Autor Tema: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica  (Posjeta: 83396 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

acer1

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #135 : Ožujak 07, 2010, 10:17:58 poslijepodne »
Znam da si/ste bili/bio na konvenciji. E, pa nije svatko sa članskom iskaznicom SDP-a ujedno i esdepeovac! ;)

To pravilo vrijedi za tebe, barem tako misli većina s kojima sam pričao

plemenitashica

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #136 : Ožujak 07, 2010, 10:39:59 poslijepodne »
Znam da si/ste bili/bio na konvenciji. E, pa nije svatko sa članskom iskaznicom SDP-a ujedno i esdepeovac! ;)

To pravilo vrijedi za tebe, barem tako misli većina s kojima sam pričao

Biste li nama koji nismo bili na konvenciji objasnili čemu ovakva konverzacija baš preko foruma? Zašto to ne rješavate unutar prostorija koje SDP ima u gradu?
Čini mi se da jedan od vas dvojice ipak nije bio na konvenciji.

A fore „Čuo ja sam priča se po gradu“ su stvarno bespredmetne (korišten stih Visofcof – fala njima). Ako imaš kaj reći čovjeku, onda znaš gdje djeluje pa mu to tamo i veliš.

Isto kao što susjedu ideš prigovoriti ako nije dobro počistio rinzol od košnje trave, a ne pišeš mu po forumu da su svi rekli kak je neuredan jer ne pomete pokošenu travu. :P :P :P ::)

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #137 : Ožujak 08, 2010, 08:51:38 prijepodne »
....zašto SDP-e vode ljudi koji su izgubili izbore....????...

Ništa ne izbjegavam. Pa evo, pokušaj odgovora,
- SDP VG je u VG osvojio vlast 2005.
- SDP VG je isto ponovio 2006. unatoč Brdeku
- SDP VG je na parlamentarnim izborima bio najbolja stranka po dobivenim glasovim i to SAMOSTALNO sa 36,04% glasova
- SDP VG je paralelno sa parlamentarnim izborima imao ponovljene izbore u GČ Velika Mlaka i Miljenko Granić i u obje uvjerljivo bio najjača stranka - SAMOSTALNO
- SDP VG je sudjelovao u prikupljanju potpisa potpore za kandidaturu Ive Josipovića sa uvjerljivo najviše potpisa u Županiji (u tisućama, prvi ispod njega u stotinama)
- SDP VG ima članstvo od preko 440 članova, a još je 40-ak pristupnica spremno na primanje u članstvo  
- SDP VG ima vjerojatno jednu od najjačih organizacija Foruma mladih u RH, u županiji im nitko nije ni blizu , a ostale stranke u VG se mogu sakrit pred njima
 8)
Mislim da nije potrebno da nabrajam dalje. Ovo su samo najistaknutije stvari, ali ima toga još!
 ;D


Brzi mislim da si malo prebrz! (jezik brži od mozga) vidi se da si još «zelen» u politici

Ovaj tvoj uradak je totalno kontradiktoran...

Cijelo vrijeme braniš novo izabrane članove u tijela stranke ( predsjedništvo ,nadzorni odbor i gradski odbor),  da su oni izabrani jer stara ekipa nije niš radila, a sad odjednom kada smo diskutirali o rezultatima sdp-a u zadnjih nekoliko godina hvališ rad i to jako.
Hmmm…

Hvališ SDP i ljude u ovom dijelu teksta:
- SDP VG je u VG osvojio vlast 2005.
- SDP VG je isto ponovio 2006. unatoč Brdeku
- SDP VG je na parlamentarnim izborima bio najbolja stranka po dobivenim glasovim i to SAMOSTALNO sa 36,04% glasova
- SDP VG je paralelno sa parlamentarnim izborima imao ponovljene izbore u GČ Velika Mlaka i Miljenko Granić i u obje uvjerljivo bio najjača stranka - SAMOSTALNO
- SDP VG je sudjelovao u prikupljanju potpisa potpore za kandidaturu Ive Josipovića sa uvjerljivo najviše potpisa u Županiji (u tisućama, prvi ispod njega u stotinama)
- SDP VG ima članstvo od preko 440 članova, a još je 40-ak pristupnica spremno na primanje u članstvo 
- SDP VG ima vjerojatno jednu od najjačih organizacija Foruma mladih u RH

Iz kojeg se lako vidi da su te rezultate postigli upravo ljudi koji su u stranci preko 10 godina( Pišli, Trupčević, Rapa, Vidić, Ličko, Župetić, Dijanežević, Gajić,…) koji su sada odbačeni, a zasluge i potvrde o njihovim aktivnostima si sam nabrojao.

Pa kako sad govoriš totalne suprotnosti??? Halo??!

Kad si sam sebi već dao pravo da komentiraš rad stranke SDP-a u VG reci mi zašto ti isti ljudi sa tim zaslugama, iskustvom i  znanjem nisu ušli niti u jedno tijelo stranke?

A kojom su to zaslugom ušli npr. ljudi koji su tek dva mjeseca u stranci poput Anite Šikić???  Ili Dražen Meštrović koji nema nikakvo iskustvo niti zaslugu osim u što je skupljao potpise??? Ili Margić Filip koji je predsjednik ogranka stranke Velika Kosnica koji je osnovan u Travnju 2009.g.???
Uništili ste stranačku strukturu koja se godinama gradila…



Offline Duke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 10
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Beware of Dogs...
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #138 : Ožujak 08, 2010, 12:13:28 poslijepodne »
zakaj ljudi misle da je promjena/smjena generacije unistavanje strukture stranke? po izjavama nekih ovdje ispada da su prozvani ljudi koji su stvorili stranku i sve oko nje stvarali to samo da bi sami mogli uzivati u plodovima svog rada, a ne da su radili za stranku i podmladak koji dolazi kako bi im bilo lakse kada dodu na njihove pozicije.....dosta cudno, ispada ipak da se sve tu vrti oko toga da svaki gleda svoje dupe i svoj džep...
pogotovo ti ljudi koji su to sve stvorili....jako sebično  ::)
Have you ever wondered which hurts the most: saying something and wishing you had not, or saying nothing, and wishing you had?  :P

Women in Red.....

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #139 : Ožujak 08, 2010, 01:19:05 poslijepodne »
zakaj ljudi misle da je promjena/smjena generacije unistavanje strukture stranke? po izjavama nekih ovdje ispada da su prozvani ljudi koji su stvorili stranku i sve oko nje stvarali to samo da bi sami mogli uzivati u plodovima svog rada, a ne da su radili za stranku i podmladak koji dolazi kako bi im bilo lakse kada dodu na njihove pozicije.....dosta cudno, ispada ipak da se sve tu vrti oko toga da svaki gleda svoje dupe i svoj džep...
pogotovo ti ljudi koji su to sve stvorili....jako sebično  ::)

Gle, naravno da ja osobno, a vjerujem i svak normalan nema niš protiv smjene generacija...to je i prirodno, no ovdje se radi sasvim o nečem drugom...pa iz aviona se vidi da je u ovoj priči izvršeno najgnusnije legalno nasilje pod okriljem demokracije...o tome pričam...ako ćemo pred tako nečim okretati glavu i zatvarati oči loše nam se piše...s jedne strane postoji jedna vrlo nezadovoljna poveća grupa ljudi kojima je VFK dok je imala odvjetnički ured pružala pravnu pomoć....radila je to više nego loše tako da su se isti udružili u grupu građana s ciljem da tuže svi skupa VFK po radi nanošenja štete...s druge strane takva odsoba dolazi na čelo Goričkog SDp-a....kome to šteti????...njo ne...šteti SDP-u....  vrapci na krovu znaju da je zapravo po radi toga i potražila utočište u SDP-u...sve je to napravila smišljeno, time kupuje makar privremeno vrijeme od progona pravosuđa.... 

http://pollitika.com/drugarice-vesna-fabijancic-krizanic-kolko-vam-velikogoricka-mafija-placa




Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #140 : Ožujak 08, 2010, 06:35:32 poslijepodne »


Brzi mislim da si malo prebrz! (jezik brži od mozga) vidi se da si još «zelen» u politici

Ovaj tvoj uradak je totalno kontradiktoran...

Cijelo vrijeme braniš novo izabrane članove u tijela stranke ( predsjedništvo ,nadzorni odbor i gradski odbor),  da su oni izabrani jer stara ekipa nije niš radila, a sad odjednom kada smo diskutirali o rezultatima sdp-a u zadnjih nekoliko godina hvališ rad i to jako.
Hmmm…


Pa kako sad govoriš totalne suprotnosti??? Halo??!

Kad si sam sebi već dao pravo da komentiraš rad stranke SDP-a u VG reci mi zašto ti isti ljudi sa tim zaslugama, iskustvom i  znanjem nisu ušli niti u jedno tijelo stranke?


Tko je rekao da da hvalim te ljude koji sad nisu izabrani u tijela stranke! Gdje si ti to pročitao???
Vrlo je jasno što sam htio reći. Ono koji su prepoznati po radu na gradskoj razini su ostali, a oni koji su radili na drugim instancama, a zanemarivali grad, više nisu prepoznati, i to je sva mudrost! Nema tu nikakve zavjere!
A tko mi brani da komentiram bilo što! ;)

Offline Duke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 10
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Beware of Dogs...
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #141 : Ožujak 08, 2010, 11:40:54 poslijepodne »
zakaj ljudi misle da je promjena/smjena generacije unistavanje strukture stranke? po izjavama nekih ovdje ispada da su prozvani ljudi koji su stvorili stranku i sve oko nje stvarali to samo da bi sami mogli uzivati u plodovima svog rada, a ne da su radili za stranku i podmladak koji dolazi kako bi im bilo lakse kada dodu na njihove pozicije.....dosta cudno, ispada ipak da se sve tu vrti oko toga da svaki gleda svoje dupe i svoj džep...
pogotovo ti ljudi koji su to sve stvorili....jako sebično  ::)

Gle, naravno da ja osobno, a vjerujem i svak normalan nema niš protiv smjene generacija...to je i prirodno, no ovdje se radi sasvim o nečem drugom...pa iz aviona se vidi da je u ovoj priči izvršeno najgnusnije legalno nasilje pod okriljem demokracije...o tome pričam...ako ćemo pred tako nečim okretati glavu i zatvarati oči loše nam se piše...s jedne strane postoji jedna vrlo nezadovoljna poveća grupa ljudi kojima je VFK dok je imala odvjetnički ured pružala pravnu pomoć....radila je to više nego loše tako da su se isti udružili u grupu građana s ciljem da tuže svi skupa VFK po radi nanošenja štete...s druge strane takva odsoba dolazi na čelo Goričkog SDp-a....kome to šteti????...njo ne...šteti SDP-u....  vrapci na krovu znaju da je zapravo po radi toga i potražila utočište u SDP-u...sve je to napravila smišljeno, time kupuje makar privremeno vrijeme od progona pravosuđa.... 

http://pollitika.com/drugarice-vesna-fabijancic-krizanic-kolko-vam-velikogoricka-mafija-placa




Muha, ali kak to da tek sad te to počelo mučiti......, VFK je na čelu SDP-a več duže vrijeme, točnije, od 2001 godine ako se ne varam.....stoga, da nitko do sada nije to primjetio? nebih se kladio.
meni se čini da si ti isto nezadovoljan nekim stvarima u postkonvencijskom SDP-u, ili koristis konvenciju i ovu temu kako bi izrazio svoje nezadovoljstvo za cijenu koju si ranije platio radi svojih grijehova. ali nemoras se brinuti. svi mi imamo svoje grijehove, Zlatni moj dječaće. ;) :)
Znaš onu staru : Shit happens....
Have you ever wondered which hurts the most: saying something and wishing you had not, or saying nothing, and wishing you had?  :P

Women in Red.....

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #142 : Ožujak 08, 2010, 11:53:20 poslijepodne »
A joj već ste i mami na Iblerovom trgu dosadni z ovim vašim lokalni prepucavanjem, prosim nas poštedite ili se prehitite na lokalne stranačke forume , ...će ih imate.

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #143 : Ožujak 09, 2010, 11:09:14 prijepodne »
...većina s kojima sam pričao

Kaj, dok ste se vozili u liftu?!  ;D

Offline Duke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 10
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Beware of Dogs...
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #144 : Ožujak 09, 2010, 11:17:25 prijepodne »
...većina s kojima sam pričao

Kaj, dok ste se vozili u liftu?!  ;D

to acer1..... pusti selo neka pricaaaaaaaa,svijet je zloban vjeruj meni......  ^-^

samo mala nadopuna.......2 acer1: informacije koje imas o trajanju clanstva nekih ljudi su ti malo nepotpune, i ti ljsudi su duze u stranci....,ali tak ti je to kad nisi informiran :D
« Zadnja izmjena: Ožujak 09, 2010, 11:32:05 prijepodne Duke »
Have you ever wondered which hurts the most: saying something and wishing you had not, or saying nothing, and wishing you had?  :P

Women in Red.....

acer1

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #145 : Ožujak 09, 2010, 06:16:01 poslijepodne »
Dopušram da sam pogriješio u dužini staža u stranci, ali mislim da nije baš selo ludo ako se cijela priča vrti oko 3-4 čovjeka.

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #146 : Ožujak 09, 2010, 07:24:32 poslijepodne »
Ne znam više kaj bi pisal....e da, jel netko zna jel izašao novi GT?!  >:D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #147 : Ožujak 09, 2010, 08:16:52 poslijepodne »
Ne znam više kaj bi pisal....e da, jel netko zna jel izašao novi GT?!  >:D

Odgovori na pitanja.....ima ih sijaset...usput, prenesi svom kadrovskom kuharu OR sad bivšem članu NO TVG da su revizori zaključili da "osnivači" nisu poduzeli sve potrebne mjere kako bi osigurali da uložena sredstva budu povrativa kroz prihode koje je TV trebala ostvarivati. Isto tako ta ista revizija je ustvrdila da TV nema, tj. nije izradila studiju opravdanosti emitiranja i nije ishodila Gradsku koncesiju, niti usvojila planove poslovanja, te definirala mjere i postupke za ostvarenje ciljeva.....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #148 : Ožujak 09, 2010, 08:31:18 poslijepodne »
Nezna se da bu zišel al se zna kaj bu vnem.   O0

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #149 : Ožujak 09, 2010, 09:33:32 poslijepodne »
Nezna se da bu zišel al se zna kaj bu vnem.   O0

Pa dej unda poveć....