Autor Tema: Generali na slobodi  (Posjeta: 35473 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Master

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #30 : Studeni 25, 2012, 10:42:00 poslijepodne »
On je prije svega tamo zbog Dodika, otišao je u Banja Luku optužiti Dodika
 i poručiti mu da će završiti kao Sanader, po istom pitanju kao i sanader, dakle Hypo Banke.

Pričate o nečemu o čemu baš ne znate puno, no važno je okretati stvari kako Vama odgovara.

I zato ponavljam, bojim se  kako će završiti kao i Pukanić. Izaziva svoju sudbinu, momak ima hrabrosti!
lik je obicna budala koja je poslana da svojim glupostima hrani budale(tvoje srbe) dok se stvar ne stisa.

Jaguar

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #31 : Studeni 26, 2012, 08:56:34 prijepodne »
lik je obicna budala koja je poslana da svojim glupostima hrani budale(tvoje srbe) dok se stvar ne stisa.

O čemu Vi? Jel' Vi znate išta drugo osim o srbima?
Takav je kakav je, ali nije daleko od istine i to je najvažnije!
Svidjelo se to Vama ili ne.

Master

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #32 : Studeni 26, 2012, 12:21:29 poslijepodne »
lik je obicna budala koja je poslana da svojim glupostima hrani budale(tvoje srbe) dok se stvar ne stisa.

O čemu Vi? Jel' Vi znate išta drugo osim o srbima?
Takav je kakav je, ali nije daleko od istine i to je najvažnije!
Svidjelo se to Vama ili ne.
Pa presuda je takva kakva je ,sviđalo se to tebi, i njemu, ili ne ,baš me briga.O čemu priča taj tvoj Margetič o DIVLJIM PATKAMA.....srbi mu mili ko i tebi pa im se uvlači.On iz financijske koristi ,a ti jer su tvoji.Kad si tak pametan jel znaš na čijoj je platnoj listi?

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #33 : Studeni 26, 2012, 02:44:25 poslijepodne »
Kaj su govorili o generalima....


"Zoran Pusić, (brat Vesnin)nevladin aktivist: Bih, zvao bih policiju. Te nagrade, koje nude za Gotovinu Amerikanci i naši, mogle bi se upotrijebiti za mnogo dobrih stvari, ali ja bih Gotovinu u prvom redu prijavio zbog toga što je vrijeme da se pretvorimo u pravnu državu. Svatko bi tako trebao razmišljati."
Žarko Puhovski, HHO: Naravno da bih prijavio. Treba prihvatiti da je to naš sud, a meni se čini da se neke stvari na Haaškom sudu mogu raščistiti i ne vidim drugoga rješenja. To se ne može rješavati tako da se pravim da nekoga ne vidim na ulici. Čovjeka treba prijaviti ako ga se prepozna, to mi je potpuno jasno.
Danijela Trbović, voditeljica na HTV-u: Ja bih ga prijavila bez ikakvoga dvoumljenja, jer zakon treba poštovati. Nismo se borili da bi netko bio iznad zakona. Pametan zna čemu služi pojas. Jest da smo "od stoljeća sedmog" tu, ali što se tiče EU-a, sami smo se doveli u ovu situaciju. Prijavila bih ga zbog građanske dužnosti, a ako bi mi dali novac, deset posto bih dala u humanitarne svrhe, a ostalo bih sebi humano donirala.""Damir Kajin, saborski zastupnik IDS-a: Da, prijavio bih ga! Oni koji ga ne bi prijavili su nezreli ekshibicionisti. Ja bih osobno volio znati i kako se to pojedinac bez kune može toliko vremena uspješno skrivati. Treba provjeriti i navode iz medija da je bio blizak narkomiljeu, a ako je to točno, treba mu i u RH suditi. Nagradu za njegovo prijavljivanje ostavio bih u državnom proračunu."

Radimir Čačić, saborski zastupnik HNS-a: Pa naravno da bih ga prijavio da ga vidim. Taj novac koji se nudi za vjerodostojnu informaciju o Gotovini treba Amerikancima odmah uzeti i staviti u zakladu za policajce koja se sada osniva. Ako Amerikanci već daju, zašto im ne uzeti?"
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2012, 02:46:47 poslijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Jaguar

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #34 : Studeni 26, 2012, 03:47:29 poslijepodne »


Pa presuda je takva kakva je ,sviđalo se to tebi, i njemu, ili ne ,baš me briga.O čemu priča taj tvoj Margetič o DIVLJIM PATKAMA.....srbi mu mili ko i tebi pa im se uvlači.On iz financijske koristi ,a ti jer su tvoji.Kad si tak pametan jel znaš na čijoj je platnoj listi?

Nastavite se Vi i dalje baviti Srbima, to je valjda jedina tema gdje ste doma.
Tko je meni mio moja stvar, iako iznosite čitav niz budalaština, ne želim uopće na njih dalje reagirati.
Jeste tako zadovoljni? Ako jeste uživajte u svojoj zlobi, koja je nekima poput Vas hrana.
Ja se takvim stvarima ne hranim.

Master

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #35 : Studeni 26, 2012, 04:20:49 poslijepodne »


Pa presuda je takva kakva je ,sviđalo se to tebi, i njemu, ili ne ,baš me briga.O čemu priča taj tvoj Margetič o DIVLJIM PATKAMA.....srbi mu mili ko i tebi pa im se uvlači.On iz financijske koristi ,a ti jer su tvoji.Kad si tak pametan jel znaš na čijoj je platnoj listi?

Nastavite se Vi i dalje baviti Srbima, to je valjda jedina tema gdje ste doma.
Tko je meni mio moja stvar, iako iznosite čitav niz budalaština, ne želim uopće na njih dalje reagirati.
Jeste tako zadovoljni? Ako jeste uživajte u svojoj zlobi, koja je nekima poput Vas hrana.
Ja se takvim stvarima ne hranim.
Ja iznosim niz budalaština kad pričam da je presuda mjerilo događaja,a ti citiraš idiota koji je klaun več 20 godina...u kojem ti filmu živiš...meni se vidi da ni ti ne znaš.Zlobu šire takvi ko ti, jer izvrčete činjenice jer vama nije bitno ko priča ,več šta priča,ak se to slaže s vašim jugofilskim mozgovima onda je to mjerodavno.
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2012, 04:24:13 poslijepodne Master »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #36 : Studeni 26, 2012, 07:51:42 poslijepodne »
Ne, ne, fulao si - njemu je itekako bitno TKO govori, a ne zanima ga sadržaj. Kao ni većinu glupana u ovoj zemlji. neka krade, ali neka ima kravatu, neka je "gospodin"...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #37 : Studeni 26, 2012, 08:42:58 poslijepodne »
Tako lijepo i ljudski. Taman po mjeri prosječnog hrvata.
Čovjek ne želi ovisiti o punici.


http://www.vecernji.hr/vijesti/gotovina-zelim-biti-obican-covjek-zaradivati-obitelj-clanak-479821

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #38 : Studeni 26, 2012, 08:56:38 poslijepodne »
Koje si ti dvolično bosansko govno, to treba svijećom tražiti, i nećeš naći. Dabogda svi takvi govnari i neprijatelji i Hrvatske i zastupnici komunizma - najveće zločinačke ideologije u povijesti - propali i bili prokleti zbog svoje zlonamjernosti i prokletinje koja ih je dotepla u Hrvatsku. Sramota, nema razlike između tebe i onog četničkog govna u Srbiji, koje kao i ti ne zna mjeru. Nije ti ovo Gradačac, ovo je Hrvatska! U inat svima kao što si ti. Rekao bih ti da se sramiš, ali ti i nemaš pojma što taj pojam označava, pa ćemo se samo nadati da će brzo doći vrijeme kada će se suditi svima antihrvatskim ideolozima, pa tako i tebi.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #39 : Studeni 26, 2012, 09:18:40 poslijepodne »
Kršćanski, katolički i papa bi ti pozavidio!
Na moj gornji post, ničim izazvan ovako reagiraš, vrijeđaš, pokušavaš otkriti moj identitet iako si svjetlosnu godinu udaljen, ne samo od mene i mog identiteta, nego od svega što ovdje pokušavaš zastupati.

Lako je biti rvatina u Turopolju, treba biti rvatina u Sarajevu baja!

Ne pišem nikada pp moderatorima, no javno kažem kako se nadam tvojoj sankciji, iz prve ruke!


« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2012, 09:25:34 poslijepodne Jaguar »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #40 : Studeni 26, 2012, 09:22:35 poslijepodne »
Koje si ti dvolično bosansko govno, to treba svijećom tražiti, i nećeš naći. Dabogda svi takvi govnari i neprijatelji i Hrvatske i zastupnici komunizma - najveće zločinačke ideologije u povijesti - propali i bili prokleti zbog svoje zlonamjernosti i prokletinje koja ih je dotepla u Hrvatsku. Sramota, nema razlike između tebe i onog četničkog govna u Srbiji, koje kao i ti ne zna mjeru. Nije ti ovo Gradačac, ovo je Hrvatska! U inat svima kao što si ti. Rekao bih ti da se sramiš, ali ti i nemaš pojma što taj pojam označava, pa ćemo se samo nadati da će brzo doći vrijeme kada će se suditi svima antihrvatskim ideolozima, pa tako i tebi.


... koja kultura i  ljubaznost, da ne spominjem dalje ...  ;)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #41 : Studeni 26, 2012, 09:29:37 poslijepodne »
Jaguar - pa što nisi ostao u Bosni i bio baja, ovdje si samo onaj koji je - od silne sposobnosti - došao na gotovo uživati u onome što su drugi stvorili, a odgoj i kultura ti nalažu da takvima, u čije si se dvorište uguzio, još i držiš predavanja o slobodi i što bi trebalo??... glede tvog identiteta, njega sam otkrivaš upravo zahvaljujući činjenici da ti tehnologija baš i nije nešto sa čime si na "ti", osobito informatika, a tvoj Facebook profil otkriva toliko da čovjek i ne želi upoznati te (faca ti je ista kao i Tome Grobara, sadašnjeg srpskog vožda). Da se iole snalaziš, ne bi to otkrivao cijelom svijetu... a možda je to ego? Znam da ti je napuhan, to svi znaju, ali baš toliko...

Glede sankcija, jasno je da da je spomen obitelji, kao i nagađanje (tvoje podmuklo i potpuno izmišljeno, pa podjebavaš sa nekakvom punicom, iako svatko tko me pozna zna da moja punica živi 35 kilometara od mene - koliko je od Mraclina do Malešnice) o obitelji zabranjeno. Pa se i ja pitam kada će to konačno biti sankcionirano, jer sam već i upozorio odgovorne da se javno vrijeđanje po tome pitanju bude rješavalo izvan foruma. Reci meni da sam budala - nema beda, no ne spominji i ne serendaj o obitelji da nebi najebo. To ti otvoreno velim.

Taj da buju Perica & Jožica otišli nekam na kavu i možda jedan drugom objasnili da to kaj rade nije dobro. Kao niti njihovo kriminalno ponašanje... jedan krade, drugi vara.... nije dobro, nije dobro...
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2012, 09:32:44 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #42 : Studeni 26, 2012, 09:35:45 poslijepodne »
Tako lijepo i ljudski. Taman po mjeri prosječnog hrvata.
Čovjek ne želi ovisiti o punici.


http://www.vecernji.hr/vijesti/gotovina-zelim-biti-obican-covjek-zaradivati-obitelj-clanak-479821

Jesam li te spomenuo gdje? Ako si se osjetio prozvanim tvoj problem, komplekse liječi na drugom mjestu.
Što se tiče prijetnji, znaš koliko utječeš na mene prijetnjama?  Izgledaš kao vrtićki mališan!

Master

  • Gost
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #43 : Studeni 26, 2012, 11:08:58 poslijepodne »
Koje si ti dvolično bosansko govno, to treba svijećom tražiti, i nećeš naći. Dabogda svi takvi govnari i neprijatelji i Hrvatske i zastupnici komunizma - najveće zločinačke ideologije u povijesti - propali i bili prokleti zbog svoje zlonamjernosti i prokletinje koja ih je dotepla u Hrvatsku. Sramota, nema razlike između tebe i onog četničkog govna u Srbiji, koje kao i ti ne zna mjeru. Nije ti ovo Gradačac, ovo je Hrvatska! U inat svima kao što si ti. Rekao bih ti da se sramiš, ali ti i nemaš pojma što taj pojam označava, pa ćemo se samo nadati da će brzo doći vrijeme kada će se suditi svima antihrvatskim ideolozima, pa tako i tebi.
jebate, ti si sigurno neki profesor....pa ne moraš baš svugdje gurat nos...

... koja kultura i  ljubaznost, da ne spominjem dalje ...  ;)

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Generali na slobodi
« Odgovori #44 : Studeni 26, 2012, 11:25:44 poslijepodne »
master,  toliko smisleno i na pravo mjesto postavljaš svoj komentar, da upravo ne znam kaj da velim, pravo čudo od djeteta. 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.