Autor Tema: Forumska prozivanja  (Posjeta: 7269 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Forumska prozivanja
« Odgovori #15 : Rujan 19, 2011, 10:28:08 poslijepodne »
 ;D jep Newbie bil si u pravu, ponijela me utakmica, komentari onog proRealovog uvlači guza komentatora i naravno žuja  :D, ali iza klasifikacije i dalje stojim.
Zaprav mi je žal kad povremeno svratim na forum i uvijek, ali ama baš uvijek naletim na ona dva stranačka forumska okupatora koji celom selu sole pamet, a onda pod tim dojmom začas ode tema s početne misli u nemilo. Pa čak sam više sklon vjerovati samouvjerenom mužu  :D Sledgeu da bu do Dubrovnika dojahal za 5 vur nego, ovoj dvojici da buju konačno našli put z kuruze u blagostanje :D. ;D
 Zaprav bilo bi mi drago kad bi se i negdašnji forumaši aktivno uključili u sudjelovanje na forumu, sad kad je svakom pametnom politika out, nebi bilo loše pokretati svakolike korisne i informatiivne teme svakodnevnog opće informativnog karaktera.
Eto tolko da nebu ostalo otprto i bez odgovora.
pozdrav

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Forumska prozivanja
« Odgovori #16 : Rujan 20, 2011, 06:26:01 prijepodne »
... Još jedan pikzibner kaj misli da je popil pamet cijelog svijeta ... kak i sam veli ... pusti buhu pa se makne ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.