Autor Tema: Šljakeri (nogometni topic)  (Posjeta: 44985 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

wiseman

  • Gost
Šljakeri (nogometni topic)
« : Rujan 01, 2010, 10:12:41 poslijepodne »
Sad kad je nasa Gorica u 2 ligi dodite na stadion i podrzite nase decke!



evo na slici se vidi prva ekipa Šljakera.. :) prepoznajete neke? Sinovi nekih visokih duznosnika u vladi? :)
« Zadnja izmjena: Rujan 16, 2010, 06:12:05 prijepodne Sledgehammer »

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Šljakeri
« Odgovori #1 : Rujan 02, 2010, 12:58:28 prijepodne »
?

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Šljakeri
« Odgovori #2 : Rujan 02, 2010, 08:44:33 prijepodne »
Teško se odlučiti za ovakovo navijanje ,kako je na slici prikazano.
Zar to zaista ne može bez vatrene i dimne zavjese?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

wiseman

  • Gost
Odg: Šljakeri
« Odgovori #3 : Rujan 07, 2010, 02:17:18 poslijepodne »
nazalost to potvrduje da i u gorici ima huligana... i da ih predvodi Mladež HDZ-a...

ali nemojte da vas oni otjeraju...mi smo jaci od njih i bolji... ulaznice su 20 kuna ISTOK i 30  ZAPAD... Godica dobro igra i treba joj svaka pomoc..i nadamo se za 2 godine da cemo u prvu ligu...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Šljakeri
« Odgovori #4 : Rujan 07, 2010, 03:19:44 poslijepodne »
A kakva je sada situacija na tablici? Ne pratim, pa pitam...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Šljakeri
« Odgovori #5 : Rujan 07, 2010, 08:44:49 poslijepodne »

Ljudi, fakat ste pretjerali. Oprosti, Sledge, ne želim ti se miješati u posao, ali što je previše - previše je. Ovo više ne vodi ničemu. Toliku količini vrijeđanja i niskih udaraca odavno nisam vidjela.

 :(

Iskreno se nadam da su svi forumaši koji se na ovakav način izražavaju svjesni toga da njihov rječnik najviše i najslikovitije  govori o njima samima.
« Zadnja izmjena: Rujan 07, 2010, 08:46:33 poslijepodne Točkica »

shaka zulu

  • Gost
Odg: Šljakeri
« Odgovori #6 : Rujan 07, 2010, 09:23:24 poslijepodne »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Šljakeri
« Odgovori #7 : Rujan 07, 2010, 09:58:12 poslijepodne »
Newbie - opomena zbog vrijeđanja!!


Ljudi, fakat ste pretjerali. Oprosti, Sledge, ne želim ti se miješati u posao, ali što je previše - previše je. Ovo više ne vodi ničemu. Toliku količini vrijeđanja i niskih udaraca odavno nisam vidjela.

Iskreno se nadam da su svi forumaši koji se na ovakav način izražavaju svjesni toga da njihov rječnik najviše i najslikovitije  govori o njima samima.

Točno, Točkice, uz malu digresiju:

1. ja ne spavam na forumu da znam kada se je što desilo - dapače, cijelo popodne i noć sam na poslu, tako da sam ovo sada slučajno vidio. Zato kao mod nisam sam, i

2. i Ti si ta koja je mogla to obrisati i udijeliti opomenu, jer je to i Tvoja dužnost i posao, isto kao i moj I zato mi se ne miješaš u posao, već ne radiš SVOJ...). Imamo iste ovlasti, i ima nas više - baš zato jer jedan ne može stići sve sam.

Pretjeruju, i zato je post obrisan, a Newbie dobio opomenu.

Joža, rekoh ti već za situaciju - nemoj letiti pred rudu bezveze.
« Zadnja izmjena: Rujan 07, 2010, 10:00:01 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Šljakeri
« Odgovori #8 : Rujan 07, 2010, 11:09:17 poslijepodne »
A ovo da ih predvodi mladez HDZ-a za to netreba opomena, ha? Pa nek nabroji koja je to mladez kad zna da je to mladez HDZ-a, nek nabroji imenom i prezimenom!

wiseman

  • Gost
Odg: Šljakeri
« Odgovori #9 : Rujan 08, 2010, 03:20:22 prijepodne »
zasto bi trebao dobit opomenu radi HDZ-ove mladezi?

a da imena napisem dobio bi opomenu sigurno.... :P zato cu samo inicijale.. :)

s lijeva na desno prvi red.. J.M. , H.M. ,I.V., M.Š., H.M...




evo jos jedna slika di se vidi da jedan od njih pali pirotehniku... a nazalost ocito hrv zakoni ne vrijede na nasem stadionu.. :(

slike su preuzete sa facebook stranice od Šljakera!
http://www.facebook.com/photo.php?id=4234327&fbid=400237699010&op=1&o=global&view=global&subj=1028948956&id=715174010

« Zadnja izmjena: Rujan 08, 2010, 03:22:09 prijepodne wiseman »

Offline UltrasNoPolitica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 18
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Šljakeri
« Odgovori #10 : Rujan 09, 2010, 12:36:25 poslijepodne »
Citat: mlačanin
Teško se odlučiti za ovakovo navijanje ,kako je na slici prikazano.
Zar to zaista ne može bez vatrene i dimne zavjese?

navijanje sa "dimnom zavjesom" bilo je upriličeno povodom proslave naslova prvaka 3. HNL Zapad.. cijelu prošlu sezonu te početak ove se navija bez ikakvih dimnih rekvizita..
naši rekviziti su grlo, dlan, bubanj i zastave.. onaj koji je redovan na utakmicama to zna :)

Citat: wiseman
nazalost to potvrduje da i u gorici ima huligana... i da ih predvodi Mladež HDZ-a...

nema potrebe da se služiš riječima kojima očigledno ne znaš značenje.. huligan je žargonski izraz za “grubog, divljeg, obično mlađeg muškarca sklonog destrukciji, nasilništvu i sitnom kriminalu [navijački huligani]; nasilnik, siledžija, skitnica”, tvrdi Hrvatski jezični portal.. ako si igdje u ponašanju Šljakera zamjetio ijednu od navedenih osobina, molio bih te da ju navedeš.. priznaj da jednostavno trollaš :)

dapače, toliki smo "huligani" da čistimo svoj dio istoka nakon svake tekme...

što se tiče Mladeži HDZ-a.. zanimljivo je kako se pokušava ispolitizirati jedna apsolutno apolitična udruga mladih tek zato jer među svojim članovima ima par članova Mladeži HDZ-a.. čemu to? na utakmici s koje vadiš fotke je u našem društvu bio i pripadnik FM SDP-a, pa?
hoćeš li onda i Mladež HNS-a okarakterizirati kao predvodnike huligana u Velikoj Gorici samo zato jer im je predsjednik aktivni član BBB-a? naravno da ne :)

navijanje nema veze s politikom, šteta kaj su neki toliko opsjednuti istom pa je vide u svemu i svačemu..

ULTRAS NO POLITICA ;)

Citat: wiseman
ali nemojte da vas oni otjeraju...mi smo jaci od njih i bolji...

a zašto nam se vi (tko god da bili) ne bi pridružili u navijanju? gdje ste bili kad se navijalo i pratilo klub na gostovanja u Trećoj HNL?
jer veći dio stadiona šuti cijelu utakmicu, svaka čast grupicama koje uspijemo animirati za navijanje kao protiv Croatije u nedjelju.. ako ste jači i bolji zašto se ne čujete? da možda tome "jači i bolji" dodate i "pametni" pa da prestaneš forsirati nekakve podjele na tribini..

zašto bi ljude otjeralo navijanje bez prestanka i iz sveg grla? kome to smeta?

Citat: Sledgehammer
A kakva je sada situacija na tablici? Ne pratim, pa pitam...

vrli navijač wiseman je previše zauzet politiziranjem pa ti se nije udostojao odgovoriti :)

1. Lučko 7 (+5)
2. Solin 6 (+4)
3. Gorica 6 (+3)
4. Rudeš 6 (+1)
5. Junak 5 (+2)
6. Vinogradar 5 (+2)
7. Dugopolje 4 (+1)
8. HAŠK 4 (0)
9. Imotski 4 (0)
10. Suhopolje 4 (-3)
11. Croatia S. 3 (+1)
12. Pomorac 3 (-2)
13. Mosor 3 (-5)
14. Vukovar '91 3 (-6)
15. MV Croatia 2 (-1)
16. Međimurje 1 (-2)


4. kolo (ovaj vikend):

Vukovar - Mosor
Dugopolje - HAŠK
Croatia S. - MV Croatia
Junak - Gorica
Pomorac - Suhopolje
Međimurje - Rudeš
Lučko - Imotski
Solin - Vinogradar

Citat: wiseman
s lijeva na desno prvi red.. J.M. , H.M. ,I.V., M.Š., H.M...

samo I.V. i M.Š. su članovi MHDZ, dakle opet si fulao :)

Citat: wiseman
evo jos jedna slika di se vidi da jedan od njih pali pirotehniku... a nazalost ocito hrv zakoni ne vrijede na nasem stadionu..

uf, opet te moram educirati :) dimna kutija se ne pali, već pod pritiskom izbacuje dim..

vidim, nogomet se počeo pratiti prije par mjeseci u tvojem slučaju.. inače bi znao da su pravu pirotehniku na drugoligaškim stadionima upotrebljavali ili upotrebljavaju Demoni, Gademzi, Rudeš Boys, Crveni Đavoli, Galantari, Maligani, Angeli, Gerila, Antitalenti,... pirotehnika jedino ne smije letjeti u teren ili uništavati stadionsku infrastrukturu..
btw, u Trećoj HNL nema zabrane pirotehnike, opet si fulao :)

ako ćemo se slijepo pridržavati hrvatskih zakona što se tiče stadiona, pokreni peticiju da se g. Pevecu iza istoka te g. Grgiću u Srcu zabrani prodaja alkoholnih pića.. jer i to je zabranjeno :)
« Zadnja izmjena: Rujan 09, 2010, 01:07:54 poslijepodne UltrasNoPolitica »
support your local football club

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Šljakeri
« Odgovori #11 : Rujan 09, 2010, 02:03:47 poslijepodne »
...

Prvi post uopće, pa nakon tolko napadaja s druge strane upiješ napisat tolko razuman post. Čestitam. Očito nisi neiskusan u pisanju. Baš dobim volju da navratim i da malo i ja navijam, pa da se svojim očima ubijedim da je to tak kak si opisal. Naročito mi se dojmilo kaj pišeš da čistite svoj dio istoka nakon svake tekme. Tak nešto još nis čul da neko dela igdje drugdje. To je iznad svakog očekivanja i samo za pohvalu. Ak to štima, kaj ti (ne znam zakaj) i vjerujem - onda respekt.

Nadam se da ćeš još koji put navrnut ovdje i malo nas obavještavat kak stojimo s rezultatima.

Pozdrav!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Šljakeri
« Odgovori #12 : Rujan 09, 2010, 03:07:52 poslijepodne »
Ultras, nadam se da ćeš ostati član foruma, no prije ipak postupi po pravilima i predstavi se kao prvi post... Hvala!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Šljakeri
« Odgovori #13 : Rujan 09, 2010, 03:30:51 poslijepodne »
UltrasNoPolitica dobro došao!
Hvala na odgovoru i na pozivu, naravno.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline UltrasNoPolitica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 18
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Šljakeri
« Odgovori #14 : Rujan 09, 2010, 04:02:09 poslijepodne »
Citat: BobRock
Prvi post uopće, pa nakon tolko napadaja s druge strane upiješ napisat tolko razuman post. Čestitam. Očito nisi neiskusan u pisanju. Baš dobim volju da navratim i da malo i ja navijam, pa da se svojim očima ubijedim da je to tak kak si opisal. Naročito mi se dojmilo kaj pišeš da čistite svoj dio istoka nakon svake tekme. Tak nešto još nis čul da neko dela igdje drugdje. To je iznad svakog očekivanja i samo za pohvalu. Ak to štima, kaj ti (ne znam zakaj) i vjerujem - onda respekt.

Nadam se da ćeš još koji put navrnut ovdje i malo nas obavještavat kak stojimo s rezultatima.

Pozdrav!

gotovo 9.000 postova na forum.hr i moderatura na podforumima Navijači i Nogomet donesu određeno iskustvo :D

svatko je dobrodošao navijati s nama, bez obzira na dob, spol, političku orijentaciju, nacionalnost, boju kože.. bitna je samo ljubav prema gradu i klubu.. to je prvi i osnovni cilj pokretanja Šljakera, pobuditi lokalpatriotizam u Goričanima i Turopoljcima te razbuditi ovaj pomalo uspavani grad bez svojeg "ja" :)
ako je to uspjelo Gademzima u Karlovcu, ne vidim zašto ne bi i nama u daleko većoj sredini.. doduše, ovdje je utjecaj Zagreba puno jači i veći te je mnogim Goričanima (pa tako i meni) Dinamo ipak prva ljubav.. no opet, ako recimo zagrebački kvartovi Rudeš i Vrapče mogu imati vjernu publiku i navijačku skupinu Dinamu "usprkos", zašto ne bi i Gorica tako?

samo eto, nekima to očito smeta pa nam pokušavaju priljepiti raznorazne politički obojane etikete.. e pa neće ići! ;)


što se tiče čišćenja stadiona, to nam nekak dođe pod normalno.. jer istok Stadiona Radnik je dom Šljakera, a svoj dom moraš držat urednim :D ružno bi bilo da iza nas ostaju vrećice, boce, čaše, čikovi, kutije, papiri pa da nam onda vrijedni dečki iz Komunalca spominju majke kad to čiste :D

nadam se da se vidimo na tekmama, pozdrav!

Citat: Sledgehammer
Ultras, nadam se da ćeš ostati član foruma, no prije ipak postupi po pravilima i predstavi se kao prvi post... Hvala!

moje isprike, nisam proučio pravila foruma, već odmah vruće glave uletio odgovoriti na prozivke..

dakle, pozdravljam vas sve, ja sam aktivni član Šljakera, a ovdje me dovela želja da vam predstavim našu udrugu navijača :)
 
Citat: mlačanin
UltrasNoPolitica dobro došao!
Hvala na odgovoru i na pozivu, naravno.

nema problema mlačanin, vidimo se na tribini!
i dovuci što više Mlačana, pošto Mlaka više nema svoj klub, prirodno vam dođe da navijate za Goricu, kaj ne? :D
support your local football club