Autor Tema: UKRALI MI BICIKL JUCER!! Zenski FUJI CROSSTOWN 1.0  (Posjeta: 7360 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: UKRALI MI BICIKL JUCER!! Zenski FUJI CROSSTOWN 1.0
« Odgovori #15 : Svibanj 29, 2010, 09:06:50 prijepodne »
OK; sad možeš i sama zaključati temu...  ;) ;) ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline bubimir

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 8
  • Karma: +0/-0
Odg: UKRALI MI BICIKL JUCER!! Zenski FUJI CROSSTOWN 1.0
« Odgovori #16 : Svibanj 29, 2010, 10:49:23 prijepodne »
Ne bi vjerovali! Nasla sam bajk! Nemojte se sa zenama zajebavat, imaju prejaku intuiciju  8)
Bio je zakljucan u toplinskoj stanici s jos jednim bajkom, prekriveni plahtom... Nasli kljuc, otvorili, pozvali policiju, oni pozvali krimi policiju, sad znam i kak se zove frajer koji mi je copil bajk! Stara lopovcina... Nevjerovatno...

Sinoc sam cijelu Goricu obljepila plakatima, sad to moram ic skidat da me ne bi negdje srusili s vlastitog bicikla zbog novcane nagrade :D

Mislim da je ovo najbrze rijesen slucaj kradje ikad i to vlastitom njuskom.  8)  Odsad ga cuvam ko oko u glavi, moj mali Fuji  :-*

Enivej, hvala svima na dobroj volji i na korisnim savjetima, evo sad cu ih sve moc iskoristit!  ;)

 :-*


e ovo je zaista super vijest!!!Sretno u vožnji!!