Anketa

sanadera treba izbaciti iz HDZ i iz politike

da
1 (14.3%)
da pod svaku cjenu
6 (85.7%)
ne
0 (0%)

Ukupno Glasova: 7

Autor Tema: Kuda idu divlje svinje ?  (Posjeta: 14565 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #15 : Siječanj 03, 2010, 09:46:20 poslijepodne »
A kaj hoče Sanader?
Tko bi glasao za njega nakon svega?

Najbolji mi je jedan komentar ovog sukoba. "Nikada nisam ni mislio da ću navijati za Jadranku Kosor!"

Offline logoraš

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 8
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Povratak Sanadera
« Odgovori #16 : Siječanj 03, 2010, 10:56:34 poslijepodne »
  >:D """"Odluka da se povučem iz politike bila je potpuno pogrešna"""

 Halo ljudi što se ovo događa??????? Pa ovaj nije normalan!!!!!!!!!Treba đubre maknuti iz politike, a tako je lijepo bilo bez njega!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :'( ali kako se samo prepotentno drži, kao da je Hrvatska propala bez njega......
mika

Offline logoraš

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 8
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Povratak Sanadera
« Odgovori #17 : Siječanj 03, 2010, 11:09:39 poslijepodne »
 ;) Ups; :-* zaboravio sam.:: Svim FORUMAŠIMA VELIKE GORICE-neovisni forum, Sretna nova 2010 godina, puno sreće, a ponajviše zdravlja:::::
mika

shaka zulu

  • Gost
Odg: Povratak Sanadera
« Odgovori #18 : Siječanj 03, 2010, 11:13:22 poslijepodne »
Slušal sem ovo "sučeljavanje" na 3. programu;pa,kakova su to pitajna!?
Ko za kviz "Tko želi biti budalaš TM "

Datum rođejna,braka,glavni glumci v MORHu...
A kak vi dragi komedijaši planerate rešiti pitajna z Južnemi i Severnemi Srbi?Bosanci?Nekaj z posla kaj je očekiva?
Sučeljavajne v tulko kaj su bili na istem mestu v isto vreme...Niš spomena vredno.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Povratak Sanadera
« Odgovori #19 : Siječanj 03, 2010, 11:22:51 poslijepodne »
Molim kolegu forumaša sa nickom logoraš da ne diskriminira forum.
Tema o press konferenciji i povratku Sanadera je već načeta.
Preselite, prosim postove u temu "kuda idu divlje svinje"
http://www.forumgorica.com/politika/kuda-idu-divlje-svinje/

plemenitashica

  • Gost
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #20 : Siječanj 03, 2010, 11:29:06 poslijepodne »
A kaj hoče Sanader?
Tko bi glasao za njega nakon svega?

Najbolji mi je jedan komentar ovog sukoba. "Nikada nisam ni mislio da ću navijati za Jadranku Kosor!"

Dobar komentar - slažem se.

Nego, evo kaj kaže g. Lesar:

Puč u HDZ-u !? A sve zbog Bandića

(citat) "Prave razloge ovog pučističkog ponašanja Sanadera treba tražiti u slijedećoj rečenici:
Ja ću osobno dati potporu onom kandidatu za kojega se odluči predsjedništvo stranke.

Ali, zar Jadranka Kosor nije izjavila da je predsjedništvo stranke odlučilo da ni jednom kandidatu HDZ neće davati potporu?

Naravno da je predsjedništvo takvo odluku donijelo ali se Sanader s njom ne slaže. I današnji potez je najava nove sjednice predsjedništva HDZ i nove odluke. A ona ćebiti da HDZ podržava Milana Bandića.
I cijeli ovaj nedjeljni cirkus izveden je samo zbog Milana Bandića. Naravno, i zbog ogromne želje političke desnice da imaju svoga čovjeka na Pantovčaku.
Ovo je početak velike mobilizacije desno orjentiranih birača, dizanje na noge i živih i mrtvih birača.

:::::::
S Bandićem na Pantovčaku Sanader ne bi trebao razmišljati o aktiviranju svog saborskog mandata, zbog imuniteta.

Dodatak: danas je 3. siječanj 2010. Sanader je najavio svoj povratak.  Možda je to ipak simbolika. Sjetite se 3. siječnja 2000." (gotov citat)


http://drlesar.bloger.hr/post/puc-u-hdzu---a-sve-zbog-bandica/2096145.aspx

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #21 : Siječanj 03, 2010, 11:59:03 poslijepodne »
Nadam se da bu sad konačno zletel s političke scene skup  sa svojim barbom.

 http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/50001/Sanader-je-sam-sebi-zadao-zavrsni-udarac.html
« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2010, 12:01:37 prijepodne Vegi »

Tur

  • Gost
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #22 : Siječanj 04, 2010, 07:43:37 prijepodne »
Sanader bi malo piškio, a malo kakio.

Offline logoraš

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 8
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Povratak Sanadera
« Odgovori #23 : Siječanj 04, 2010, 08:00:49 prijepodne »
halo Plemenitašica, ideš mi već pomalo na živce... Pa ja imam pravo postavit temu koju ja hoću i nazivat ju kako hoću. Pa nismo u jednopartijskom sistemu,,, probudi se iz sna,, haloooooooooooo... nemoraš komentirat ako ne želiš.. ok. e sad namjerno neću tražit od administratora da makne temu.......
mika

Tur

  • Gost
Odg: Povratak Sanadera
« Odgovori #24 : Siječanj 04, 2010, 09:03:40 prijepodne »
halo Plemenitašica, ideš mi već pomalo na živce... Pa ja imam pravo postavit temu koju ja hoću i nazivat ju kako hoću. Pa nismo u jednopartijskom sistemu,,, probudi se iz sna,, haloooooooooooo... nemoraš komentirat ako ne želiš.. ok. e sad namjerno neću tražit od administratora da makne temu.......

Vidim imamo i šaljivđija na forumu  :D

To je dobro, jako dobro, samo imate temu "vicevi", dajte tamo postajte, ne ovdje!   :)

De Loren

  • Gost
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #25 : Siječanj 04, 2010, 09:15:47 prijepodne »
Sanader bi malo piškio, a malo kakio.

Sanaderu je 5 do 12  ... misli da će uspijeti maknuti sve potjernice sa sebe ako uđe u sabor ... već za koji dan  on sam ni za sebe neće znati jel se pokakio ili samo popiškio ... pitanje je vremena kad će ga se počet povezivat sa još kojom novom aferom ...

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #26 : Siječanj 04, 2010, 02:48:56 poslijepodne »

Upravo mi dojavljeno "Sanadera brišu - izbacuju iz Ha DE Zea" :) :) :) :) :) :) :) :)

Ako je ovo istinito, baš sam radosna :). KONAČNO, da iz Kradeze org. izađe nešto dobro i meni prihvatljivo 8).

I da, stoji mi ona rečenica:

"Nikada nisam ni mislio da ću navijati za Jadranku Kosor!"

 :-[ :P

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Povratak Sanadera
« Odgovori #27 : Siječanj 04, 2010, 03:11:10 poslijepodne »
Preselite, prosim postove u temu "kuda idu divlje svinje"http://www.forumgorica.com/politika/kuda-idu-divlje-svinje/

Ja te prosim da to ti napraviš. Piše da si nekakav moderator, pa ako jesi - onda se tako i ponašaj. Ne treba sve raditi Stjepan, modovi postoje da admin ne mora boraviti na forumu 24 sata dnevno.

Ako se ne kužiš u to - jer posao moderatora je odgovoran i častan, i ima ga dosta za raditi - onda je časno sa tvoje strane da se makneš sa te pozicije i daš tu funkciju nekome tko zna raditi taj posao, jer inače podsjećaš baš na one koje stalno kritiziramo - dobivaju plaću i privilegije, a nisu ih zaslužili jer ne rade i ne znaju raditi svoj posao.

Kad ja vidim da nekome piše da je "moderator" (pogotovo globalni, WTF je to??), onda dobivam na znanje da je to osoba kojoj se mogu obratiti u vezi tehničke strane foruma i pojašnjenje nekih pravila, te postupanja admin/mod zajednice, te zatražiti neke usluge iz domene rada moderatora. Na koliko god foruma sam bio - nisam naišao da takve funkcije imaju gljive, ili bilo tko tko se u to ne kuži. NHF!!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #28 : Siječanj 04, 2010, 03:17:31 poslijepodne »
Upravo mi dojavljeno "Sanadera brišu - izbacuju iz Ha DE Zea" :) :) :) :) :) :) :) :)

AAA-le-lu-ja!!! Aaa-le-lu-ja! Aleluja, aleluja, aaleeluujaaaa!!!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #29 : Siječanj 04, 2010, 03:26:12 poslijepodne »
Ako ga izbace iz stranke ,a trebalo bi,svaka im čast .

Ma dojadio Ivo Bogu ali sa ovim vidim i narodu!

Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....