Autor Tema: Novi horoskopski znak  (Posjeta: 3042 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Novi horoskopski znak
« : Siječanj 14, 2011, 09:05:00 poslijepodne »
Stigao novi horoskopski znak, datumi starih se pomaknuli pa provjerite što ste sada!

Astronom Parke Kunkle tvrdi da je zbog promjena u položaju Zemlje i drugačije konstelacije došlo do izmjene u horoskopskim znakovima. Naime, datumi mnogih znakova su pogrešni, odnosno različiti od onih prije tri tisuće godina i početaka astrologije, kada je 12 horoskopskih znakova podijeljeno na 12 različitih perioda godine. Kako on tvrdi,s ada postoji i 13. znak- Ophiuchus ili Zmijonosac, koji je smjestio između Škorpiona i Strijelca.

Kunkle smatra kako se Zemlja i Sunce polako pokreću, tako se i znakovi polako mijenjaju, a mnogi koji duboko vjeruju u horoskop, možda će biti razočarani kad ustanove da nisu onaj horoskopski znak koji su smatrali da jesu.

Novi datumi znakova su sljedeći, a vi sami znate hoćete li u to vjerovati ili ne:

Jarac: 20.siječnja - 16. veljače

Vodenjak: 16. veljače - 11. ožujka

Ribe: 11. ožujka - 18. travnja

Ovan: 18. travnja - 13. svibnja

Bik: 13. svibnja - 21. lipnja

Blizanci: 21.lipnja - 20. srpnja

Rak: 20. srpnja - 10. kolovoza

Lav: 10.kolovoza - 16. rujna

Djevica: 16.rujna - 30. listopada

Vaga: 30.listopada - 23. studenog

Škorpion: 23. studenog - 29. studenog

Zmijonosac: 29. studenog - 17. prosinca

Strijelac: 17.prosinca - 20. siječnja


http://www.jutarnji.hr/stigao-novi-horoskopski-znak-ophiuchus-ili-zmijonosac--datumi-starih-se-pomaknuli-pa-provjerite-sto-ste-sada-/917670/
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Novi horoskopski znak
« Odgovori #1 : Siječanj 14, 2011, 11:10:44 poslijepodne »
Čini mi se da Jutarnji puca na vrtićku i dementnu populaciju. Samo njima ovo mogu prodati kao novu priču. Prvi su rodili nakon što smo za tu priču već čuli, a drugi je se više ne sjećaju.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Novi horoskopski znak
« Odgovori #2 : Siječanj 16, 2011, 10:27:16 prijepodne »
Fakat jako stara vijest.
Ideja koja je propala otprilike čim je krenula.
Bez panike, i dalje ste to što jeste, bar po horoskopu  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

amarkulin

  • Gost
Odg: Novi horoskopski znak
« Odgovori #3 : Siječanj 17, 2011, 12:53:21 poslijepodne »
Kao osoba koja se 25 godina bavim astrologijom, mogu reći kako je pitanje precesije poznato već tisućama godina. Kroz svo to vrijeme razvile su se postoje brojne škole (učenja) astrologije: neki računaju s različitim sustavima kuća, drugi uzimaju fiksne zvijezde, treći u karte ucrtavaju "fiktivne" planete...

Moj je zaključak: svaki model koji dobro poznaješ i koji daje dobre rezultate je - dobar model.