Domaće teme > Gradonačelnik, Gradsko vijeće i mjesni odbori

Što vrijedi da Dražen štedi...

(1/10) > >>

shaka zulu:
Što vrijedi da Dražen štedi
mjeseci Draženove štednje u vodu će pasti
sve će to x da upropasti

Jel grad Gorica ima program šparajna il jel se vidi i oseti da de špara?
Jedino de se prišparalo je na dece kaj se nisu mogla klizati a obečano jem je bilo.
Am ni zabadof financminister Ivan "Nema krize" Šuker z Gorice...

amdagros:
on ni z Gorice.... on samo stanuje v Gorice...  >:(

Bilaj:

--- Citat: kuntakinte - Travanj 22, 2010, 09:44:37 poslijepodne ---Jedino de se prišparalo je na dece kaj se nisu mogla klizati a obečano jem je bilo.

--- Kraj citata ---

Kaj to nije marcator financirao a ne grad?

Newbie:
Da, to je Mercator finacirao, ali kako je Mercator u hm, problemima, kao i ostale tvrtke u HR, nije bilo klizalista. Mi bi svi voljeli da djeca ne osjete recesiju, ali situacija nije sjajna, pa moraju i ona osjetitit. Jebate, kao da smo mi nekad imali klizalista, klizali smo se po zamrznutim barama, pa sto nam fali? Ma da, sada cete vi isfilozofirati sto nam sve fali hahahaha...
Sto vise se daje djeci, ona nezadovoljnija, nemaju osjecaja iscekivanja i ceznje za nekom stvari, jer sve dobe sada i odmah!

dobola:

--- Citat: Newbie - Svibanj 11, 2010, 02:08:39 poslijepodne ---Da, to je Mercator finacirao, ali kako je Mercator u hm, problemima, kao i ostale tvrtke u HR, nije bilo klizalista. Mi bi svi voljeli da djeca ne osjete recesiju, ali situacija nije sjajna, pa moraju i ona osjetitit. Jebate, kao da smo mi nekad imali klizalista, klizali smo se po zamrznutim barama, pa sto nam fali? Ma da, sada cete vi isfilozofirati sto nam sve fali hahahaha...
Sto vise se daje djeci, ona nezadovoljnija, nemaju osjecaja iscekivanja i ceznje za nekom stvari, jer sve dobe sada i odmah!

--- Kraj citata ---

Potpisujem ;)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju