Autor Tema: Prijavljen zbog prodaje zolje preko Njuškala  (Posjeta: 2966 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Prijavljen zbog prodaje zolje preko Njuškala
« : Travanj 21, 2011, 07:23:07 poslijepodne »
http://rep.hr/vijesti/internet/prijavljen-zbog-prodaje-zolje-preko-njuskala/2866/

Mladić iz Bakra kazneno je prijavljen zbog pokušaja prodaje zolje preko oglasnika Njuškalo.
Kako piše u obavijesti PU Primorsko-goranske, 19 godišnji Bakranin za 800 kuna nudio je ručni bacač raketa M-80 koji je pronađen u sklopu kriminalističkog istraživanja.

Administrator Njuškala naknadno je uklonio navedeni oglas, čiji screenshot je još uvijek dostupan preko Googlea.



Po svoj prilici ovo je gerila marketing.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Prijavljen zbog prodaje zolje preko Njuškala
« Odgovori #1 : Travanj 22, 2011, 01:36:09 poslijepodne »
Zbog čega?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Prijavljen zbog prodaje zolje preko Njuškala
« Odgovori #2 : Travanj 22, 2011, 07:13:53 poslijepodne »
Zbog čega je to gerila marketing?

Kad govorimo o gerila marketingu onda govorimo o neuobičajenom oglašavanju koje na jeftin ili besplatan način, prikriveno, radi nekome reklamu.

Članak poput ovog će većina ljudi poslati svojim frendovima, objaviti po forumima i na sličan način proširiti poruku. I svi govore o Njuškalu, a trud je minimalan. Puno manji od toga da se zakupi brdo oglasa koji bi izazvali isti efekt.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Prijavljen zbog prodaje zolje preko Njuškala
« Odgovori #3 : Travanj 23, 2011, 07:33:34 poslijepodne »
Ja ne znam koliko bi mi Njuškalo trebalo platiti da popijem kaznenu prijavu zbog nedozvoljenog  posjedovanja oružja i to samo zato da njima radim reklamu... što će reći da to baš i nije gerila marketing, prije očajnički potez nekog bedaka...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”