Domaće teme > Lokalna politika

HSP AS

<< < (2/3) > >>

tromblon:

--- Citat: Jaguar - Veljača 14, 2013, 09:28:44 prijepodne ---Zašto se ovakve tribine rade uglavnom pred izbore a ne i u međuvremenu između izbora?


--- Kraj citata ---
To je tako, pricekaj jos malo pa da visis kad HNS izleti na ceste s pekmezom i krumpirusama. Svatko djeluje kako zna i umije. HNS osim kuhanja nema sto za ponuditi. Navodno je kandidat za dogradonacelnika Pero Josipovic, pametnom dosta. Nesposoban i nezaposlen zeli biti dogradonacelnik s resorom za gospodarstvo. Taj nikada nije ni vidio kako motika izgleda, a kamoli da ju je primio u ruke. Majko mila...

domovinesin:

--- Citat: ---Na kraju tribine zaključeno je da su žrtve masovnih silovanja zaboravljene. Država ih nije obeštetila niti rješila njihov status iako su se liječile po psihijatrijskim ustanovama kao prognanice bez sredstava za život. Potporu im nisu pružile ni udruge za ljudska prava, kao ni udruge za prava žena. HSP AS upućuje javnu potporu žrtvama silovanja te traži da se počinitelji ovih strašnih zločina procesuiraju.
--- Kraj citata ---
hvalevrijedna je potpora žrtvama, no uz iskreno žaljenje što su se ovi monstruozni zločini dogodili i što zločinci još nisu kažnjeni, postavlja se pitanje koja je svrha ovakovih tribina ako se na tome stane. traži li HSP AS da Grad ili građani Velike Gorice nekako pomognu rjšavanju ovog pitanja, hoće li biti kakvih javnih prosvjeda obzirom da se do današnjeg dana ovi probremi nisu riješili, ako hoće kada i gdje? što o tome misle saborski zastupnici iz Velike Gorice i jesu li bili pozvani na tribinu? da li je možda na kraju tribine napisano barem kratko pismo državnom odvjetništvu sa zamolbom da se što prije očituje o zločinima i rješavanju?   

Jaguar:
Upravo tako domovinesin, zato sam i postavio gornje pitanje.


@tromblon vidim i iščitavam kako te pogađa tema udruge Branitelji za Branitelje, zna se tko je stajao iza nje i iz kojih razloga, sada već i vrapcima na grani jasno, što i potvrđuješ ovom svojom reakcijom, samo nam dokazuješ svoju pljuvačku retoriku prema HNS-u i njegovim ljudima, što govori najviše o tebi.

Danas slušam Radio i impozantno je  kako u Velikoj Gorici imamo 233 slastičara i mesara.   ;D

A u pozadini se vrti jingl' : "Tamo gdje je stala moja štikla, trava nije nikla" . ;)

koko-vg:

--- Citat: Muha - Veljača 14, 2013, 10:29:55 prijepodne ---..Vrijeme je da se otrijezniš i prihvatiš neke činjenice kao nešto neizbježno i naravno sasvim normalno ...

--- Kraj citata ---

Muha, ja sam samo citiral tebe i pokušal ti dati do znanja da se otrezniš ...

tromblon:

--- Citat: Jaguar - Veljača 14, 2013, 04:11:00 poslijepodne ---

Danas slušam Radio i impozantno je  kako u Velikoj Gorici imamo 233 slastičara i mesara.   ;D

A u pozadini se vrti jingl' : "Tamo gdje je stala moja štikla, trava nije nikla" . ;)

--- Kraj citata ---

Tako je! sve bu njih zastupal Pero Josipović budući dogradonačelnik za gospodarstvo  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju