Autor Tema: ...molim preporuku za obiteljskog liječnika u gorici...  (Posjeta: 5335 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline manimal

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 101
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
...molim preporuku za obiteljskog liječnika u gorici...
« : Listopad 29, 2009, 05:47:54 poslijepodne »
...deca, kak imam manjih problema( stariji klinac krenuo u školu ;)) molim bih vas da mi preporučite kojem liječniku opće prakse da prebacim maloga (a samim time bi i žena i ja prešli, a ne da imamo svaki svoga)...
« Zadnja izmjena: Listopad 29, 2009, 08:37:30 poslijepodne manimal »
...mineri, padobranci i djevice griješe samo jednom...

Offline manimal

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 101
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: ...molim preporuku za obiteljskog liječnika u gorici...
« Odgovori #1 : Studeni 01, 2009, 11:48:16 prijepodne »
...kaj nema niti jedan dobar u gorici  ??? ...
...mineri, padobranci i djevice griješe samo jednom...

Offline Muzh

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 152
  • Karma: +0/-0
Odg: ...molim preporuku za obiteljskog liječnika u gorici...
« Odgovori #2 : Studeni 01, 2009, 04:34:44 poslijepodne »
Kak nebi bilo dobrih doktora na Gorice. Doktorica Zorana Barbarich ima praksu v Pleschke 28.

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: ...molim preporuku za obiteljskog liječnika u gorici...
« Odgovori #3 : Studeni 02, 2009, 10:09:49 prijepodne »
Kak nebi bilo dobrih doktora na Gorice. Doktorica Zorana Barbarich ima praksu v Pleschke 28.

Potpisujem
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: ...molim preporuku za obiteljskog liječnika u gorici...
« Odgovori #4 : Studeni 03, 2009, 12:35:13 poslijepodne »
...deca, kak imam manjih problema( stariji klinac krenuo u školu ;)) molim bih vas da mi preporučite kojem liječniku opće prakse da prebacim maloga (a samim time bi i žena i ja prešli, a ne da imamo svaki svoga)...


Mani, pa kaj delate od muhe slona?  :o  Ti doktori opće prakse su tak i tak svi jednaki, svi rade svoj (manje-više pisarski) posel kak treba i primit će vas kad vam zatreba. Nema neke bitne razlike među njima.

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: ...molim preporuku za obiteljskog liječnika u gorici...
« Odgovori #5 : Studeni 03, 2009, 12:47:39 poslijepodne »
nije to baš tako kako se čini, uvažena točkice. slučajno znam da ima liječnika koji imaju po 500 pacijenata iznad hzzo-ve kvote (za koje im hzzo ne plaća glavarinu). očito je da iz nekog razloga pacijenti hrle upravo tim doktorima dok ih ima koji imaju pacijenata ispod kvote. 
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: ...molim preporuku za obiteljskog liječnika u gorici...
« Odgovori #6 : Studeni 03, 2009, 11:31:44 poslijepodne »
Ja idem Plepelićki (ili Klukici, kak već hoćete) u Dom zdravlja.
Meni je odlična već godinama, iako često čujem da se ljudi žale da je teška za uputnice, recepte, bolovanja...
Nisam nikad imala tih problema, jer idem na bolovanje kad sam zbilja bolesna i uvijek dobijem više dana nego što trebam i nikad ne ostanem do kraja na bolovanju.
Oni koji bi se luftali sigurno kod nje nebuju dugo ostali.
Takvi obično idu Rebićki  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Aurora

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 17
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: ...molim preporuku za obiteljskog liječnika u gorici...
« Odgovori #7 : Studeni 18, 2009, 10:54:58 prijepodne »
Kak nebi bilo dobrih doktora na Gorice. Doktorica Zorana Barbarich ima praksu v Pleschke 28.
Ona ne prima samodolazeće pacijente jer ih već ima previše,prima samo članove obitelji ;)


Mani, pa kaj delate od muhe slona?  :o  Ti doktori opće prakse su tak i tak svi jednaki, svi rade svoj (manje-više pisarski) posel kak treba i primit će vas kad vam zatreba. Nema neke bitne razlike među njima.
Velika je razlika ako sestra ima hrpetinu "kumica" koje uđu jer ju boli prst na ruci p reko reda i svakako jer su si dobre,nikako do doktora doći.



Rebićka je pri kraju svog radnog staža i više je na bolovanju nego što radi a dođe li na njeno mjesto Nasa nahebali smo-bolje kod veterinara otići.
Orlović je ok samo do nje ne možeš doći jer sestra kod nje ima hrpu kumica koje idu preko reda i ako ti je do dobre doktorice a čekanja satima slobodno ;)
Ostali su isto manje-više stari liječnici u domu zdravlja koji su se sprijateljili sa dugogodišnjim pacijentima.

Mogu preporučiti Đuričić koja je mlađa doktorica i zna svoj posao,ima manje pacijanata ali je dobra,ne čeka se puno,hitne odmah prima i nema kod nje časkanja kako je kuma,tetka,strina i kad će na kavu sa kime.

Offline Cagliostro

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 40
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • ex Gothic_Rocker
Odg: ...molim preporuku za obiteljskog liječnika u gorici...
« Odgovori #8 : Studeni 18, 2009, 11:59:17 prijepodne »
Dr. Runje u Domu Zdravlja je meni zakon... Nikad nisam imao loših iskustva s njime ili sa jako simpatičnom medicinskom sestrom... Moje tople preporuke  :)
...Prestajem jesti životnije, jer shvatio sam, još nisam pojeo aktiviste...