Autor Tema: Zračna luka Zagreb - razvoj, planovi, realizacija  (Posjeta: 2220 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Zračna luka Zagreb - razvoj, planovi, realizacija
« : Prosinac 19, 2010, 09:43:28 prijepodne »
Natječaj za ZLZ opet odgođen

Natječaj za gradnju novog terminala i partnerstvo u Zračnoj luci Zagreb ipak neće biti ove godine, nego, prema najnovijoj najavi, u siječnju 2011. Novi rok dao je ministar gospodarstva Đuro Popijač na tradicionalnom ručku Hrvatske udruge poslodavaca. Dodao je da za taj projekt postoji velik broj zainteresiranih tvrtki i zračnih luka. Natječajna dokumentacija je trebala, prema ljetošnjem planu, biti završena do 15. listopada, ali je zbog izbora konzultanata i nesnalaženja po kojem zakonu pripremiti natječaj sve odgođeno za kraj godine.

Direktor Zračne luke Tonči Peović i član radne skupine koja priprema dokumentaciju kaže da će ona sigurno biti završena do 15. prosinca. Nakon toga dokumentacija se šalje na pregled i potvrdu Vladi, Državnom odvjetništvu i Agenciji za javno-privatno partnerstvo. Ako neka od tih institucija predloži promjene, dokumentacija će se morati dorađivati. Da je natječaj raspisan do kraja ove godine, izbor koncesionara/partnera, izrada izvedbenog projekta i izbor izvođača radova trajao bi barem do jeseni 2011., a završetak prve faze gradnje novog terminala bi bio 2015. godine.
 
U ovom trenutku još je potpuno nejasno koji model i prema kojim uvjetima će se predložiti privatnim partnerima ulaganje u taj 266 milijuna eura vrijedan projekt. Prva ideja je bila koncesija i za koncesiju je izabran konzultant. Sada je iskorištena mogućnost koju dopušta Zakon o koncesijama, a to je da se u natječaj dodaju i elementi javno-privatnog partnerstva. Neslužbeno, elementi JPP- a bi trebali biti prema modelu BOT (izgraditi, upravljati i prenijeti).

Radna skupina još nije završila svoj prijedlog i tek sljedeći tjedan će se znati što oni smatraju najboljim modelom. Vlada se osim toga mora dogovoriti i sa suvlasnicima Zračne luke - Gradom Zagrebom, Velikom Goricom i Zagrebačkom županijom. Osnovni projekt, faze gradnje i smještaj novog terminala je također izmijenjen. No s radnicima Zračne luke nitko nije pregovarao i definirao njihov status u slučaju ulaska privatnog partnera u projekt. Iako se natječaj za Zračnu luku službeno vodi kao projekt koji je najbolje pripremljen iz Vladina kataloga, činjenica je da u ovom trenutku još postoje deseci ozbiljnih nepoznanica.

Izvor/autor: Poslovni dnevnik/PressCut

==============================

266 milijuna eura? Meni to zvuči puno premalo, poznavajući troškove uređenja i izgradnji nekih drugih, modernih zračnih luka u Europi...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”