, 2011, 02:53:42 poslijepodne »
Već sam ti rekao da ne pričaš o stvarima o kojima pojma nemaš, kao niti da ne sudiš druge po svojoj vlastitoj nesposobnosti.

Čak i jedna navigacija, koja kalkulira na temelju prometnih propisa i pravila, iskalkulira da ti do Dubrovnika treba neznatno više od tvojih tvrdnji. Očito su svi budale - ili ti očito živiš u doba Lujzijane, Karoline i inih prometnih dostignuća, po kojima su plazile kočije ili eventualno Ford T.

Tu je planer od HAK-a; http://map.hak.hr/?o=qr&p1=Velika+Gorica&p2=Dubrovnik

No on predviđa da ja neću prijeći 130 km/h po autocesti, što je možda važeće eventualno za vozače šlepera. No mi smo ionako pričali o SPOSOBNOSTI da netko negdje dođe u nekom vremenu - a ja ti velim da si bez opasnosti od presretača (jer ionako nikoga ne zaustavljaju tko ne ide sigurno i kontinuirano preko 160 km neko vrijeme!) u Splitu za dva i pol sata od Lučkog. A od Splita do Lučkog, tih daljnjih 235 km (od čega samo pola nije autocesta!), napravim za sat i pol. Ili manje. Najlegalnije.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 31, 2011, 03:10:24 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #97 : Kolovoz 31, 2011, 03:32:21 poslijepodne »
Već sam ti rekao da NE MOŽEŠ doći iz Velike Gorice do Dubrovnika za 5 sati. Nemam se namjeru kladiti.  Sve je već objašnjavano i žalim kaj sam uopče to spominjao hornetu.

Kak ne - Gorica ima aerodrom. Sat ranije se pojavit na aerodromu, pola sata do samog dubrovnika. Čas pola.
Za pet sati se može doći i vratiti iz Dubrovnika.

A ja sam za 5 i nešto sati vozio autom do dubrovnika- ali iz šibenika.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #98 : Kolovoz 31, 2011, 03:44:56 poslijepodne »
Bilaj, daj čitaj cijelu priču pa se onda uključi, sad si uletel kak z neba pa u rebra... i do Dubrovnika ima ipak više od pola sata leta. A letenje koje je predmet rasprave nije sa Airbusom, već sa Cessnom, ide puno sporije i koja mora sletjeti u Zadru na tankiranje. I za koju ti treba soma kuna za najam. Ostalo si u pravu - odeš Zagreb-Ćilipi Airbusom, izađeš, srkneš kavu na brzinu i vratiš se istim zrakoplovom natrag. I to sve debelo unutar 5 sati. To štima...

A za 5 sati od Šibenika do Dubrovnika - srami se! Osim ako niste bili nadudani, napušeni i još svratili na tri janjetine usput...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #99 : Kolovoz 31, 2011, 04:03:22 poslijepodne »
naravno Bilaj ...  sleđ kreće iz Lučkog, dobro da ni rekel iz Bosiljeva.  Veli da može  (Split - Dubrovnik 235 km) prijeći za sat i pol ili manje  (pola od toga nije autoesta) čak i po HAK-u na kojeg se pozivaš put traje preko 6 sati ili pogledaj na ovaj link
http://www.online-croatia.com/putnicka-agencija-croatica-automobil.htm
oni vele da treba 6 i pol sati , a nigdje se ne spominje da treba iz Gorice doći do Lučkog ... Sad na kraju ispada da smo svi mi vozaći blesavi i da se ne znamo voziti jer sleđ kako piše vozi bolje od Laude, Fitipaldija .
 
pogledaj i sljedeći link:

http://web.mef.hr/if/alati/racunala/skripte/voznja_h.htm

tam vele da se od Zagreba (ne Velike Gorice !) do Dubrovnika (ako se vozi konstantno 120 km/sat) može stići za 4.9 sati ... ako se vozi 160 km / sat ... da se može doći za 3.7 sati (istina, dobar dio ceste možeš voziti tom brzinom)... samo ne znam zakaj svima nama treba samo od Gorice do Lučkog 15 minuta ...  jedino sleđu treba 5 minuta (ako usput ne stane na kavu) ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #100 : Kolovoz 31, 2011, 08:43:16 poslijepodne »
naravno Bilaj ...  sleđ kreće iz Lučkog, dobro da ni rekel iz Bosiljeva. 

Tko je rekao da ja krećem iz Lučkog? Tamo počinje autocesta, a meni do nje treba 15 minuta. Naravno, baš bih volio vidjeti da si ti na naplati Lučko za 15 minuta - za to nema šanse. Ili ja krenem iz Mraclina, a ti iz VG u isto vrijeme - cilj je naplata Lučko; si siguran da i to ne bi došao - IZA mene?

Problem je u biti što ja govorim iz pozicije vozača, a ti iz pozicije kilavca za volanom, koji nam tu servira nekakva infantilna tumačenja i gura nekakve bezvezne daljinare, koji ne utječu na stvarnu brzinu i sposobnost vožnje. Daj shvati da od vremena kada si ti tamo bio - promijenilo se mali milijun stvari.

Veli da može  (Split - Dubrovnik 235 km) prijeći za sat i pol ili manje  (pola od toga nije autoesta) čak i po HAK-u na kojeg se pozivaš put traje preko 6 sati ili pogledaj na ovaj link a nigdje se ne spominje da treba iz Gorice doći do Lučkog ...

Pa ja se pozivam na HAK da TI vidiš kako je mala razlika od onoga kaj ti tvrdiš da je nemoguće, pa do toga da se prelazi put poštujući sva ograničenja. Od VG do Lučkog (ja dapače ne računam od VG već od Mraclina!) meni treba 15 minuta. No i to ne mijenja bitno ništa - ja ću i sa Mraclinom biti na Stradunu debelo prije 5 sati.

tam vele da se od Zagreba (ne Velike Gorice !) do Dubrovnika (ako se vozi konstantno 120 km/sat) može stići za 4.9 sati ... ako se vozi 160 km / sat ... da se može doći za 3.7 sati (istina, dobar dio ceste možeš voziti tom brzinom)... samo ne znam zakaj svima nama treba samo od Gorice do Lučkog 15 minuta ...  jedino sleđu treba 5 minuta (ako usput ne stane na kavu) ...

Jesi li shvatio koliko nisi u pravu? Ako treba (po njima) 3.7 sati - zar misliš da 15 minuta od Mraclina do Lučkog bitno remeti ono što sam ja tvrdio? I sa tih 15 minuta (ma nek bude pola sata, da se približim tebi), i opet sam u Dubrovniku debelo ISPOD 5 sati - a to je nešto za što ti tvrdiš da je nemoguće. Valjda sada i oni lažu, najbolje da se tamo ulogiraš i njima isto objasniš, kao i nama, da se do Dubrovnika NE MOŽE stići za 5 sati... Štef, daj onaj smajlić "rolling funny", tako se najbolje može opisati silna pamet kokota.

Može oklada za manje od 5 sati - ali uz obvezu da popijem 3 kave usput na različitim mjestima - to dokazujem računima?  >:D >:D >:D :D :D :D
« Zadnja izmjena: Kolovoz 31, 2011, 08:49:12 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #101 : Kolovoz 31, 2011, 09:43:58 poslijepodne »
... daj prestani sa prenemaganjima ... da ti podebljam ... NE MOŽEŠ STIĆI IZ MRACLINA DO LUČKOG ZA 15 MINUTA . Kreni od Calypsa u Mraclinu, treba ti najmanje 3 minute do Vukovine, ako ne i više ... da ti do do Gorice treba još 3  minute, do aerodroma još 3 ...  i onda ... je svizac smotao čokoladu ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Bilaj

  • Gost
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #102 : Kolovoz 31, 2011, 11:34:25 poslijepodne »
A za 5 sati od Šibenika do Dubrovnika - srami se! Osim ako niste bili nadudani, napušeni i još svratili na tri janjetine usput...

A kaj ja mogu :-(
Ne znam kak je sada autocesta ali prošlče godine sam išao autocestom pa sam najednom naletio na neki makadam pa čak i semafor na sred makadama! i to je kao službeni put do dubrovnika. Ali definitivno se isplati stati u dolini neretve i vidjeti sve ta mandarine i lubenice (samo povrće tamo i nije nekaj jeftino).
A najbolje mi je na granici. Gdje idete, što nosite, jel nekaj švercate, otvorite gepek, šta je u torbama....

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #103 : Rujan 01, 2011, 10:10:07 prijepodne »
Ja sam prije neku godinu po staroj cesti (osim dio do Karlovca) dosao iz Gorice do Neuma za 6 sati! U turistickoj sezoni.

Bilaj

  • Gost
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #104 : Rujan 01, 2011, 11:20:05 prijepodne »
A mogao bi pješice. Google izbacuje zanimljivu rutu.
Pješice od rijeke pa onda na trajekt posjetiti rijeku zadar spit i korčulu :-)

Dva dana u jednom smijeru. Ok ja malo sporije hodam pa onda uzmimo 5 dana :-) pa dva dana razgledavanje dubrovnika i avionom natrag :-)