Domaće teme > Lokalna politika

Hoće li velikogorički SDP preuzeti mlade snage?

(1/6) > >>

Alen:
Saznao sam jučer da su u listopadu unutarstranački izbori u SDP-u na kojima se biraju predsjednici lokalnih organizacija. U Velikoj Gorici je kandidatkinja sadašnja predsjednica Vesna Fabijančić Križanić koja želi osvojiti i treći mandat. Na prijašnjim izborima ona se pojavljivala kao jedini kandidat, no ove će godine imati i protukandidata koji je u posljednji tren predao svoju kandidaturu. Radi se o mladom poduzetniku Zoranu Žicu rođenom 1983. godine.

Biti će zanimljivo vidjeti kako će njih dvoje odmjeravati snage i hoće li velikogorički SDP nakon ovogodišnjeg poraza na izborima za gradonačelnika procijeniti da je došlo vrijeme da mlade snage preuzmu vodstvo stranke.

http://www.vgdnevnik.com/Alen/2009/09/22/hoce-li-velikogoricki-sdp-preuzeti-mlade-snage/

Goričanka:
Pa ja sam uvijek za mlade snage. Smjene su dobre jer se ljudi previše opuste pa zaborave zašto su ustvari došli tu gdje jesu.
No teško mi je kvalitetno promišljati jer ne znam tko je taj Žic Zoran i kakva mu je reputacija.
Ali nije ni ta Fabijančićka neka nezamjenjiva vrlina.
Možda bi stvarno bilo dobro da dođe netko friški u gorički sdp-e.
Zapravo bilo bi to odlično  :D

Stjepan:
A i u Zagrebu Bandić ima mladu konkurenciju.

Goričanka:
A koga?

plemenitashica:

--- Citat: Goričanka - Rujan 23, 2009, 08:08:05 prijepodne ---Pa ja sam uvijek za mlade snage. ......
Možda bi stvarno bilo dobro da dođe netko friški u gorički sdp-e.
Zapravo bilo bi to odlično 
--- Kraj citata ---

Ja nisam. Naročito ako se te mlade snage ponašaju kao što su se SDP mlade snage ponašale na ovom forumu proljetos. Bilo ih je nekoliko koji su imali iste tenzije kao i HDZ mlade snage.
Zato jer su im starije snage (naravno neke) to dozovolile.

Razgovarala sam nedavno sa jednom više pozicioniranom SDP-ovkom iz Siska, koja se isto žali na svoje mlade snage i u Sisku, i u cijeloj stranci, jer žena vidi kamo to vodi. U nerad, glupiranje, i dobivanje bodova od danas do sutra, ništa dugoročno.
Mladima treba vođa od kojeg će učiti da bi se znali kasnije pristojno ponašati.
A vođa može biti samo osoba s iskustvom. Naravno ne govorim sad o osamdesetogodišnjacima.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju