Autor Tema: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica  (Posjeta: 83428 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

sused

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #165 : Svibanj 06, 2010, 09:47:03 prijepodne »
Uskoro ćemo znati da li i nadzorni odbor SDPH smatra da je 39 istovjetnih listića od 97 realno!

plemenitashica

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #166 : Svibanj 06, 2010, 04:57:29 poslijepodne »
Uskoro ćemo znati da li i nadzorni odbor SDPH smatra da je 39 istovjetnih listića od 97 realno!

Vjerujem da ćete nas odmah obavijestiti čim nekaj saznate. Čekam.

sused

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #167 : Svibanj 10, 2010, 01:09:03 poslijepodne »
Na nadzornom odboru zatraženo je da se dostave svi zapisnici iz kojih se vidi na koji su način birani delegati za konvenciju i da li je bilo kvoruma, no niti jednog zapisnika nema...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #168 : Srpanj 17, 2010, 03:11:00 poslijepodne »

Prekršen Statut u slučaju "Žic"

Nadzorni odbor SDP-a potvrdio je kako je odluka Vesne Fabijančić Križanić da raspusti stranački ogranak u Čičkoj Poljani protivna Statutu stranke.
http://www.rvg.hr/index.php?id=3292


sused

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #169 : Srpanj 19, 2010, 02:09:41 poslijepodne »
Ogranak može biti raspušten odlukom gradskog odbora, ali Statut je ipak u ovom sporu prekršen.

Odluka o prestanku članstva nije u skladu sa statutom odnosno ona je protustatutarna i na temelju toga se odbija i nije prihvačena.

Moram spomenuti kako su predsjednica i tajnik stranke pravnici....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #170 : Srpanj 19, 2010, 02:57:55 poslijepodne »
Moram spomenuti kako su predsjednica i tajnik stranke pravnici....

Ovaj dio posta mi se posebno sviđa. To bi trebalo svima predočiti. Letak sa sličnim sadržajem bi trebalo napraviti i objesiti na svaki slobodan stup u Gorici.

Nesposobnost na kvadrat! Baš i upravo na tom polju gdje su zapravo školovani dokazuju nestručnost. I oni da nam vode grad? Ma ja im ne bi dal ni da mi ovce na pašu vode... Životinje bi jadne u roku keks pocrkavale od gladi.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #171 : Srpanj 21, 2010, 02:48:32 poslijepodne »
Iskreno, što sam stariji primjećujem da mi sve i svašta ide na živce, no posebice pizdarije koje dela VFK na uštrp i na štetu SDP-a. Netko bi trebao napisati knjigu „ Od propale sutkinje u privatno odvjetništvo pa preko SDP-a do privremene pročelnice i stručne savjetnice u skupštini u 10 koraka“. Ispala je tamo 2003 iz Smukijeve torbe...he.. za hvalu ga prvom prilikom odbacila i zamijenila. To kaj ona dela u SDP-u niti pas s maslom ne bi pojel...Ipak je ona i dalje predsjednica Goričkog SDP-a. Dokle??..

sused

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #172 : Srpanj 21, 2010, 03:45:29 poslijepodne »
Moram spomenuti kako su predsjednica i tajnik stranke pravnici....

Ovaj dio posta mi se posebno sviđa. To bi trebalo svima predočiti. Letak sa sličnim sadržajem bi trebalo napraviti i objesiti na svaki slobodan stup u Gorici.

Nesposobnost na kvadrat! Baš i upravo na tom polju gdje su zapravo školovani dokazuju nestručnost. I oni da nam vode grad? Ma ja im ne bi dal ni da mi ovce na pašu vode... Životinje bi jadne u roku keks pocrkavale od gladi.
Poznato je svima koje stranke dijele letke i pišu nerazumljive tekstove na tzv. Turopoljskom jeziku.
Ta protustatutarna odluka donijeta je namjerno, a to potvrđuju navedeni «pravnici»
To je čista samovolja i nezakonitost rada!


Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #173 : Srpanj 21, 2010, 10:58:00 poslijepodne »
Iskreno, što sam stariji primjećujem da mi sve i svašta ide na živce, no posebice pizdarije koje dela VFK na uštrp i na štetu SDP-a. Netko bi trebao napisati knjigu „ Od propale sutkinje u privatno odvjetništvo pa preko SDP-a do privremene pročelnice i stručne savjetnice u skupštini u 10 koraka“. Ispala je tamo 2003 iz Smukijeve torbe...he.. za hvalu ga prvom prilikom odbacila i zamijenila. To kaj ona dela u SDP-u niti pas s maslom ne bi pojel...Ipak je ona i dalje predsjednica Goričkog SDP-a. Dokle??..


Dulje i bolje nek ti u svakom slučaju.Sad imaš Ožbolticu s terom buš rešil se za urbarce,sad da bu bila predsednica gradskog veća.Se bu ona to posredila,mam bu z Gorice napravila velegrad i bogataše se odreda ,si bumo procvetali i si pesi buju to z maslom mogli pojesti.

sused

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #174 : Srpanj 22, 2010, 09:38:50 prijepodne »
Iskreno, što sam stariji primjećujem da mi sve i svašta ide na živce, no posebice pizdarije koje dela VFK na uštrp i na štetu SDP-a. Netko bi trebao napisati knjigu „ Od propale sutkinje u privatno odvjetništvo pa preko SDP-a do privremene pročelnice i stručne savjetnice u skupštini u 10 koraka“. Ispala je tamo 2003 iz Smukijeve torbe...he.. za hvalu ga prvom prilikom odbacila i zamijenila. To kaj ona dela u SDP-u niti pas s maslom ne bi pojel...Ipak je ona i dalje predsjednica Goričkog SDP-a. Dokle??..


Dulje i bolje nek ti u svakom slučaju.Sad imaš Ožbolticu s terom buš rešil se za urbarce,sad da bu bila predsednica gradskog veća.Se bu ona to posredila,mam bu z Gorice napravila velegrad i bogataše se odreda ,si bumo procvetali i si pesi buju to z maslom mogli pojesti.
Ja ne želim da VŠO radi nekakav velegrad i bogataše meni je grad Gorica jako lijep, netrebaju neboderi i metro. Mislim da i građani misle tako, a i VŠO. Želim da bude još više zelenila, želim da se otvaraju nova radna mjesta, dom umirovljenika, vrtići, škole, ljekarne i ambulante,… to želim.

Tvoj problem je mojca se može povezati s izrekom: Bogat je onaj kome malo treba, a ne onaj koji ima puno!




Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #175 : Srpanj 22, 2010, 10:02:03 prijepodne »
Moram konstatirati da nemam problem.Također ne volim beton,ni zgrade nego priopdu i zelenilo.
Ali isto tako znam da Ožboltica nebu napravila ništa,zaista ništa,da će biti jedna velika nula,jer je dama koja pati na veliku politiku a Gorica je za nju samo kisik pomoću kojeg se pokušava održati na životu.A kisika je sve manje,manje i manje...........zalihe za najviše godinu dana,a nema nade da se od nekud dobavi nakon toga.

sused

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #176 : Srpanj 22, 2010, 02:02:33 poslijepodne »
Moram konstatirati da nemam problem.Također ne volim beton,ni zgrade nego priopdu i zelenilo.
Ali isto tako znam da Ožboltica nebu napravila ništa,zaista ništa,da će biti jedna velika nula,jer je dama koja pati na veliku politiku a Gorica je za nju samo kisik pomoću kojeg se pokušava održati na životu.A kisika je sve manje,manje i manje...........zalihe za najviše godinu dana,a nema nade da se od nekud dobavi nakon toga.
Slažem se s tobom da karijeristima ima sve manje kisika u Velikoj Gorici, Picula je poplavio jer mu je nestalo kisika pa je sada u Zagrebu, a i GBR ima sličnih misli, samo još nije vrijeme da vam o tome pišem.

VŠO je kupila kuću u Gorici i planira tu živjeti za razliku od nekih koji čekaju povoljan trenutak da zbrišu u Zagreb kao Tonino, nemoj nikoga optuživati da neće, ne može ili ne želi nešto napraviti prije nego li dobije priliku za to. U ovoj koaliciji SDP-HNS-DC nije se moglo ništa, a u ostalom reci mi što je napravljeno u 5 godina?? 4 godine apsolutne vlasti i godinu u vijeću.
Ja se nadam da će se sada konačno nešto napraviti jer bez obzira tko bio na vlasti, koja stranka ili koalicija, najbolje je da nema kohabitacije nego da jedna stranka ima apsolutnu vlast u gradu.

Izbori su mjerilo na kojima građani nagrađuju ili kažnjavaju političke stranke za njihov rad pa stoga je na zadnjim lokalnim izborima bio sljedeći rezultat:
Picula je kažnjen za svoj (ne)rad, SDP ima 6 vijećnika od 27 , a HNS ima 3 vijećnika od 27, DC 3 od 27

Zato nemojte prodavati priče da građani žele ovo ili ono, građani su rekli svoje i ponovno će reći.

Ja poštujem volju građana, volju većine….

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #177 : Srpanj 22, 2010, 02:08:34 poslijepodne »
Očito ne razumiješ što su građani izabrali ili to ne želiš razumjeti jer ti tako paše.

sused

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #178 : Srpanj 22, 2010, 02:43:37 poslijepodne »
Očito ne razumiješ što su građani izabrali ili to ne želiš razumjeti jer ti tako paše.

Znam što su izabrali, gradonačelnika iz HDZ-a,a  SDP-u i HNS-u dali ukupno 9 vijećnika od 27.
Ispravi me ako sam u krivu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #179 : Srpanj 22, 2010, 03:20:24 poslijepodne »
Očito ne razumiješ što su građani izabrali ili to ne želiš razumjeti jer ti tako paše.

Znam što su izabrali, gradonačelnika iz HDZ-a,a  SDP-u i HNS-u dali ukupno 9 vijećnika od 27.
Ispravi me ako sam u krivu.
Ispravljam. Građani su IZABRALI 3 (TRI) vijećnika HNS koji nije bio ni u kakvoj koaliciji i NE ZNA SE koiko DC (to je znao samo SDP i valjda Vesna). Prestanite omalovažavati HNS i dovoditi njihove vijećnike u istu poziciju sa ona tri vijećnika DC. Da ponovim: Vijećnici HNS su zaista izabrani dok je DC DOBIO NA DAR sva vijećnička mjesta i da je pravde trebalo bi odvajanje DC od SDP  kazniti izbacivanjem iz GV a ne postaviti izdajicu za predsjednicu. No, onaj tko je krojio zakon i statut je kriv kad se to može izvesti bez obzira kaj glasači mislili ili željeli.