Svakidašnje teme > Zdravlje, rekreacija, priroda

Strani turisti u Hrvatskoj...

<< < (3/4) > >>

koko-vg:
... dečec, pa ja ni nisam tvrdil da znam (u ovom slučaju radilo se o stranim turistima), nego ti, a kad ti se na to skrenula pozornost, da trkeljaš fraze i "sipaš provjerene podatke" onda mam napadaš. 

... sve je isto kao i lani ... :D

Sledgehammer:
Tko kome skreće pozornost na kaj?? Osim kaj si ti počeo odmah srat i insinuirati, a nemaš blage veze... da si bar rekao kaj trebaš, no ti lupaš li ga lupaš sebe radi...

koko-vg:
... tu radnju, koju spominješ uz insinuacije, izvodi doma za stolom, pred svojima. Sledgehammer ... da si v školi, odavno bi ti več oribali usta sapunom ... ali kak si ti pametan (mislim, koliko se fališ) ti si i osnovnu školu morti završil za 3 - 4 godine ?

Dobro, dosta zezancije, am su te već svi pročitali. (Pametnome dosta) ... a za tebe ću još ponoviti, za svaki slučaj.    :D

Sledgehammer:
Jebem ti mater šugavu prosrpsku jugoslavensku da ti jebem!! Smeće prokleto - reci gdje i kada da ti izbijem te krnje iz gubice, govnaru usrani... pa ćeš barem šutjeti kada ikada i pomisliš da bi spominjao ičiju obitelj. Idi seri na parkiralište, nesposobni majmune, primi se posla... neka i popijem ban - jer modovi očito ne vide kada netko drugi spominje obitelji, vide samo kada to ja radim... valjda će ga i sada spasiti rođo tvrdog stava Bobi Stena...

koko-vg:
... sledgehammer, da se miša bojim onda bih mačku vodio sa sabom ... :D


--- Citat: Sledgehammer - Srpanj 17, 2013, 03:07:47 poslijepodne ---Jebem ti mater šugavu prosrpsku jugoslavensku da ti jebem!! Smeće prokleto - reci gdje i kada da ti izbijem te krnje iz gubice, govnaru usrani... pa ćeš barem šutjeti kada ikada i pomisliš da bi spominjao ičiju obitelj. Idi seri na parkiralište, nesposobni majmune, primi se posla... neka i popijem ban - jer modovi očito ne vide kada netko drugi spominje obitelji, vide samo kada to ja radim... valjda će ga i sada spasiti rođo tvrdog stava Bobi Stena...

--- Kraj citata ---

.... koja kultura, uglađenost, profinjenost, da čovjek ne povjeruje.


p.s.   pitaš me gdje sam ... na ranžirnom kolodvoru u Zagrebu ... postrojavam kretene.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju