Autor Tema: KLETVA GODINE  (Posjeta: 12552 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: KLETVA GODINE
« Odgovori #30 : Prosinac 15, 2010, 07:35:30 poslijepodne »
Dabogda ti Beus bio školski kolega! 


Za ovo svaka čast, prejako
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: KLETVA GODINE
« Odgovori #31 : Prosinac 15, 2010, 07:58:05 poslijepodne »
... kako to gordo zvuči kad Saša veli "Mi smo NEZAVISNI glasnik iz Velike Gorice ..."
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: KLETVA GODINE
« Odgovori #32 : Prosinac 16, 2010, 06:50:09 prijepodne »
... kako to gordo zvuči kad Saša veli "Mi smo NEZAVISNI glasnik iz Velike Gorice ..."
To stavi pod viceve, kakve to veze ima sa kletvom? Koko, jebemu, daj misli svojom glavom malo.... jel te toliko hrdja izjeda?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: KLETVA GODINE
« Odgovori #33 : Prosinac 16, 2010, 07:13:09 prijepodne »
... kako to gordo zvuči kad Saša veli "Mi smo NEZAVISNI glasnik iz Velike Gorice ..."
To stavi pod viceve, kakve to veze ima sa kletvom? Koko, jebemu, daj misli svojom glavom malo.... jel te toliko hrdja izjeda?

ulysses je stavio snimku saletovog intervjua u ovu rubriku, pa sam zato komentirao ovdje ... Ti bi radije u Rubriku VICEVI napisao,  da si u rubrici pod nazivon KLETVA GODINE pročitao i čuo snimku bla bla ... koju je snimio bla bla ... u kojoj .. itd itd ...


Daj se skuliraj ...  ali moram priznati da si u pravu i slažem se s tobom ...Saletovo pisanje i glumatanje "Istraživačkog novinara" te piskaranje tebe, kroka, muhe i još ponekih zbilja spadaju u žalostan vic.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kum

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 62
  • Karma: +0/-0
Odg: KLETVA GODINE
« Odgovori #34 : Prosinac 16, 2010, 12:15:43 poslijepodne »

Dabogda ti Sanader cimer bio.
Je to vam je tak

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: KLETVA GODINE
« Odgovori #35 : Prosinac 16, 2010, 05:16:22 poslijepodne »
... kako to gordo zvuči kad Saša veli "Mi smo NEZAVISNI glasnik iz Velike Gorice ..."
To stavi pod viceve, kakve to veze ima sa kletvom? Koko, jebemu, daj misli svojom glavom malo.... jel te toliko hrdja izjeda?

ulysses je stavio snimku saletovog intervjua u ovu rubriku, pa sam zato komentirao ovdje ... Ti bi radije u Rubriku VICEVI napisao,  da si u rubrici pod nazivon KLETVA GODINE pročitao i čuo snimku bla bla ... koju je snimio bla bla ... u kojoj .. itd itd ...


Daj se skuliraj ...  ali moram priznati da si u pravu i slažem se s tobom ...Saletovo pisanje i glumatanje "Istraživačkog novinara" te piskaranje tebe, kroka, muhe i još ponekih zbilja spadaju u žalostan vic.

Sada tek vidim da si ipak totalna budala....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: KLETVA GODINE
« Odgovori #36 : Prosinac 16, 2010, 07:49:32 poslijepodne »
... a jel tebe od milja možda zovu Krešo ? Ili možda Krele ?
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2010, 08:14:34 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: KLETVA GODINE
« Odgovori #37 : Veljača 17, 2011, 02:29:48 poslijepodne »