Autor Tema: Poskupljenje goriva - da li mi plaćamo MOL-u da otkupi INA-u i preuzme istu  (Posjeta: 2202 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Zagorec BP

  • Gost
Poskupljenje goriva - da li mi plaćamo MOL-u da otkupi INA-u i preuzme istu
« : Siječanj 11, 2011, 12:06:39 poslijepodne »

Ovim poskupljenjima goriva i stalnim pozivanjem na cijene u okruženju cijena goriva samo raste, a kad cijene u okruženju padaju, naša goriva simbolično (tek za koju lipu) pojeftinjuju.

Meni to izgleda kao prikupljanje novaca od strane MOL-a da tim novcima otkupi dionice po cijeni koju su si odredili, a onda jao si ga nama. Cijene goriva će poletjeti u nebo.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Poskupljenje goriva - da li mi plaćamo MOL-u da otkupi INA-u i preuzme istu
« Odgovori #1 : Siječanj 11, 2011, 12:09:59 poslijepodne »
Ne ne treba nam ništa drugo neg glasati opet za one koji su nam to priskrbeli! :P
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Bilaj

  • Gost
Odg: Poskupljenje goriva - da li mi plaćamo MOL-u da otkupi INA-u i preuzme istu
« Odgovori #2 : Siječanj 11, 2011, 12:23:47 poslijepodne »
Slažem se na Zagorcem. Nažalost istina je. Tko zna kolika će biti cijena lia ne vjerujem da će biti jeftinije. Samo skuplje i skuplje i skuplje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Poskupljenje goriva - da li mi plaćamo MOL-u da otkupi INA-u i preuzme istu
« Odgovori #3 : Siječanj 11, 2011, 01:58:01 poslijepodne »
... ovakva cijena goriva je bila i prije godinu dana ... samo nemoj te pozabiti da je onda cijena barela u svijetu bila duplo veća nego danas ... ali dok se poplačaju svi oni (država, selo, grad, opčina ...)  koji žive od cijene goriva ... Ne znam kaj bi im bilo gore ... ako cijena još poraste, treba pasti vlada, a ako skinu cijenu, past će sami od sebe jer će im ponestati love za preživljavanje ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.