Autor Tema: Tri jezera kod aerodroma  (Posjeta: 8533 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Muzh

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 152
  • Karma: +0/-0
Odg: Tri jezera kod aerodroma
« Odgovori #15 : Travanj 14, 2010, 07:05:48 poslijepodne »
A kaj chesch, je nostalgija ali se lepo prisetiti vremena gda je v vreche za spajne navek bilo mesta za dvoje :)

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Tri jezera kod aerodroma
« Odgovori #16 : Travanj 14, 2010, 08:12:21 poslijepodne »
A mogla se je na toj šoderici kod erodroma popiti i mrzla piva,znam da ju je u ono vrijeme vozil jedan čovek na motoru z V.Mlake. Sad ga više ni med živima.

a posle kupanja subotom samo smo produžili na zabavu od Bezimenih ili kod Men-ovaca!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Tri jezera kod aerodroma
« Odgovori #17 : Travanj 14, 2010, 08:30:28 poslijepodne »
je, sečam se i vreča v koje je stalo dvoje i megle po noći nad jezerom,.......ah to su bila vremena,a ne ovo denes.
Kulke smo samo roštiljade onda imali,gitara,muzika,sad i moj muž baš počinje priču sa dogodovštinama,idemo se malo spominat,do zna čega se bumo se setili.

Trs

  • Gost
Odg: Tri jezera kod aerodroma
« Odgovori #18 : Travanj 14, 2010, 10:02:03 poslijepodne »

Blagoje ga vama, sečate se i vreća i megle i boktepitajčegajoš kaj ne bute ni napisali (da ne bi bilo)! Da sem ja prvi put  videl ta jezera, pred deset let, bila su dost grda.

A s kim sem ja vu megli spal i de je te i da je te se bile! Al to je za neku (jel se veli "nekateru"?) drugu temu.
He, he!

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Tri jezera kod aerodroma
« Odgovori #19 : Travanj 15, 2010, 09:11:07 prijepodne »
pred 20 let su bila poprilično lepa,navek nas je bilo poveče društvo.Pecanje po noći,pa kad se vužgeju svetla prema jezeru je bilo poprilično strašno bar meni.Ni mi bilo baš lepo vu meglu gledeti,na to sem mislila.Po danu se igral nogomet,kartalo............

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Tri jezera kod aerodroma
« Odgovori #20 : Travanj 15, 2010, 09:20:46 prijepodne »
Lepe su to uspomene i sećanja. Najbolje pamtim svoju šudranu kod grobja i tri jezera na erodromu.
A sećam se i smrdljivca u Cvjetnom.
Nostalgija me obuzme za tim vremenima!
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline mali medo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 36
  • Karma: +0/-1
Odg: Tri jezera kod aerodroma
« Odgovori #21 : Travanj 15, 2010, 03:24:04 poslijepodne »
Ja se sjećam svih tih jezera ali nemam niti jedne slike. Na jezeru iza Rakarja na takozvanom Ilovnjaku smo namakali konoplju ( toga se mutno sjećam jer sam bila mala i samo su se odrasli kupali, nama djeci nisu dali). Na "virima" prema Kobiliću je bilo još opasnije i ne sjećam se da se bilo tko kupao. A na jezeru u Rakarskoj se skoro utopila moja prijateljica pa nam nisu dali da se kupamo bez prisustva starijih. Radi jezera kod aerodroma je moj sin sto puta dobio batine jer je otišao na ribe bez pitanja.
 Nekako mi jezera nisu u lijepoj uspomeni makar smo na Čiču tulumarili mi i naša djeca a vjerojatno će i naši  unuci.