Osoblje > O forumgorica.com stranici

Isključenja

<< < (4/16) > >>

Sledgehammer:
Dečki, čačkate mečku, jebete po tavanu, bit će frkomuljastično... od toliko tema vi zapeli baš za ovu!!

Stjepan:

--- Citat: tromblon - Kolovoz 25, 2011, 10:30:03 prijepodne ---Zadnjiih par postova su više nego uzorni pa mi nije jasno, stjepane zašto si isključio mglavovica?

--- Kraj citata ---

Dobio je opomenu pred isključenje 3. kolovoza i dalje je nastavio po istom tragu. S isključenjem se složio još jedan moderator.

BobRock:
Isključenje na 3 dana zbog direktnog vrijeđanja.

BobRock:
Isključenje na 7 dana zbog direktnog vrijeđanja.

Sledgehammer:
Ono moje gore od 3 dana je bilo jer sam "nekome" rekao da je kreten. To je bilo "direktno vrijeđanje".

Sada taj isti "netko" meni veli da sam kreten - no to je valjda sada u redu. Onda bu se javil čuveni moderator BobRock i uvjeraval me kako su to previdjeli, ali" da priznaju da je to bila pogreška moderatora". Trebali su kazniti, ali... eto... "aj em sori, bat jebiga"... da sam ja to rekao, ni ne sumnjam kako bi brzina svjetlosti bila goli drek naspram trke pojedinih forumskih gazdi da mi demonstriraju demokraciju. Kao i sada prema Ulyssesu. Neki doslovno mogu raditi što hoće...

Naravno, neumjereno doziranje osobne "objektivnosti" kroz isprike ne gine. I uvjeravanja kako rade super i najbolje.

Savršenstvo bez mane jaše ponovo... neka nam Bog pomogne!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju