Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Tržni centar (plac)

<< < (2/4) > >>

shaka zulu:
Če f tem ima kaj onda to ni prešlo bez brdske veze,onaj bradonja neznamkaksezove bivši direktor velkoma a sad isti v žužič welcome - kolarec.Šudrana i tržnica su bili najvekši gubitaši v velkomu i prvi su odbubnali na bubnu a sad da bi nekaj od toga žuža ftopil velkomu?Hmmmmm...
Ovo smrdi kak dva mesece star kokošji gnoj.
Ak jem ga uspe uvaliti saka mu dala,budu si si pomalo pomogli.Finansijki.
Mislim,ak je žuža v igre ishod se zna al me baš zanima kak se to bu odigralo,ono zaplet i kulminacija.Za rasplet znam da bu žuža nekomu vriti kišobran otprl.Il suncobran... ;)

JosipJoža:
Narodna veli:

"Vuk dlaku mijenja ali ćud nikada", prav veli kunta, ko će koga ili bolje rečeno tko će opet skim, ostaje nam da vidimo koliko istine ima u tome svemu, a obzirom na glumce u glavnim ulogama čovjek nema nimalo razloga da nevjeruje, čak i ovim rekla-kazala nagađanjima.

možda sada kada je Tomica dobio mesto u HAC, možda napravimo izvozni proizvod od našeg šodera za HAC, pa za Crnu Goru, možda Gorice krene bolje, a i na placu moremo svi prodavati jajca u slobodno vrijeme dok ne dođe placar da nam oduzme jajca, jer nosimo jajca na crno i nismo platili pdveje.

shaka zulu:
***ate žuna!Am ja svoje dve jajce prodam i prije nek kaj kolarec dojde placovine pobirat.Takove jajec nima celi Zagrep.
Samo kaj bum onda česal..?

mojca:
NOVA AFERA TRŽNI CENTAR

Dali se radi o običnom prepucavanju korisnika tržnice i voditelja ili je zaista riječ o političkim igrama kako se šuška zbog dugova tržnog centra kako bi grad ostao bez tržnice ili zbog pogodovanja stranačkim poslušnicima kojima treba vratiti usluge?

shaka zulu:
Kak se mene čini,Grad je ostal bez Tržnice pred cca. 10 let.
Koaliciju je trebalo nekak platiti...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju