Svakidašnje teme > Kultura i umjetnost

Foto natječaj 10. - Praznici/Godišnji

<< < (8/8)

Bilaj:

--- Citat: fitt - Listopad 10, 2009, 09:34:48 prijepodne ---Ja sam isto dal Bilaju, samo se pitam da li je slijetanje bilo bolno, jer kut prilaska je bio pod finim kutem  :)

--- Kraj citata ---
Vode je bilo na sve strane. To sam bio u zadru i tak ja gledam zalazak sunca. I najednom vidim dva tipa kak trči po rivi i skače u vodu.
Kao John Wayne izvučem fotić ali prekasno okinem- ali zato sam drugog uspio naciljati i okinuti :-).

ali kak je pao sigurno je bio bolno  ;)

Bilaj:
U podne zatvaramo glasovanje jel tak? Tjedan dana od kraja natječaja.
Stoga tko nije glasao neka izvrši svoju forumsku dužnost  ;)

Bilaj:
Nakon prvog forumskog natječaja proglašavam poblednika:

:D ;D :D Jupi! Zalazak sunca ima najviše glasova. :D ;D :D
Fala vam na svim glasovima.

hmm...
Sada da odredim novu temu. hmm. trebam malo razmisliti ali prvo mi na pamet pada jesen i nešto oko toga, ali kak mi se čini prije ću trebati tema biti zima a ne jesen.  :-X

Bilaj:
Eh da ja nisam napisal ni jedan komentar.

Meni je Fitova slika pramca i sidra odlična. Naprosto odlična. Fakat nekaj tak savršena da ne znam kak više nahvaliti. ja sam za to glasal.

Za drugu sliku sam glasal od jarbaan zalazak sunca sa brodom. Ona mi je isto tako odlična. Ali fakat odlična.

Druge dvije koje su mi bile dobre su traktor na moru. To je za mene more i kada sam na brodu onda mogu gledati to kak se pjeni more. I to mogu gledati cijelo vrijeme.
A druga Goričankin šah- to me podsjeća na Sarajevo. Tamo na svakom mjestu imamo ploče za igrati šah. I to na dosta mjesta.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju