Osoblje > O forumgorica.com stranici

Karma

<< < (3/10) > >>

Goričanka:
kekec, je l' to ti svaki put kad se prištekaš pohitaš minuse "po glavi forumaša"?

Sledgehammer:

--- Citat: Stjepan - Rujan 04, 2009, 08:10:20 poslijepodne ---Ovo što je Goričanka rekla: vrijeđanje, pozivanje na mržnju, diskriminacija, omalovažavanje članova foruma, nelegalne aktivnosti ili pozivanje na njih.
--- Kraj citata ---

Nisam, a vjerujem i da neću davati nikakve pluseve i minuse, jerbo je to jedna infantilna ocjena, koja nema veze sa stvarnošću... BTW, nije mi jasno niti postojanje te opcije, kao niti zašto se ista ovdje koristi, jer nisam vidio na drugim forumima baziranim na SMF-u da se koristi ta opcija, iako je imaju na "lageru"...

No mislio sam samo ukazati na potrebu poznavanja definicija gore navedenih pojmova, no ne gajim velike iluzije, jerbo je očito da nam i političari baš nemaju pojma što to je... pa graknu bezveze i kada treba, a još više kada ne treba... iako navedeni pojmovi imaju svoja zakonski definirana tumačenja, svatko si uzima za pravo tumačiti kako mu se sviđa.

Goričanka:
Opcija bi bila o.k. da je javna, odnosno, da znaš za koje razmišljanje dobiješ plus a za koje minus i od koga.
To mi je bolje od one gluposti kad te netko kompletno citira i napiše "potpisujem". Nije da nisam to nikad napravila, ali bi mi bilo zgodnije dati nekome plus i onda taj netko vidi da sam ja podržala njegov post bez citiranja i potpisivanja.
Zato ja svoje klikanje na karmu uvijek kažem onome kome ide.
Ove likove koji idu po forumu i klikaju minuse samo zato jer mogu ne kužim. U čemu je problem napisati ono što te smeta. Pa tome i služi forum, kaj ne?

plemenitashica:

--- Citat: Goričanka - Rujan 23, 2009, 10:11:00 prijepodne ---
Zato ja svoje klikanje na karmu uvijek kažem onome kome ide.
Ove likove koji idu po forumu i klikaju minuse samo zato jer mogu ne kužim.
--- Kraj citata ---

I ja.
Pohvalim ili napišem da ide minus. I točno se zna kome i za koji post.

Goričanka:

--- Citat: Goričanka - Rujan 23, 2009, 08:16:29 prijepodne ---kekec, je l' to ti svaki put kad se prištekaš pohitaš minuse "po glavi forumaša"?


--- Kraj citata ---

kekec mi ne odgovara  :(
Valjda nije vidio pitanje. Bolje da pretpostavim tak, nego da mislim da mu je neugodno odgovoriti  :P
No, ono kaj sam imala za reći je da svi vi koji klikate minuse bez ikakvog razloga, ne morate više čekati da prođe 24 sata  ???
Ma kakvi! Sad možete klikati svakih sat vremena, pa zbilja je šteta da to ne skoristite, kaj ne?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju