Tehnika narodu > Sam svoj majstor

Sitni popravci vodovoda u kući

<< < (36/38) > >>

manimal:
...e, jesi neki... fakat nemaš pojma...

 :D  :D  :D  :D

thanks

... a jell ima to i kod banića u vg ?  ...

manimal:

--- Citat: Mlačanin - Prosinac 10, 2013, 11:54:19 prijepodne ---Moraš promijeniti podizač za tuš, koji se može kupiti u "Pipi" Cvjetno naselje u Zagrebu. Zadnji puta sam to platio oko 90,00 kunića.
Skini sve dole i odi tam sa tim dijelom po novi komad.
Sve se skida sa gornje strane. Prvo odvrneš tu okruglu kapicu, zatim imaš četvrtastu maticu koju odvineš od pipe(koliko se još sjećam) i sve u komadu izvadiš.


Ne zamjeri ako nisam dobro opisao skidanje jer to ipak ne radim svaki dan.  Zato malo proštudiraj , možda se skida donja strana sa imbus ključim, oprosti ne sjećam se točno.

--- Kraj citata ---

...yebate, znam da sam chorav ali nemrem najt niti maticu ispod kapice (koju sam uspjšno skinuo  ;D ), a niti sa donje strane nema nikakvog mjesta za imbus (a možda se kamenac zavukel u rupicu pa je nema  8) )...

Mlačanin:

--- Citat: manimal - Prosinac 11, 2013, 10:03:06 prijepodne ---
--- Citat: Mlačanin - Prosinac 10, 2013, 11:54:19 prijepodne ---Moraš promijeniti podizač za tuš, koji se može kupiti u "Pipi" Cvjetno naselje u Zagrebu. Zadnji puta sam to platio oko 90,00 kunića.
Skini sve dole i odi tam sa tim dijelom po novi komad.
Sve se skida sa gornje strane. Prvo odvrneš tu okruglu kapicu, zatim imaš četvrtastu maticu koju odvineš od pipe(koliko se još sjećam) i sve u komadu izvadiš.


Ne zamjeri ako nisam dobro opisao skidanje jer to ipak ne radim svaki dan.  Zato malo proštudiraj , možda se skida donja strana sa imbus ključim, oprosti ne sjećam se točno.

--- Kraj citata ---

...yebate, znam da sam chorav ali nemrem najt niti maticu ispod kapice (koju sam uspjšno skinuo  ;D ), a niti sa donje strane nema nikakvog mjesta za imbus (a možda se kamenac zavukel u rupicu pa je nema  8) )...

--- Kraj citata ---

Na žalost nemam više takve stare mješalice , da pogledam. Probaj primiti za donji dio, tamo gdje je navoj i odvinuti gs u lijevu stranu. To radi sa dobrim kliještima, da ne oštetiš navoj.
Ne mogu ti drugačije pomoći , osim ako nikako nejde skini pipu , donesi da to zajedno popravimo.

kuntakinte:
Mlačan, da prepiša bojler jel ima leka il je meša gotova?

Mlačanin:
Ne, nije. Dopeljaj ga do mene, ja mu dam malo bio energije - zakrpam ga ( ako je limeni spremnik) i vozi dalje. ;)


Ako trebaš , javi se na pp i riješim to bez brige.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju