Autor Tema: Kaos na sjednici Gradskog vijeća Velike Gorice  (Posjeta: 8495 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Kaos na sjednici Gradskog vijeća Velike Gorice
« Odgovori #15 : Srpanj 29, 2010, 04:50:14 poslijepodne »
V
Gorane srami se,moj glas više nikad dobit nećeš.
                           
Ja sam nanovo ponosna na ovakvog GBR i perfektno je odradio sjednicu, trebao bi biti predsjednik Sabora (a ne samo GV), što se nadam i navijam da će se dogoditi. Zna se nositi u izvanrednim situacijama kad bi mnogi podivljali kao što i jesu.                           

Gorane, moj glas zasigurno nije upitan, a kad budem u prilici stisnut ću vam ruku i čestitati.

Inače sva sreća kaj nisam ovih dana u gradu  i kaj preskačem ova događanja jer to nije za trpiti. Nadam se da će se stanje dovesti u red do sredine idućeg mjeseca da se mogu vrnuti doma.  :)

plemenitashica

  • Gost
Odg: Kaos na sjednici Gradskog vijeća Velike Gorice
« Odgovori #16 : Srpanj 29, 2010, 04:57:51 poslijepodne »

Gradski vijecnik dosao provocirati. Ja vidim samo to na snimci.
S vama nekaj nije i redu u prosuđivanju. Gradski vijećnik želi ući na sjednicu i vrata du zaključana s unutarnje strane dakle samo za odabrane, a ne izabrane od građana.

Strašno i fuuujjj za Šimunovića i kompaniju nikogovića.

Dodatak: imaju sreću kaj nitsam na rčunalu, kaj bi im svašta nadijelila.

« Zadnja izmjena: Srpanj 29, 2010, 05:03:37 poslijepodne plemenitašica »

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Kaos na sjednici Gradskog vijeća Velike Gorice
« Odgovori #17 : Srpanj 30, 2010, 03:40:31 poslijepodne »
Ovo šta je dopustio GBR da neki balavci sa vrata na sijednici sedmog grada u Hrvatskoj viću da hoće izbore je sramotno.Gorane srami se,moj glas više nikad dobit nećeš.Tko su ti klinci,čim se oni bave u životu isti oni jebivetri koji su prosvjedovali Varšavskoj iz samo njima znanih razloga.

A o Lučiću netreba trošiti riječi.

Dabogda bili izbori pa da HNS (Lučić i GBR) ne uđu u vijeće osim ako ih SDP ne uzme pod suknjicu.

Hehehe, sva sreća Goranu da ne "ovisi" samo o vašem glasu Brežan ;). Moj glas i mojih najbližih zasigurno bude dobio, a nakon svega viđenog budem se dala i u lobiranje za još glasova Goranu.  :D Zaista je zaslužio.

Reči vam se pozlatile u onom dijelu "Dabogda bili izbori"... ne zato što je vaš motiv da ih zazivate, nego zato što JE TO JEDINO I NAJPOŠTENIJE DA GRAĐANI IZABERU GRADSKO VIJEĆE kako bi to trebalo po demokratskim načelima. Ovo što mi liči na političku prostituciju, na političku korupciju i ino u najnegativnijem smislu ??? :o, ne mogu shvatiti niti prihvatiti, prostitutke, nakupce, prekupce, trgovce i sve druge MI gliste trebaju građani ili potvrditi ili pobrisati O0 >:(.

Gorane, ostanite gospodin kakav ste oduvijek, dosljedni, djelujte po zakonu i slušajte glas onih koji Vas biraju i podržavaju, moj naklon i blagoslov imate :) :-*.

Gosp. Lučić, pa Vi ste nam tak dugo poznati "pravi turopoljski muž" :). Lepi Vam pozdrav i fala kaj se ne date zahebavati ovim "niš koristi - sramotama" ;) :P.