Svakidašnje teme > Politika

PREDSJEDNIČKI IZBORI U RH

(1/13) > >>

koko-vg:
Ovo nije News Bar- Na pitanje bi li i Mirka Norca, osuđenog ratnog zločinca, uključila u savjetodavno tijelo ako postane predsjednica, Grabar Kitarović poručila je kako ga ne treba nazivati ratnim zločincem jer je odslužio svoj dug društvu, ali da ne vjeruje kako bi on htio savjetničku funkciju jer se „povukao u privatnost“.

https://www.facebook.com/video.php?v=10152845488698724



Sledgehammer:
Počeo si ti svoju komunističku kampanju... mentalnog stranačkog ograničenja. Sad smo najebali.

Sledgehammer:
Kolinda priča isto što i Josipović. Ako se kanimo zaista boriti za dostojanstvo, i protiv falsificiranja povijesti i komunističkih mantri... ovo što je izgovorila u emisiji razočaralo me do kraja. Imao sam sumnje, ali sad ih više nemam. Moj glas neće dobiti osoba koja ne zna osnovne činjenice nego pristaje uz komunističke mantre i falsifikate, a ako ih slučajno i zna, nema ih hrabrosti izreći.

Ukratko, sve više i više je očigledno da su HDZ i SDP jedno te isto, ista stranka sa dva krila - plavim i crvenim, sastavljena od ljudi iz iste kumrovečke škole, istog svjetonazora, istog antihrvatstva, iste nesposobnosti, neznanja i jugoslavenstva, istog sluganskog mentaliteta svjetskim gazdama, iste namjere prodaje države za osobnu korist, ako treba cijela država će biti talac stranke i privatnih interesa - narod i Hrvatska su ionako za njih nevažni.

http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/137440-kolinda-grabar-kitarovic-na-uzas-gledatelja-dijelila-stavove-ive-josipovica.html?fb_comment_id=fbc_744200622328168_744355425646021_744355425646021#f3dfdbb9c

Mlačanin:
Po dosadašnjim izjavama, mišljenjima i apsolutnoj namjernoj nedorečenosti u stavovima u odnosu na pitanja od životne važnosti za Hrvatsku, ni Kolinda G. Kitarović , a niti Ivo Josipović nisu zaslužili da nas predstavljaju. 


Biti će "zanimljivo" slušati i čitati  nastavak kampanje koja traje, a gle čuda.....još nije ni započela?!
Treba obraniti stečene pozicije pod svaku cijenu.

koko-vg:

--- Citat: Sledgehammer - Studeni 15, 2014, 11:18:03 prijepodne ---Počeo si ti svoju komunističku kampanju... mentalnog stranačkog ograničenja. Sad smo najebali.

--- Kraj citata ---

... fakat si kreten bez premca ... takve poput tebe treba svijećom tražiti.  Niti sam bio u partiji, niti u SDP-u, ponovio sam to u više navrata, na izborima glasao za don Grubišića, a to što si ti zamišljaš, možeš si zakačiti na carinu, da ne velim na k.    Vidim da si već nabrušen za prepucavanje, a izbori su još poprilično daleko ... što će biti tamo, oko nove godine ... ?   Bio bi u stanju i pucati po nekom tko ne dijeli tvoje mišljenje?   Daj se pokri vuhima i začkomi, a ako ti nije jasno, mogu to i ponovo napisati.  :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju