Autor Tema: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica  (Posjeta: 83396 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #150 : Ožujak 09, 2010, 09:40:58 poslijepodne »
Pazi.
Dobro obriši očala.
Ovo ti bum pokazal samo jenput.
Naj okolo gledeti da neš ono bitno prepustil.
Evo uskoro sledi.
Samo kaj ni.
I,evo ga ,konačno;
...bivšem članu NO TVG da su revizori zaključili da "osnivači" nisu poduzeli sve potrebne mjere kako bi osigurali da uložena sredstva budu povrativa kroz prihode koje je TV trebala ostvarivati. Isto tako ta ista revizija je ustvrdila da TV nema, tj. nije izradila studiju opravdanosti emitiranja i nije ishodila Gradsku koncesiju, niti usvojila planove poslovanja, te definirala mjere i postupke za ostvarenje ciljeva.....

 ^-^  ^-^  ^-^

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #151 : Ožujak 10, 2010, 12:41:41 prijepodne »
Brzi, kažeš da nitko nikog ne tjera....reci mi molim te kako ONDA komentiraš prekjučarašnju sjednicu GO gdje ste posmicali sve stare članove iz raznih Upravnih vijeća i odbora...reci zašto????...nije li to tjeranje????...je li to u redu

Na ovo ću dati odgovor nakon što dobijem novi broj GT-a u ruke! ;) Ako u njemu bude ono što mislim da će biti onda će i odgovor biti suvišan! A ti jako dobro znaš na što mislim. ;D Daj Bože da se varam.

Novi broj GT-a sve govori. Da ne bi bilo da izmišljam! Odgovor je dan, ali ne od mene nego od pajde iz GT-a! Pa kaj ti nije odma javil nego mene ispituješ!  ??? Strana 10. "Samo došli na ćevape", ma daj me nemoj farbat, a tak su bili iznenađeni s Božićevim "slučajnim" dolaskom da imaju ljubazan i krajnje opušten izraz lica za vrijeme fotografiranja.  :-\

shaka zulu

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #152 : Ožujak 10, 2010, 08:15:43 poslijepodne »
Ne piše do je slikal "čevape".
A i ne piše do je slikal druge slike,jel...ona na prve strane je kak z skrivene kamere i još ktomu mutna.Da ne spominam "Brejkere"...i druge štamparske...

acer1

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #153 : Ožujak 10, 2010, 10:04:41 poslijepodne »
Hhahahahahhaha, ali jedno je ziher da je to naslikavanje ispalo stvarno slučajno.

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #154 : Ožujak 11, 2010, 11:06:53 prijepodne »
Hhahahahahhaha, ali jedno je ziher da je to naslikavanje ispalo stvarno slučajno.


Ma daj me nemoj ......! To možeš pajdi ostalima prodavat! Zato je tekst iznad pun izjava onih sa slike! Odi spat... pa kaj bi to neko popio!
Fino se nakloni, priznaj i primi k'o čovjek! hahahahaha

plemenitashica

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #155 : Ožujak 11, 2010, 12:17:32 poslijepodne »
Hhahahahahhaha, ali jedno je ziher da je to naslikavanje ispalo stvarno slučajno.


Ma daj me nemoj ......! ....... Zato je tekst iznad pun izjava onih sa slike! Odi spat... pa kaj bi to neko popio!
Fino se nakloni, priznaj i primi k'o čovjek! hahahahaha

A jel bi ta slika i izjave koje se spominju mogli ovdje biti skenirani?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #156 : Ožujak 11, 2010, 01:20:47 poslijepodne »
Mene je bola ona slika na naslovnice.
Jedini spremni na slikajne su bili Tomislav Odžić,ak se ne varam,i mlada dama z Maratom kluba.
Barišič-spravla TTjca pod kaput,još se ni prebudil.
Ruda-Do?Kaj ja?Ko to tamo peva?Ne-ne,ne poznam...Placovina.A-a...
Si drugi-snimak skrivene kamere,veliki naprovo,mali nazad...
Megla svuda,megla oko nas...

acer1

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #157 : Ožujak 11, 2010, 09:08:52 poslijepodne »
Ma daj me nemoj ......! To možeš pajdi ostalima prodavat! Zato je tekst iznad pun izjava onih sa slike! Odi spat... pa kaj bi to neko popio!
Fino se nakloni, priznaj i primi k'o čovjek! hahahahaha

Ali stvarno su bili preglasni kao da su htjeli namjerno da ih se slika kad je Barica došla na jedan drugi dogovor, da ju čuju i toliko su glasno priičali o rezultatima konvencije da je čak i konobar imao rezultate.
Stoga ne razumijem zašto sumnja? I koji je to moj pajdo?

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #158 : Ožujak 12, 2010, 02:43:28 poslijepodne »
Ma daj me nemoj ......! To možeš pajdi ostalima prodavat! Zato je tekst iznad pun izjava onih sa slike! Odi spat... pa kaj bi to neko popio!
Fino se nakloni, priznaj i primi k'o čovjek! hahahahaha

Ali stvarno su bili preglasni kao da su htjeli namjerno da ih se slika kad je Barica došla na jedan drugi dogovor, da ju čuju i toliko su glasno priičali o rezultatima konvencije da je čak i konobar imao rezultate.
Stoga ne razumijem zašto sumnja? I koji je to moj pajdo?


Hm... bojim se da se ne radi o glasnom govoru već o prethodnom dogovoru. No sad to više nije bitno, bilo pa prošlo, nazad se nemre, jel tak?!

A pajdo, pa kak sad nakon toliko postova najedamput čuđenje! ::)

acer1

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #159 : Ožujak 13, 2010, 12:49:44 prijepodne »
Ako se s nekim slažem ne znači da smo intimusi, jednostavno mislim da je čovjek u pravu kad govori o nekim stvarima.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #160 : Ožujak 16, 2010, 05:35:50 poslijepodne »
Vijeće: napokon UPU Čiča
15.03.2010. Aktualno 
...
Novi SDP-ovci u upravnim tijelima
Vijeće je razriješilo dužnosti nekoliko članova gradskih odbora i upravnih vijeća gradskih institucija. Riječ je o goričkim SDP-ovcima- Nevenki Rapi, Berislavu Župetiću, Željku Ličku i Dubravki Vidić. Njihova mjesta zauzeli su Darko Stanilović, Željko Cavrić, Zlatko Sedmak, Marin Klarić i Domagoj Oštrić. S obzirom da je podnositelj zahtjeva bio klub vijećnika SDP-a, a stari i novoimenovani vijećnici dolaze upravo iz tih stranačkih redova, HDZ-ov Ante Šimunović zaključio je kako je „partija provela diferencijaciju“. –Odsjekli ste neke kadrove koje ste svojevremeno isticali kao vrhunske stručnjake u svome području. No, to je pravo svake stranke, pa tako i vaše - rekao je Šimunović.
...
http://www.rvg.hr/index.php?id=2696

Jel ti vidiš kak Janton zvami brigu vodi.Nemrete propasti baš da očete...
Nekaj mi je zašlo voko;4 out - 5 in.
Lapsus il..?

plemenitashica

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice
« Odgovori #161 : Ožujak 16, 2010, 10:00:18 poslijepodne »

Jel ti vidiš kak Janton zvami brigu vodi.Nemrete propasti baš da očete...  

Taj vodi brigu o svima i svačemu, samo ne o onome o čemu bi trebao i morao - da se primi posla na radnom mjestu za koji je plaćen od svih nas poreznih obveznika.

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #162 : Ožujak 17, 2010, 09:46:43 poslijepodne »
Ako se s nekim slažem ne znači da smo intimusi, jednostavno mislim da je čovjek u pravu kad govori o nekim stvarima.

Da, dobro....

sused

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #163 : Ožujak 20, 2010, 12:09:07 poslijepodne »
Vijeće: napokon UPU Čiča
15.03.2010. Aktualno 
...
Novi SDP-ovci u upravnim tijelima
Vijeće je razriješilo dužnosti nekoliko članova gradskih odbora i upravnih vijeća gradskih institucija. Riječ je o goričkim SDP-ovcima- Nevenki Rapi, Berislavu Župetiću, Željku Ličku i Dubravki Vidić. Njihova mjesta zauzeli su Darko Stanilović, Željko Cavrić, Zlatko Sedmak, Marin Klarić i Domagoj Oštrić. S obzirom da je podnositelj zahtjeva bio klub vijećnika SDP-a, a stari i novoimenovani vijećnici dolaze upravo iz tih stranačkih redova, HDZ-ov Ante Šimunović zaključio je kako je „partija provela diferencijaciju“. –Odsjekli ste neke kadrove koje ste svojevremeno isticali kao vrhunske stručnjake u svome području. No, to je pravo svake stranke, pa tako i vaše - rekao je Šimunović.
...
http://www.rvg.hr/index.php?id=2696

Jel ti vidiš kak Janton zvami brigu vodi.Nemrete propasti baš da očete...
Nekaj mi je zašlo voko;4 out - 5 in.
Lapsus il..?



zar nije očito da HDZ-u paše ovakvo stanje u SDP-u?

acer1

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #164 : Ožujak 21, 2010, 09:16:07 poslijepodne »
HDZ-u paše sve osim desnice, koju su pokopali