Autor Tema: Zašto više nema foruma?  (Posjeta: 72199 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #45 : Rujan 06, 2009, 10:54:54 poslijepodne »
Ahahahahaha, ahahahahaha, ahahahahaha........

Trebali bi ti kolajnu dati, pa stalno si on-line, stalno se radi, stalno odgovaraš, planiraš - žena te bude ubila..... ;D

Kej če mu žena, kej si zaboravel da smo mi si masturbatori?

Kako se dugo nisam ovako slatko nasmijala na forumu, oh Bože.

Oooooo, da, da, svaka pohvala ekipi foruma, dečkima i curama, divni su i stalno tu, aktivni baš kak pravi "masturbatori". U takvom slučaju izgleda da se može zaboraviti i žena i kolajna.  Prst gore:

shaka zulu

  • Gost
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #46 : Rujan 06, 2009, 11:22:36 poslijepodne »
Trebali bi ti kolajnu dati, pa stalno si on-line, stalno se radi, stalno odgovaraš, planiraš - žena te bude ubila..... ;D

Neće trebam joj još. ;)
Posao mi je da budem on-line, pa malo više škicam na ovu stranu.
Prošli si tjeden postal otec fizički a of ciberjapa.Kak se zove ovaj drugi mali?Forum? :D
 ;D  ;D  ;D

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #47 : Rujan 06, 2009, 11:30:28 poslijepodne »
E sad mene zanima da li smo mi stvarno svi od masturbacije oslijepili kad nigdje nismo vidjeli službenu obavijest zašto je trenutno zatvoren forum i kada će nastaviti s radom?

Nije vrag da su Sašu obmanuli, a on je već napisao epitaf?

Naravno da nije bilo obavijesti. Niti da će biti zatvoren, niti kada će opet proraditi. Pejić je napisao da će link sa portala na forum biti postavljen kada mu budu dodane funkcionalnosti e-vijeća (što god to značilo).
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

plemenitashica

  • Gost
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #48 : Rujan 06, 2009, 11:35:03 poslijepodne »

Kej če mu žena, kej si zaboravel da smo mi si masturbatori?

I ja se smijem na glas, zbudila sam svoje.
Tur - plus od mene.

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #49 : Rujan 06, 2009, 11:37:49 poslijepodne »
Ma gluposti, pa kaj im link smeta, a osim toga ukinuli su i sam forum i preusmjerili na portal. Nisam nikada čuo da jedan link smeta koncepciji stranice. A tak ga je teško staviti...Onda članak u GT-u... mislim da su previše grešaka radili na početku da budu sada upali sa pričom o rekonstrukciji servera ili što već...
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #50 : Rujan 06, 2009, 11:51:21 poslijepodne »
Tak dugački remont može raditi samo nesposobni diletant. To im je ozbiljan alibi.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #51 : Rujan 07, 2009, 08:04:30 prijepodne »

Malo kasnije sam od stanovitog marca (marcelius@hotmail.com) optužen da krivo informiram ljude.

Citat:

I to je točno...."mala skupina"  masturbatora kad pogledas tko se javlja na
alter forumu ))))))



Ovo je odlično!
Sad su dobili zadatak da nas tu prate, da pogledaju tko se tu javlja.
Sam vam rekla da čitaju ali se ne ufaju javiti. Kaj taj marcelius nije to sim napisal? Koga se bojiš marcelius?

Zamisli sramote dobiješ partijski zadatak da na nekakvom privatnom nerenomiranom i sasvim novom forumu nekakvog tam zagrebačkog prigradskog naselja Velike Gorice, pratiš pisanje nekolicine dokonih i besposlenih internetskih masturbatora hahahahaha  ;D :D ;D :D
nemrem procjeniti jel ta prevažna misija zadatak za iskusne partijske članove ili za novake?

Joj, već se dugo nisam ovak nasmijala  :D
Ak smo mi masturbatori onda su oni voajeri hahahahaha
Internetska bokčija hahahahaha  :D ;D :D Biseksualci - bi al se ne ufaju hahahahaha  ;D :D ;D
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #52 : Rujan 07, 2009, 08:57:40 prijepodne »
Sada možda razmišljaju o vračanju foruma jer na onom su imali kakvu takvu kontrolu, a na ovom nikakvu. Neka ga samo vrate i neka bude adezejov forum.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #53 : Rujan 07, 2009, 09:06:07 prijepodne »
Baš si mislim kak mi je bilo žal kad su ga ukinuli.
Sad mi je baš drago zbog toga, samo nek si imaju svoj forum prazan i napušten gdje će samo ponekad netko po narudžbi doći i poljubiti noge gospodaru jer je udahnuo zrak, izrekao nešto lijepo tipa "dobro jutro" ili osmislio kako da maltretira neistomišljeike.

Ma, šteta kaj je to tak daleko otišlo.
Mi živimo u istom gradu, susjedi smo, deca nam idu skupa u škole, radimo skupa i trebali bi imati iste interese u tom smislu, a ne ovak grubo demonstrirati moći u nekom trenutku samo zato jer se to može taj čas.
Pa kaj je politika zbilja iznad ljudi?
Ja ne znam kaj s menom ne valja, jesam li ja stvarno neki nenormalni idealista ili kaj, ali mene te stvari stvarno žaloste.


Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #54 : Rujan 07, 2009, 09:10:37 prijepodne »
Sad su dobili zadatak da nas tu prate, da pogledaju tko se tu javlja.
Sam vam rekla da čitaju ali se ne ufaju javiti. Kaj taj marcelius nije to sim napisal? Koga se bojiš marcelius?

marcelius je frustriran zato što je prije dva mjeseca on spremao alternativni forum, ali ga eto nije uspio aktivirati i sad prosipa žuć i pljuje po meni i Alenu te po svima vama.

Citat:
Ali da se ne udaljim previse od teme. Prije 2 mjeseca sam napravio alter
forum
i samo sam cekao priliku aktivirati ga. Nazalost, nije me bilo u datom
trenutku
u drzavi pa ga nisam stigao ubaciti u funkciju. Sad mi nije ni zao kad vidim
tko
i sto pise na ovom alter forumu. 90% bi trenutno dobilo ban zbog bedastih
izjava
i nepostivanja osnovnih ljudskih normi, a o moralu necu ni pisati.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #55 : Rujan 07, 2009, 09:29:02 prijepodne »
Tko mu brani neka ga sada aktivira pa ako je tako dobar, jedino će imati problema s članovima :)

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #56 : Rujan 07, 2009, 10:08:25 prijepodne »
Nije nikakva šteta kaj čovek nije pokrenul taj forum, jer kak sam veli 90% bi nas tam dobilo ban i onda bi mu forum bil pust i jadan i propal bez članova.
A mi bi na kraju ipak tu završili, di nas niko ne bana i di smo slobodno glupi kakvi već jesmo, ne poštujemo osnovne ljudske norme (nemam pojma čak ni kaj su to osnovne ljudske norme), a o moralu nećemo ni pisati.
Dobro je marcelius rekel.
Samo mi ni jasno zakaj onda dojde sim čitati amoralne gluparije koje su ispod osnovnih ljudskih normi, i još ih komentira?
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #57 : Rujan 07, 2009, 01:10:29 poslijepodne »

Ima još jedna zgodna stvar: još prošloga utorka, prvi dan kad sam shvatila da ne mogu ući na stari forum, preko gradskog portala sam uputila službeno pitanje Gradskoj upravi što se dogodilo sa forumom.
Nikada nisam dobila odgovor.

Prošloga petka isto sam pitanje poslala i gradonačelniku Barišiću na njegov mail zabilježen na stranicama VG-a, no odgovor nisam dobila.

Treba li ovo posebno komentirati?

Offline repo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 87
  • Karma: +1/-1
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #58 : Rujan 07, 2009, 02:12:15 poslijepodne »

ma gle te, sto vise razmisljam o forumu ili forumima, sve manje mi se svidja ideja
o postojanju dva ili vise foruma ma na kojem se od njih vise pisalo. odvajanje nije dobro.
i te sve rasprave nase, ma koliko zucne bile, dobro je da se vode. dakle, uvijek treba pozdraviti drugo ili
drugacije misljenje ma koliko se razlikovalo od nasega, i koliko se god
ljutili ponekad zbog njega.

mislim da treba raditi i boriti se za jedinstveni gradski forum, na sluzbenim stranicama
grada, i unutar toga ulagati trud da bude sto vise neovisan o gradskoj vlasti, ili bolje,
vlastima. raditi na demokraticnosti dakle... ne separiranju. i pogotovo ne veseliti se tome,
zivimo ipak u istom gradu, i cesto nas iste stvari zuljaju...

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #59 : Rujan 07, 2009, 02:31:21 poslijepodne »

ma gle te, sto vise razmisljam o forumu ili forumima, sve manje mi se svidja ideja
o postojanju dva ili vise foruma ma na kojem se od njih vise pisalo. odvajanje nije dobro.
i te sve rasprave nase, ma koliko zucne bile, dobro je da se vode. dakle, uvijek treba pozdraviti drugo ili
drugacije misljenje ma koliko se razlikovalo od nasega, i koliko se god
ljutili ponekad zbog njega.

mislim da treba raditi i boriti se za jedinstveni gradski forum, na sluzbenim stranicama
grada, i unutar toga ulagati trud da bude sto vise neovisan o gradskoj vlasti, ili bolje,
vlastima. raditi na demokraticnosti dakle... ne separiranju. i pogotovo ne veseliti se tome,
zivimo ipak u istom gradu, i cesto nas iste stvari zuljaju...

Ali, poštovani repo, kako i gdje vi sad vidite 2 (dva) ili više foruma? Nema ih. Ovo je sad jedan i jedini!

Činjenica je da smo imali gradski forum, ali ovoj vlasti očito nije odgovarao, pa ga je ukinuo.
Činjenica je da je taj gradski forum bio ovisan o gradskoj vlasti, dakle, da nije tako ne bi gradonačelnik (ne čak niti potezom pera) nego usmenim dekretom, bez obavijesti i riječi, naprasno, isti ukinuo, zatvorio, ugušio, zatomio, zatvorio, oduzeo forumašima ustavnu slobodu iznosenja riječi i mišljenja.
Činjenica je da su forumaši gradskog foruma  po direktivi ZNA SE koga od strane pero-pulena Saše okarakterizirani najpogrdnijim izrazima (ovdje na forumu samo dio možete pročitati), do onog "masturbanti".

Pa što bi ste vi htjeli? Da su svi forumaši (a ipak se radi o brojci od cca 2000 ljudi) nalili usta vodom, bespogovorno prihvatili stanje i ništa ne učinili.  Aaaaaaa, ne. Nije i neće ići. I ja sam zato sretna što imamo tako divnu ekipu od dečkiju i cura - prave lokalpatriote, lokaldomoljube, koji su znali da hoće i mogu kazati NE i zato mi danas ponosno, slobodno klikamo ovdje, a tu ćemo i ostati. Živjela sloboda javne riječi, živjela sloboda medija, živio ovaj forum.

Klikajte slobodno, klikajte stalno Klikavci Turopolja!