Autor Tema: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica  (Posjeta: 83430 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

acer1

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice
« Odgovori #90 : Ožujak 04, 2010, 09:09:48 poslijepodne »
Što se prije VFK i cijelo predsjedništvo SDP poveže sa HNS tek tada postoje šanse za pariranje. Samo SDP – ni sa Vesnom ni bez Vesne  - nema šanse.

Ovo je najveća glupost koju netko može da izvali i preživi cijelo stoljeće.

Otkad je to HNS toliko bitan za SDP ?
HNS je jedino dobra udavača s dobrim osjećajem za vrijeme.
SDP jedino može uspjeti ako se otarasi HNS-a. Dosad je vrijeme pokazalo da je SDP, svojom lošom politikom, doslovno poklonio najmanje 15 mandata u gradskom vijeću i to satelitima koji kad je trebalo nosit odgovornost nisu se pokazali. jedan od satelita je i HNS s kojim se SDP sprijeteljio upravo kad je politčki ojačala pozicija Robića. Dali je to slučajno ili nije ne ulazim u to. HNS je i sad dobio funkciju predsjednika GV iz nepoznatog razloga.
DC, o njima ne bi trošio ni jednog slova.
Ne razumijem zašto je SDP se povezivao s HNS-om, umjesto da ih je odbacio i gurnuo u zagrljaj HDZ-a pa bi samim tim i ojačao svoju poziciju na ljevici. to je sve bilo moguće uradit ali nije bilo političke hrabrosti za takav potez.
Jednostavno mije mi jasno da netko podržava svoju konkurenciju popud SDP-a, koji podržava HNS.

Da se mene pita ja bi im se zahvalio na suradnji i gradio priču o samostalnom izlasku jer vjerujem da je ovog trenutka SDP najjača stranka u VG.




acer1

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #91 : Ožujak 04, 2010, 09:26:11 poslijepodne »
Acer1, ti očito znaš puno bolje od mene, sve o članovima SDP-a, pa eto dozvoljavam da radi zadovoljavanja tvog vlastitog ega to priznam. Moja malenkost samo ističe ono što zna i kako doživljava ljude oko sebe, to ne mora nužno značiti da je procjena točna, ali niti da je kriva. Ja eto upravo pretpostavljam da si ti jedan/na od članova/ica SDP-a koji/a nije previše zadovoljan/a sa članovima stranke izabranima u GO i Predsjedništvo, da si iz redova starije generacije(ako je točno odmah prelazimo na Vi) i da ti jako teško pada ta cijela priča, da ti je trenutačno jako malo stalo do stranke i svega što stoji uz nju, da si prilično osvetoljubiva osoba, ali i da trenutačno ne vidiš izlaz u svojoj situaciji pa ideš logikom "sruši što se srušiti da". Ali naravno to može biti samo moja kriva procjena! ;)

Nije to baš takva logika rušenja, događaj je bio u 2007 godini, vijeće gradske četvrti Miljenko Granić je tražilo smjenu Dautovića. Razlog je bio ne održavanje sjednica, znači nije bilo aktivnosti. Pa što ne pitaš Piculu koji ga je spasio kad je to bilo i ti jako dobro znaš kad je to bilo pa bio si vjećnik te četvrti.
Možda sam ja jedan od izabranih ? nikad neću to otkrit, ali zar nije simptomatično da su izabrani ljudi bliski Robiću I Vesni ? tebi to nije simptomatično ? Pitam te, s obzirom da i ti znaš da Muki dolazi na sjednice automobilom, a koji je to automobil ? Od koga ga je kupio ? S kim je zajedno išao u Tunis? itd......
Zar to nisu bliski prijatelji ?
Spominješ rušilačko razmišljanje, ali nisi rekao po čemu se to Panežić istaknuo u SDP-u ? Osim što mu je poslodavac Robić a ovaj ga sluša ko' rumonja Maricu, jer mu ovaj ipak daje plaću.
Pa budi realan i pogledaj istini u oči, SDP se ne smije rješavati svojih ljudi bez obzira na sve, pogotovo kad se spominje aktivnost u stranačkom životu, ali kad se spomenu drugi argumenti onda nije dobro, onda se ruši itd......

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #92 : Ožujak 04, 2010, 09:51:51 poslijepodne »
....zašto SDP-e vode ljudi koji su izgubili izbore....????...

Ništa ne izbjegavam. Pa evo, pokušaj odgovora, premda znam da je uzalud potrošen metak jer će ionako odgovor na moj odgovor biti u tonu postavljenog pitanja, no ipak, rasprave radi... Pa što ako su izgubljeni izbori, za gradonačelnika, jer u GV ipak koalicija ima većinu a to nije mala stvar. To je samo razlog da se nastavi dalje raditi i vratiti sve na staro na slijedećim izborima. Ali nazvati ovaka SDP gubitničkim, da bi svi trebali dati ostavke, to je glupost. Ovo ću potkrijepiti sa par činjenica, dakle nije to moj stav već nešto što se uistinu dogodilo.
- SDP VG je u VG osvojio vlast 2005.
- SDP VG je isto ponovio 2006. unatoč Brdeku
- SDP VG je na parlamentarnim izborima bio najbolja stranka po dobivenim glasovim i to SAMOSTALNO sa 36,04% glasova
- SDP VG je paralelno sa parlamentarnim izborima imao ponovljene izbore u GČ Velika Mlaka i Miljenko Granić i u obje uvjerljivo bio najjača stranka - SAMOSTALNO
- SDP VG je sudjelovao u prikupljanju potpisa potpore za kandidaturu Ive Josipovića sa uvjerljivo najviše potpisa u Županiji (u tisućama, prvi ispod njega u stotinama)
- SDP VG ima članstvo od preko 440 članova, a još je 40-ak pristupnica spremno na primanje u članstvo  
- SDP VG ima vjerojatno jednu od najjačih organizacija Foruma mladih u RH, u županiji im nitko nije ni blizu , a ostale stranke u VG se mogu sakrit pred njima
 8)
Mislim da nije potrebno da nabrajam dalje. Ovo su samo najistaknutije stvari, ali ima toga još!
Ipak g. Muha nemojte se trudi komentirat ovo što sam nabrojao jer već znam da to vama ne znači ništa, jer vas ne boli to nego neke druge stvari, ali je svakako dobro da svatko tko prati ovaj forum i slučajno nabasa na ovu temu zna neke stvari. Ovo su ponavljam činjenice i to lako provjerljive, ako baš netko ne vjeruje.
E pa ako ovo nije dosta da bi se reklo da je SDP u VG vodio zdravu politiku onda stvarno ne znam što je još potrebno! I kakva bi to bila stranka kada bi ju pokopali jedni izgubljeni lokalni izbori za gradonačelnika. 8)

Acer1 ... još uvijek čekam onaj zapisnik sa sjednice GČ Miljenko Granić sa SMJENOM g. Dautovića radi nesazivanja sjednica! Pa nije vrag da ne postoji! Ne bih volio da ispadneš/te lažljivac/ica. :(
Ipak si mi ti jedini izivor informacija, znaš da sam ja neinformiran! ;D

JosipJoža

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #93 : Ožujak 04, 2010, 09:59:36 poslijepodne »
Gle acer1 Vi ne bi trošili riječi na DC i Vesnu Škare Ožbolt, domaću deklu, pravu Turopoljku, sve daje za Turopolje a DC je glavni koalicijski partner SDP-a kojem je SDP dao čitaj poklonio 3 mandata u GV.

a HNS kojeg je upravo SDP odbacio kako Vi kažete je pošteno osvojio svoja 3 mandata u GV, samostalnim izlaskom na izbore.
I ako hoćete pravo i otvoreno jedini je na ovim zadnjim izborima potvrdio koliko zaista vrijedi za razliku od svih drugih političkih stranaka u VG koje su bile u koalicijama i teško je sada znati koliko koja vrijedi, možemo samo prognozirati ko lanjski snijeg.

I još nešto nemojte HNS nazivati satelit strankom, HNS je danas uvjerljivo treća stranka po snazi s tendencijom da sutra bude rame uz rame i SDP-u i HDZ-u. Toliko o satelitima, ne bi bilo loše da ponovite gradivo iz Astrologije.

Mene stvarno nije jasno o čemu Vi pričate.
« Zadnja izmjena: Ožujak 04, 2010, 10:07:42 poslijepodne JosipJoža »

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #94 : Ožujak 04, 2010, 10:00:59 poslijepodne »

Pitam te, s obzirom da i ti znaš da Muki dolazi na sjednice automobilom, a koji je to automobil ? Od koga ga je kupio ? S kim je zajedno išao u Tunis? itd......
Zar to nisu bliski prijatelji ?
Spominješ rušilačko razmišljanje, ali nisi rekao po čemu se to Panežić istaknuo u SDP-u ? Osim što mu je poslodavac Robić a ovaj ga sluša ko' rumonja Maricu, jer mu ovaj ipak daje plaću.

Pa dobro da li ti sebe čuješ: kakvi automobili, Tunis, plaće! Pa teža paranoja stari/a moj/a!!! :o :o :o
Neka svatko radi što hoće, halo, zemlja zove Acera1!!!

I da btw, više nego nekoliko mojih najbolji, kućnih prijatelja (s kojima sam dijelio sve osim žena, jer auto nemam) su HDZ-ovci, da li to znači da sam i ja HDZ-ovac (Bože mi prosti)!!! :o

I nitko se nikoga ne rješava, ljudi se sami sebe rješavaju, uvijek će ti biti u životu onako kako si sam napraviš! Tek kad to shvatiš bit će ti puuuuuuno lakše! ;)

acer1

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #95 : Ožujak 04, 2010, 10:12:16 poslijepodne »
- SDP VG je u VG osvojio vlast 2005.
- SDP VG je isto ponovio 2006. unatoč Brdeku
- SDP VG je na parlamentarnim izborima bio najbolja stranka po dobivenim glasovim i to SAMOSTALNO sa 36,04% glasova
- SDP VG je paralelno sa parlamentarnim izborima imao ponovljene izbore u GČ Velika Mlaka i Miljenko Granić i u obje uvjerljivo bio najjača stranka - SAMOSTALNO
- SDP VG je sudjelovao u prikupljanju potpisa potpore za kandidaturu Ive Josipovića sa uvjerljivo najviše potpisa u Županiji (u tisućama, prvi ispod njega u stotinama)
- SDP VG ima članstvo od preko 440 članova, a još je 40-ak pristupnica spremno na primanje u članstvo  
- SDP VG ima vjerojatno jednu od najjačih organizacija Foruma mladih u RH, u županiji im nitko nije ni blizu , a ostale stranke u VG se mogu sakrit pred njima

Ali nisi pogledao i crnu stranu glupe politike koju braniš bez razloga,
- SDP VG je u VG osvojio vlast 2005 ( nisi spomenuo koliko je mandata bilo koalicijskih partnera u vijeću ? ( mislim 7)
- SDP VG je isto ponovio i 2006 ( opet je poklonio mandate i dao odskočnu dasku HNS-u kao konkurenstkoj stranci, jako dobro znaš da je pola stranke bilo protiv toga)
- Evo upravo si spomenuo da su bili ponovljeni izbori za gradsku četvrt Miljenko Granić, ali nisi rekao razlog zašto su ponovljeni ? Da nije Dautović bio razlog?
- Prikupljanje potpisa je trivijalna stvar koja nije vrijedna spomena, jedino je sad SDP prikupljao za svog kandidata, ako je tebi prikupljane potpisa velika stvar ona baš i nisi na visokom stupnju političkog promišljanja.
- Brojnost je velika stvar ali ne vidim svrhu isticanja u ovoj raspravi.
- Očito zaboravljaš sa su sve interesne skupine u SDP-u (forumi i savjeti ) od svog osnutka bile najjača politička krila u VG I Forum mladih, Forum žena, Forum seniora, kao i gospodarski savjet koje svojedobno bio jedno od najjačih tijela glede gospodarstva u gradu.
Nadam se da se ne varam u svojoj konstataciji glede koaliranja s HNS-om i DC-om ?

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #96 : Ožujak 05, 2010, 01:28:04 prijepodne »
- Prikupljanje potpisa je trivijalna stvar koja nije vrijedna spomena, jedino je sad SDP prikupljao za svog kandidata, ako je tebi prikupljane potpisa velika stvar ona baš i nisi na visokom stupnju političkog promišljanja.
- Brojnost je velika stvar ali ne vidim svrhu isticanja u ovoj raspravi.
- Očito zaboravljaš sa su sve interesne skupine u SDP-u (forumi i savjeti ) od svog osnutka bile najjača politička krila u VG I Forum mladih, Forum žena, Forum seniora, kao i gospodarski savjet koje svojedobno bio jedno od najjačih tijela glede gospodarstva u gradu.
Nadam se da se ne varam u svojoj konstataciji glede koaliranja s HNS-om i DC-om ?


Prikupljanje potpisa je samo dobar primjer organiziranosti kako u kratko vrijeme odraditi zadano, ništa više, ali je i dokaz bolje organiziranosti od ostalih organizacija u ZŽ - netko je i to morao odraditi.
Što se tiče političkog promišljanja, vidim da ste ti/vi i Muha na istoj razini pa se ne ću uvrijedit na ovu opasku!
Ništa ja ne zaboravljam nego ističem aktivnost i brojnost foruma koja je na visokoj razini, pa netko je i tu morao dati zeleno svjetlo i ohrabriti te mlade ljude, najbolje da nitko ne radi sa mladima, da im se ne daje potpora da oko sebe okupljamo samo olinjale starce koji ne znaju do podne di im je glava, a od podne di guzica. Koji misle da samo zato jer se zovu kako se zovu moraju dovijeka radit to što rade.

Brojnost članstva je velika stvar i da SDP nema visok rejting (što automatski znači da se za stranku čuje i da funcionira) ne bi ni ljudi dolazili sa pristupnicama, a znači da se radilo i na ograncima jer imamo puno članova i van grada. I ne moj mi pričat da to nije bitno. Ja sam onih koji su uvijek za kvalitetu, ali se kvantiteta ne može zanemariti jer se iz nje uvijek iznjedri određeni postotak najagilnijih i najsposobnijih.

Kaj se tiče g. Dautovića dok ne vidim zapisnik ne nastavljam raspravu! (pravnici bi rekli da je na tužitelj da dokazuje pa eto), ti i Muha stalno nekaj futrate i režite a niti jedan dokaz niste podnijeli. Pa dajte već jednom. ;)

Ono o izborima 2005. i 2006. i broju vijećnika SDP-a naspram ostalih članova koalicije, donekle ću se složit da smo mogli i bolje proć, ali šta je trebalo, prepustit grad onim ćumezima iz HDZ-a, pa najlakše je bit u oporbi i mljet bez odgovornosti kontra vladajućih (nešto slično ko ti/vi i Muha), a kad se radi i kad je glava stalno na panju a onaj papak iz GT i ovaj u gradonačelničkom uredu iz Reportera jedva čekaju da nešto pogriješiš... A kad se naslijeđivalo 17 miliona kuna duga u proračunu - kad se mlataralo po Trgu F. Tuđmana i forsirale se stazice po parku kako bi bile gotove do izbora, da bi se iste podizale mjesec dana kasnije jer su neispravno napravljen, a da ne govorim o kinu koje je dva puta pravljeno jer stolci nisu bili postavljeni kako treba i sl. - onda ništa jel. Pa evo ti, pogledaj ga hoda po Fašniku, i seoskim krstitkama, u gradu se ništa ne događa, od lokalnih izbora ja nisam vidio da se u gradu išta maklo, a sad uzmi da je takav bundaš došao na vlast 2005, a, pa di bi nam bio kraj? ;D

Evo nakon ovih par dan rasprave s tobom/vama i Muhom lagano se pitam da li ste vas dva/dvoje ikad nešto osvojili u životu, da li ste bili timski igrači, da li ste se bavili sportskim aktivnostima, bili član ekipe, snosili odgovornost za svoje postupke, stavili ponekad m... na panj kako narod kaže, pa kud puklo da puklo, napili se s ekipom, kopali nos, zvonili susjedima na porotafon i tak. :-[ Toliko ste savršeni da već stvarno već poćinjem sumnjat u vas. Da vi niste vanzemaljci?!? :o  ;D ;D ;D ;D ;D ;D (ko oni roboti iz filma Luisa de Finesa, kaj se preobuku u ljude - kak sam se ovoga dobro sjetil 8))

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #97 : Ožujak 05, 2010, 09:11:32 prijepodne »
Brzi, kažeš da nitko nikog ne tjera....reci mi molim te kako ONDA komentiraš prekjučarašnju sjednicu GO gdje ste posmicali sve stare članove iz raznih Upravnih vijeća i odbora...reci zašto????...nije li to tjeranje????...je li to u redu???....tko će vam sad biti predstavnik u odboru za financije?????...možda vaš arhitekt ili unapređivač prodaje Podravkinih juha????

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #98 : Ožujak 05, 2010, 09:43:35 prijepodne »
Jel ovo MUKI??




plemenitashica

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice
« Odgovori #99 : Ožujak 05, 2010, 10:16:56 prijepodne »
Jel ovo MUKI??

Muhice – kakva je to fotomontaža ogrlice (koja mi se ne sviđa), i sokola (koji je prekrasan), a naočale imaju prolaz, ali onak za silu ako nemaš kaj bolje.

Ali tip je hrabar, na golo rame prihvatiti sokolove kanđe i gledati ga u oči.
Ja to ne bih. Ufff.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #100 : Ožujak 05, 2010, 10:29:12 prijepodne »
To je Muki i što se tiče ogrlice nije fotomontaža.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice
« Odgovori #101 : Ožujak 05, 2010, 10:42:33 prijepodne »
....... da li to znači da sam i ja HDZ-ovac (Bože mi prosti)!!!

Jeste, nego kaj, to vam mogu iz vlastitog iskustva reći.
Jer ja sam na ovom forumu i SDP-ovka (pa eto, branila sam Piculu i još neke), i HNS-ovka (poštujem iznad svih Beusa), i HDZ-ovka (zbanili me mladi SKOJ-evci), i SDS-ovka (znaju me zateći u razgovoru s Pupovcem), i IDS-ovka (volim Istru kao i Turopolje), mislim da i HSS-ovka (jer imam puno zemlje), možda sam i nezavisna (čitam redovito Lesar blog), a kod frizrera sam čula da sam i HSP-ovka (nosi mi se crna boja).

Zakaj onda ne bi i vi bili u bar dvije stranke.  ;)

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #102 : Ožujak 05, 2010, 10:46:13 prijepodne »

Ne razmem? Ti si prvi stavio ( i to povrh svega neuspješno) te "generalije" na ovu temu, i to bez ijedne jedine riječi, i sad se upravo ti pitaš kaj bi to trebalo značiti?

Ja stavio generalije na temu, daj odi okulisti!

Ko je reko da si ti stavil te "generalije"? Pa kaj ne vidiš na koji je post odgovoreno? I ko bi sad trebal ići okulisti? Daj se malo skoncentriraj.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice - neka nova lica
« Odgovori #103 : Ožujak 05, 2010, 11:05:43 prijepodne »
Rock, nemoj proturiječit ovoj ekipi jer bi te mogli začas proglasiti bolesnikom koji se javlja iz duševne bolnice...ovaj forum služi ionako isključivo za promociju HNS-a...usput solidariziraju se na napade na SDP-e pa ih brane jer im isti još trebaju....plemenitašica stalno tvrdi da nije ničija a iz aviona se vidi da navija i radi za GBR-a...primjera radi evo dokaza ja stavim sliku Mukija a plemenitašica uvjerava forumaše da je to fotomontaža......sva sreća vidim da su se na ovom forumu pojavili i uključili oni koji misle svojom glavom (Neo hvala na podršci)..... 

plemenitashica

  • Gost
Odg: Konvencija SDP-a Velike Gorice
« Odgovori #104 : Ožujak 05, 2010, 11:42:54 prijepodne »
........usput solidariziraju se na napade na SDP-e pa ih brane jer im isti još trebaju....plemenitašica stalno tvrdi da nije ničija a iz aviona se vidi da navija i radi za GBR-a...primjera radi evo dokaza ja stavim sliku Mukija a plemenitašica uvjerava forumaše da je to fotomontaža.........

Muha – pitam kad ne znam.
Niti mi je čovjek sa slike poznat, niti mi Muki išta govori.

A to što sam fotku proglasila fotomontažom, to ne znači da je točno (pitam), a još manje je točno da uvjeravam forumaše u fotomontažu.
Koga vraga mi ne napišete zakaj ste tu sliku deli na forum.
I od kad pravila trpe objavljivanje privatnih fotografija vama poznatih ljudi, a meni/nama nepoznatih i to u temi o politici. ???

Ja radim za Beusa?????????? Muha – veću beedastoću niste mogli zmisliti.
Iz aviona se vidi, niti ne skrivam i javno pišem (imate u postu) od svih najviše poštujem Beusa.No, niste pročitali da poštujem i mnoge druge.

Što se tiče obrane SDP-ovaca "jer mi trebaju" (meni?) – netočno, korigiram netočne navode, naročito ako ljude poznajem, i osuđujem klevete koje idu na račun nekoga koga nema na forumu bez obzira kam pripada.
Odmah da se ogradim – izuzimam ZNA SE, jer oni su za mene svi od prvog do zadnjeg kao i njihovi simpatizeri jednostavno MI-gliste.