Autor Tema: KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!  (Posjeta: 8955 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!
« : Ožujak 11, 2014, 01:13:39 poslijepodne »
KRIVI SU! Sanader i HDZ moraju vratiti više od 40 mil. kn! Sutkinja: Presuda je poruka, politička korupcija je zlo. Ne tolerira se i ne isplati

Sanaderovu obranu sutkinja je u obrazloženju presude – sasjekla. – Sud nije povjerovao da se radilo o stvarima za koje on nije znao. To je apsurdno!

A ono meni još i najvažnije kaj je sutkinja rekla:

"Krivi su i oni koji su šutjeli, okretali glavu, odobravali način poslovanja i financiranja."

Ima ih još puno koji i dalje šute i štite kriminalce. Trebalo bi polako uvoditi istraživanja ko je sve to morao znati pa i takve sudski goniti. Kad se ove koji šute počne kažnjavati, onda si budu svi drugi malo porazmislili dal budu dalje šutjeli. A takvih ima ko blata. Samo tako možemo ovu strašnu hobotnicu pobijediti. I tek onda vidim nekog značajnog napretka u Hrvatskoj, IMHO.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!
« Odgovori #1 : Ožujak 11, 2014, 05:57:35 poslijepodne »
Tko je tu lud?...ybte kad se sjetim Jace i njezinih riječi kud Ivo tud i ja, htjela je biti EL PRESIDENTE, pokvarenu kampanju financirala Barišićevim fondom za razvoj Sanadereve bande, niti vidila, niti čula, niti zapamtila, obraz ko opanak...Sve je ovo performans vladajućih uz pomoć HDZ-ovih pokajnika (izdajnika) poput Jace kojoj je sve po radi toga oprošteno..skrenuli su pozornost da oni mogu mažnjavati, ISTA BANDA....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!
« Odgovori #2 : Ožujak 11, 2014, 07:48:15 poslijepodne »
ISTA BANDA....

A jel? Ista banda? To znači da vidiš isto ko i ja da je HDZ banda, iliti zločinačka organizacija? Drago mi je da se bar tu slažemo.

A kaj se tiče ovih drugih - i oni mogu doć na red, zakaj ne?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!
« Odgovori #3 : Ožujak 11, 2014, 08:05:48 poslijepodne »
... kaj bi se dogodilo sa krivcima da se npr. suđenje za takav kriminal odigravalo u Kini ?  Padale bi glave tek tako i mnogi bi se zapitali da li da se okušaju u nečem sličnom ... a u nekim zemljama i za manje krađe odsijecaju ruke ...   
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!
« Odgovori #4 : Ožujak 11, 2014, 08:10:41 poslijepodne »
Glave bi i trebale padati, kao i obavezno oduzimanje SVE imovine, bez zamaranja sa bedastoćama tipa "za ovu sliku sam imao novce, kupili kum i ja zajedno, no za onu tamo nisam imao..."... onda bi svatko znao na čemu je i bavljenje kriminalom se nikako ne bi isplatilo, jer bi riskirao da bez obzira na postotak pošteno stečene imovine - ostaneš bez svega, zar izgubiti pošteni dio, osobito ako je većinski, zbog nepoštenog?

Obrane tipa "nisam znao" treba odbacivati u startu, jer ako se vojnim zapovjednicima može suditi na temelju odgovornosti za djela za koja nisu ni znali da su počinjena, zašto se to ne bi odnosilo i na političare?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!
« Odgovori #5 : Ožujak 11, 2014, 09:44:35 poslijepodne »
PREMIJER Zoran Milanović danas se u Canberri osvrnuo na nepravomoćnu presudu u slučaju Fimi media.

"Samo zbog interesa medija ću komentirati nepravomoćnu presudu. Ne želim nikome zlo, sud neka odluči svoje, dojmovi u javnosti ostaju, vidjet ćemo na kraju što će presuditi, očito će biti žalbi, u drugom stupnju Vrhovni sud Republike Hrvatske, a onda možda mogu detaljnije komentirati. Ali ovo sve skupa nam kao društvu ne čini dobro i pitanje je jesmo li nakon ovoga bolji ljudi i bolje društvo", rekao je premijer.

Jbte nemreš vjerovat koji je to lik...izjava u p m...slč i kad je komentiral poplavu u Gorici..he..ljudima je poručio da se isele jer je to jeftinije...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/milanovic-nakon-presude-ne-zelim-nikome-zlo-sud-neka-odluci-svoje-pusic-presuda-dovodi-u-pitanje-funkcioniranje-hdza/733303.aspx

Rat dijaspore i premijera se nastavlja: Milanoviću, jesi svjestan koliku si nam štetu nanio na australskoj državnoj televiziji!
Svi Hrvatski klubovi, centri i crkve odbili su dobrodošlicu Zoranu Milanoviću. To više nisu vijesti već je opće znanje, ne samo Hrvata u Australiji nego je ta vijest stigla i do Hrvatske i cijelog svijeta.

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/117275-rat-dijaspore-i-premijera-se-nastavlja-milanovicu-jesi-svjestan-koliku-si-nam-stetu-nanio-na-australskoj-drzavnoj-televiziji.html

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!
« Odgovori #6 : Ožujak 12, 2014, 12:30:40 prijepodne »
Rat dijaspore i premijera se nastavlja...

Ma ne znam kaj se ovi u Australiji sad mršte. Kaj bi oni šteli, da vičemo za dom spremni? Ili da opet stavimo HDZ na vrh Hrvatske? A da malo progledaju i vide da se vrijeme pomaklo i da su ustaše bili fašisti i ubojice, i da je HDZ sad i formalno zločinačka organizacija?

Ajmo, Australija, probudite se!

Master

  • Gost
Odg: KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!
« Odgovori #7 : Ožujak 12, 2014, 08:44:11 prijepodne »
Kazna je smješna,ja se odma mjenjam s njim ali samo ak mi da lovicu koju je sakrio.Ukinut HDZ i osnovat demo-krščansku stranku na demaokratskim osnovama a ne tajkunsko-udbaško- lobističkim(uz zabranu a se učlani bilo koji bivši funkcioner hdz-a i bilo koji bivši komunista..mislim to ti skoro pa isto).Ovaj mravojed se kao nekaj pjeni a vodio je tajne službe dok su ovi orgijali s lovom po državi.Stvarno mi nije jasno da za veleizdaju sud odredi tak malu kaznu.
« Zadnja izmjena: Ožujak 12, 2014, 08:46:19 prijepodne Master »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!
« Odgovori #8 : Ožujak 12, 2014, 01:07:05 poslijepodne »
Stvarno mi nije jasno da za veleizdaju sud odredi tak malu kaznu.
Premale kazne za afere u kojima su ukradeni milijuni: Sanader bi već za pet godina mogao biti slobodan!

PROTIV Ive Sanadera već postoje dvije nepravomoćne presude. Zbog afera Hypo i Ina-Mol, te zbog Fimi-medije osuđen je na deset, odnosno devet godina zatvora. Čeka ga još završetak sudskih procesa za Planinsku, te afere HEP-TLM i HEP-Dioki.

No, Sanader bi već kroz pet godina mogao biti slobodan čovjek. Naime, maksimalna objedinjena kazna zatvora koju Sanader može dobiti kada svi procesi protiv njega budu završeni iznosi tek 15 godina zatvora.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!
« Odgovori #9 : Ožujak 12, 2014, 03:28:22 poslijepodne »
Ma ne znam kaj se ovi u Australiji sad mršte. Kaj bi oni šteli, da vičemo za dom spremni? Ili da opet stavimo HDZ na vrh Hrvatske? A da malo progledaju i vide da se vrijeme pomaklo i da su ustaše bili fašisti i ubojice, i da je HDZ sad i formalno zločinačka organizacija?

Otkuda sada ti vadiš ustaše, Hrvati u Australiji niti su ih spomenuli, niti ih zazivaju, niti ih žele.

Što oni žele je jasno - da Hrvatskom vlada jedna uređena, uljuđena i hrvatska Vlada, što sadašnja zasigurno nije, a ono što imaju protiv je što je SDP stranka (partija) sljednica one iste komunističke stranke koja je u tu Australiju potjerala veliku većinu naših ljudi prve generacije australskih Hrvata, jer im je ovdje iz ideološko-antihrvatskih razloga prijetila likvidacija i zatvaranje. Naravno da su protiv da sljednik takove ideologije i strankje busa sebe u prsa da je Hrvat i da im je prijatelj.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!
« Odgovori #10 : Ožujak 12, 2014, 05:55:27 poslijepodne »
Citat:
Sledgehammer
Naravno da su protiv da sljednik takove ideologije i strankje busa sebe u prsa da je Hrvat i da im je prijatelj.

Milanović im u svom obraćanju govori da on nije nikad bio u partiji niti bio član SK pa da ga ne mogu etiketirati da je on nekoga otjerao iz Hrvatske...he.. tu je u pravu ali je zaboravio jednu činjenicu da je njegov otac bio u SK ...kad se sjetim Mesića koji je kad je bio u Australiji glumio Hrvatinu pa čak i pjevao domoljubne pjesme kako bi isprosio novac od iseljenika ..svašta ljudi delaju za lovu...Sanadera razbojnika optužili su sofisticiraniji lopovi...(tko će se njima obračunati?)..novi razbojnik.. to je na žalost realnost u Hrvatskoj...ne isplati se biti pošten već moraš da bi opstao biti pokvareniji, podmukliji lopina od ostalih... to je zbilja sve ostalo je pišanje u vjetar...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!
« Odgovori #11 : Ožujak 12, 2014, 07:30:31 poslijepodne »
Pa naravno, nije bio on OSOBNO (iako nisam baš previše uvjeren da je tako), no već i pristupanjem takvoj stranci (partiji), čiji čelni ljudi su direktni i neopovrgnuti sljednici ideologije i metoda bivše Partije - jasno je da se slažeš sa ideologijom, metodama, kao i svim ostalim detaljima... i u tome leži krimen, osobno slaganje i pristup takvoj ideologiji i svjetonazoru su dovoljni, ne treba se biti baš osobno u svemu... ni ja ne trebam nekog ubiti ili uzeti drogu da bih znao da je to loše...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!
« Odgovori #12 : Ožujak 12, 2014, 10:10:49 poslijepodne »
... no već i pristupanjem takvoj stranci (partiji), čiji čelni ljudi su direktni i neopovrgnuti sljednici ideologije i metoda bivše Partije - jasno je da se slažeš sa ideologijom, metodama, kao i svim ostalim detaljima...

E pa prema tome ovi u HDZju nisu niš, ali ni trunku bolji od ovih SDPovaca!

Dapače, to su još i gori, jer su se samo pretvarali da su bolji i veći Hrvati, dok su na kraju pokazali i dokazali da su još veći lopovi i još gora opcija za Lijepu našu. I tu nije bilo nikakvo pitanje ideologije, nego samo vlastite koristi. Zaboravi ideologiju, tu nisu ni (bivši) komunisti bili tolko zatupljeni.

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!
« Odgovori #13 : Ožujak 12, 2014, 11:38:59 poslijepodne »
Da se Smranaderu sudilo u SAD-u za ovo sve bi dobil tri doživotne i jedno smaknuće na el. stolici. Ovo kod nas je smiješno, zato se tako i radi, jer se zna, ak te klepe da nebudeš puno dobil, sramota. Da si pogazio čovjeka dobio bi više ...  >:( >:(

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KRIVI SU! Sanader i HDZ su krivi!
« Odgovori #14 : Ožujak 13, 2014, 05:07:36 poslijepodne »
E pa prema tome ovi u HDZju nisu niš, ali ni trunku bolji od ovih SDPovaca!

pa naravno da nisu! ja to tvrdim od prvog dana...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”