Autor Tema: off-topic  (Posjeta: 3134 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
off-topic
« : Studeni 08, 2010, 05:07:10 poslijepodne »

Jubav na grackom portalu ;D

http://www.gorica.hr/






Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
off-topic
« Odgovori #1 : Studeni 10, 2010, 07:19:21 poslijepodne »
Sve nade HNS-a

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
off-topic
« Odgovori #2 : Studeni 10, 2010, 08:15:44 poslijepodne »
... tko te uslika tako divnog ... ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
off-topic
« Odgovori #3 : Studeni 11, 2010, 08:12:55 poslijepodne »
Novinari GT-a, na misi za Scenu ispred POU
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
off-topic
« Odgovori #4 : Studeni 11, 2010, 09:59:48 poslijepodne »
sale zar i tebe ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Opomena za ovo gore
« Odgovori #5 : Studeni 12, 2010, 12:05:57 prijepodne »
Slike koje ne nose nikakvu informaciju (JosipJoža), gluparije (Mile car) te komentari na njih se više neće tolerirati u ozbiljnim dijelovima foruma. Molim lijepo da se upristojite.

Gornje poruke su iz teme o gradonačelniku.

JosipJoža

  • Gost
Odg: off-topic
« Odgovori #6 : Studeni 12, 2010, 08:59:45 prijepodne »

Jubav na grackom portalu ;D

http://www.gorica.hr/







Stjepane, ove slike su iz teme o gradskom portalu, tkome nije jasno iz slika da pojasnim pa da imate i tekstualno objašnjenje.
Dakle donedavno GV i predjsenik GV nisu mogli ni u snu dobiti prostor na gradskom portalu, nakon prelaska Demokratksog trgovačkog centra ka HDZ vidimo sada kako nova predsjednica GV VŠO stalno se reklamira po gradskom portalu, što bi to trebalo značiti?

- da GV nije bilo vrijedno i spomena značajno prije prelaska VŠO?
-da gradski portal je vlasništvo i pripada samo jednom dijelu građana, ožboltića i još nekih koji podržavaju desnu koaliciju?
-da ovaj gore upravlja da ova dole sada može biti u vijestima gradskom portalu?
-da je GV šikanirano samo zbog toga što je GBR bio predsjedik GV i što ga ovaj gore ne podnosi ni organski?
-tko je ovaj gore, koji je to lik da ima tu moć da upravlja našom imovinom kako mu se prdne i da pravi veliku prdekanu?
-i td,itd.

dakle tekst nije bio ni potreban, slike govore više od tisuću riječi i pametnom je to dosta.
Ako Vi Stjepane smatrate da je to off, ok u redu, neka Vam bude, prihvatiti ću to tako ali sam imao obvezu da pojasnim moj post.
Pozdrav svima, ponajviše malim ožboltićima. :P

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: off-topic
« Odgovori #7 : Studeni 13, 2010, 11:20:46 prijepodne »
Izgleda da je moje shvaćanje ispod moći prosječnog čovjeka jer meni nije bilo jasno što se želi reći s tim slikama?! Netko neupućen bi još možda mogao shvatiti da je posrijedi ljubavna veza između to dvoje, a to je već na razini trača. :-)

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: off-topic
« Odgovori #8 : Studeni 13, 2010, 02:40:28 poslijepodne »
Izgleda da je moje shvaćanje ispod moći prosječnog čovjeka jer meni nije bilo jasno što se želi reći s tim slikama?! Netko neupućen bi još možda mogao shvatiti da je posrijedi ljubavna veza između to dvoje, a to je već na razini trača. :-)
Ni ja nis kužil kaj se oće reći tim slikama. I pošto nije bilo nikakvog komentara iz kojeg bi se nekaj moglo zaključiti za mene taj post ima isto tolko informativnog sadržaja kao da je skroz prazan.

Mada... da se ispravim, ima neku informaciju. On nešto govori o toj osobi koja je taj post napisala. I to je nekaj, ali to sigurno nije bila namjera, niti je u temi.