Autor Tema: Odg: Vicevi 1  (Posjeta: 9365 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Vicevi 1
« : Svibanj 11, 2011, 10:09:30 poslijepodne »
Razgovaraju Pero i Ivica, carinici.
...

Ovaj Ti je dobar! I to još baš od tebe...? Svaka čast.   :D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #1 : Svibanj 12, 2011, 06:52:23 prijepodne »
Zakaj se čudiš?

1. ja nisam carinik, i
2. objavljivao sam i viceve o svojoj službi.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #2 : Svibanj 12, 2011, 11:24:41 prijepodne »
Zakaj se čudiš?
1. ja nisam carinik, i...
Neko mi je rekel da delaš negdje u vezi sa carinom, pa sam (očito krivo) zakodiral u glavi da si carinik. I onda kad bi se carinik tak zezal, to bi tek bio dokaz da zna za šalu.  :)
No, nema ni veze, vic je svakako dobar, ponajviše jer ima aktualnu temu.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #3 : Svibanj 12, 2011, 11:32:23 prijepodne »
Zakaj se čudiš?
1. ja nisam carinik, i...
Neko mi je rekel da delaš negdje u vezi sa carinom, pa sam (očito krivo) zakodiral u glavi da si carinik. I onda kad bi se carinik tak zezal, to bi tek bio dokaz da zna za šalu.  :)
No, nema ni veze, vic je svakako dobar, ponajviše jer ima aktualnu temu.

pa kaj mislis od kuda kucu gradi ? :)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #4 : Svibanj 12, 2011, 11:52:36 prijepodne »
pa kaj mislis od kuda kucu gradi ? :)

Da ja imam, moja kuća bi odavno bila gotova. Ovako moja kućica još nije ni započeta. Dapače, još niti nema sve potrebne papire. A niti plaćena davanja u cijelosti. Stoga me nikako ne možeš uspoređivati sa njima ni po kojoj osnovi - osim što smo državni službenici. Tu prestaje svaka sličnost.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #5 : Svibanj 12, 2011, 01:18:11 poslijepodne »
E, baš me zanimala reakcija Sledgehammera na ovakvo podmetanje. Očekival sam drvlje i kamenje...  :)

Kad ono, sveta vodica.  ;)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #6 : Svibanj 12, 2011, 03:22:41 poslijepodne »
Nemoj se zajebavati i vrati me na ignore, nije tebe dostojno čitati kaj ja pišem, drži se svog potpisa.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #7 : Svibanj 12, 2011, 05:03:45 poslijepodne »
Nemoj se zajebavati i vrati me na ignore, nije tebe dostojno čitati kaj ja pišem, drži se svog potpisa.
Gle stvarno, sad sam i ja primetil da te ipak čita. Varalica!  :D

Nego - ukral si mi ideju! Baš sam si razmišljal deti si Housea ko ikonicu. Al, dobro, ko prvi njemu djevojka.

amarkulin

  • Gost
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #8 : Svibanj 12, 2011, 08:58:57 poslijepodne »
Gle stvarno, sad sam i ja primetil da te ipak čita. Varalica!  :D
Rubrika VICEVI su još jedino kaj na forumu valja... kak ne bi čital, kad nema niš drugoga? :'(

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Opomena zbog off-topica u vicevima
« Odgovori #9 : Svibanj 12, 2011, 10:52:53 poslijepodne »
Da postoji jednostavan način da se njima trojici isključi tema Vicevi to bi napravio, ali kako ne postoji jednostavan način onda sam odvojio teme i BobRock, Newbie i amarkulin dobijaju javnu opomenu zbog nepoštivanja pravila teme Vicevi koja kažu da se može komentirati samo i onda ako se nakon komentara objavi novi vic.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Odg: Vicevi 1
« Odgovori #10 : Svibanj 13, 2011, 08:25:01 prijepodne »
Moj komentar je bio vic ustvari, jel nije valjda da je neko to ozbiljno shvatio? :)

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Opomena zbog off-topica u vicevima
« Odgovori #11 : Svibanj 13, 2011, 11:08:58 prijepodne »
Da postoji jednostavan način da se njima trojici isključi tema Vicevi to bi napravio, ali kako ne postoji jednostavan način onda sam odvojio teme i BobRock, Newbie i amarkulin dobijaju javnu opomenu zbog nepoštivanja pravila teme Vicevi koja kažu da se može komentirati samo i onda ako se nakon komentara objavi novi vic.

Pa kaj bu sad svaka tema imala svoja pravila? Znači, pošto nemrem pamtiti pravila svake teme pri ovoj gomili tema, moram se svaki put vratiti na početak teme i provjeriti pravila prije nek kaj napišem? Ili mogu pravila jedne teme biti i na sredini, a ne samo na početku? E onda smo svi nadrapali.

Stvarno si mi dal strašnu motivaciju da se na forumu raspišem ko mila majka...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #12 : Svibanj 13, 2011, 12:53:17 poslijepodne »
Rubrika VICEVI su još jedino kaj na forumu valja... kak ne bi čital, kad nema niš drugoga? :'(

Imaš brdo drugih sajtova gdje se objavljuju samo vicevi, na desetine novih dnevno, pa možda nebi bilo zgorega da uopće probaš tamo - viceva koliko voliš, a ostatak foruma je ionak ispod tvojih očekivanja i povratne kvalitete...  >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #13 : Svibanj 13, 2011, 03:21:35 poslijepodne »
Razmišljal sam dal ovaj link kaj sam dobio mailom postavim u rubriku vicevi ili u "probrani elektronski listi" ili da otvorim novu rubriku pod nazivom "pomračeni umovi" ?

http://zdravkomamic.com/

« Zadnja izmjena: Svibanj 13, 2011, 03:23:21 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Odg: Vicevi 1
« Odgovori #14 : Svibanj 14, 2011, 12:04:47 prijepodne »
pa kaj mislis od kuda kucu gradi ? :)

Moj komentar je bio vic ustvari, jel nije valjda da je neko to ozbiljno shvatio? :)

Si su tvoji komentari vici.  :D  :D  :D
wwwg tablice