Autor Tema: Muncipalne obveznice  (Posjeta: 5370 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Muncipalne obveznice
« : Rujan 20, 2009, 09:08:14 prijepodne »
Na gradskom portalu se pojavio prijedlog gradskim čelnicima da promisle o izdavanju municipalnih obveznica kako ne bi bilo razloga za odlaganje kapitalnih projekata u gradu. Predlagač kaže da su ih mnogi hrvatski gradovi već izdali, ali dokument kojeg je predlagač naveo govori da su to napravili Opatija, Koprivnica i Zadar. Tri je mnogo?

Iako je to samo prijedlog građana, činjenica da je prošao strogo moderatorsko sito govori nam o tome da se čelnicima prijedlog dopao ili da razmišljaju o njemu.

Da li je zaduživanje grada jedna od stvari na koje je gradonačelnik mislio kad je govorio da mu je jedan od uzora za upravljanje gradom Milan Bandić?

Zanima nas i da li je razlog za odlaganje kapitalnih projekata u gradu nedostatak sredstava ili su u pitanju drugi, politički razlozi?

Bilo bi dobro kad bi sada, kada se upoznao s poslovanjem grada, gradonačelnik pripremio izvještaj o stanju financija u gradu, a onda da isti takav izvještaj pripremi na kraju mandata, prije izbora. Tako da građani imaju konkretne pokazatelje o tome kako je grad poslovao u njegovom mandatu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Muncipalne obveznice
« Odgovori #1 : Rujan 20, 2009, 09:56:49 prijepodne »
Zanima nas i da li je razlog za odlaganje kapitalnih projekata u gradu nedostatak sredstava ili su u pitanju drugi, politički razlozi?

Na to ćemo SIIIIIGUUURNO dobiti odgovor. Kada na vrbi zori grožđe...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Muncipalne obveznice
« Odgovori #2 : Rujan 20, 2009, 03:40:43 poslijepodne »
Zanima nas i da li je razlog za odlaganje kapitalnih projekata u gradu nedostatak sredstava ili su u pitanju drugi, politički razlozi?

Znaš da šuki stalno govori da novaca ima, a draž govori da nemre raditi od GBR-a. Treba li ti poseban odgovor na tvoje pitanje?

perojosi

  • Gost
Odg: Muncipalne obveznice
« Odgovori #3 : Rujan 20, 2009, 04:08:10 poslijepodne »
Zanima nas i da li je razlog za odlaganje kapitalnih projekata u gradu nedostatak sredstava ili su u pitanju drugi, politički razlozi?

Znaš da šuki stalno govori da novaca ima, a draž govori da nemre raditi od GBR-a. Treba li ti poseban odgovor na tvoje pitanje?


To što Draž govori da nemre raditi od GBR,to je samo opravdavanje vlastitih nesposobnosti upravljanja Gradom i suradnje sa GV.
iz jedne pripovijetke"Pustio bih ja njega ali neće on mene"