Autor Tema: Predsjednički Izbori 2010.  (Posjeta: 149110 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #375 : Prosinac 30, 2009, 01:44:54 poslijepodne »
Ne bi se složio omjerom Bilaj...realno gledajući biti će knap i neizvjesno do samog kraja, to je realnost...pročitaj text Lesara..

Ha čuj možda, ali ja mislim da nije tak neizvijesno. U svakom slučaju puno bolje nego ono istraživanje koje je reklo 54% josipoviću a bandiću 14% (odnosno apsolutno isto kao i u prvom krugu). To je bilo plačeno i to fest.

Rađe bi čitao Lesara izravno na blogu nego da mi index.hr tumaći  ;)


plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #376 : Prosinac 30, 2009, 02:12:17 poslijepodne »

Rađe bi čitao Lesara izravno na blogu nego da mi index.hr tumaći.

Hihihihihi - nisam niti primjetila da Muha nije stavio direktan link.

Pa evo:

http://drlesar.bloger.hr/post/jos-nije-gotovo/2086979.aspx
http://drlesar.bloger.hr/post/narodni-samar-politickoj-eliti/2081325.aspx

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #377 : Siječanj 02, 2010, 09:38:56 prijepodne »
Gledam ove reportaže s dočeka Nove 2010. i upadne mi u oko onaj iz Rijeke. Jaka SDPova utvrda uspjela je doček odratiti taman onako kako Josipović govori. Uspjeli su zacrveniti ne samo Riječane već i cijeli domoljubni Hrvatski puk, al ne onak kak bi htjeli, nego, zacrvenio se narod od srama kad su vidli kog su doveli da im pjeva. Taman kad bi i nezainteresirano i neodlučno biračko tijelo, ono oko desnog centra, možda i dalo glas za Josipovića, partija se i opet pobrinula da im na svoj način "prosvjetli pamet" i olakša odluku da glasaju za Bandića.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #378 : Siječanj 02, 2010, 10:16:04 prijepodne »
Vegi, baš si zaslužio Bandića i poželjela bi ti ga za doživotnog predsjednika, ali nemrem to željeti ostatku Hrvatske, pa je prava šteta kaj si ga nemreš doma zeti.
Bajagu ti zbilja ne zaslužuješ. Njega pusti meni. Bumo vidli do bu duže zdržal, ja uz Bajaginu pjesmu ili ti plešući kak Bandić svira.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

De Loren

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #379 : Siječanj 02, 2010, 11:01:47 prijepodne »
Vegi, ako si malo pratio nastupe "zvijezda" na proslavama, sve što može privući ljude ili ima popriličnu cijenu nastupa ili svira u Srbiji ili Crnoj Gori ... a što se Bandića tiče ... postavi si pitanje : da li nama treba takva lopina za predsjednika ? Baci malo pogled na ovaj filmić ... komedija, ali nažalost ... istina ....

Pedja Bajović vs. Milan Bandić

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #380 : Siječanj 02, 2010, 11:26:34 prijepodne »
Believe-or-not, ali čini mi se da će - za neke nimalo iznađujuće - pobjedu odnijeti Bandić...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #381 : Siječanj 02, 2010, 11:46:21 prijepodne »
Dok god utakmica traje i šanse postoje, ne treba nikoga i nikada podcjenjivati.
Međutim pitanje je kamo Hrvatska ide, kada u drugom krugu ima uopće Bandića za drugog kandidata?
Osobno uopće ne sumnjam u pobjedu g. Josipovića u drugom krugu i vjerujem duboko da u Hrvatskoj ipak prevladavaju razmišljanja o jednoj modernijoj, pravednijoj i poštenijoj zemlji, nego zemlji koju bi vodio  Bandić.

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #382 : Siječanj 02, 2010, 11:57:13 prijepodne »

Međutim pitanje je kamo Hrvatska ide, kada u drugom krugu ima uopće Bandića za drugog kandidata?


Dobro pitanje.


... i vjerujem duboko da u Hrvatskoj ipak prevladavaju razmišljanja o jednoj modernijoj, pravednijoj i poštenijoj zemlji, nego zemlji koju bi vodio  Bandić.


Jesi li siguran u ovo, Joža? Ja ne bih bila! Ako je u prvom krugu toliko ljudi glasalo za Bandića i proguralo ga u drugi krug, zašto misliš da će se za samo dva tjedna nešto u glavama ljudi promijeniti, pa će oni odjednom postati pametniji, razumiji i svjesniji?

Možda će se u glavama većine doista nešto promijeniti, ali prije na gore nego na bolje...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #383 : Siječanj 02, 2010, 12:50:29 poslijepodne »
Međutim pitanje je kamo Hrvatska ide, kada u drugom krugu ima uopće Bandića za drugog kandidata?

Hrvatska ide upravo tamo kamo to želi masa koja je iznjedrila ta dva kandidata, po meni ne znam koji je lošiji, iako je svaki loš na svoj način.

Na pitanja kamo ide Hrvatska svakim izborima - treba se prije upitati tko postavlja kriterije? A kriteriji su jasni, podilaženje biračkom tijelu na najniži način (ne postoji hrvatski Adenauer), ili biranje onih koji za sebe misle da su tolika elita da sa stokom sitna zuba i ne treba razgovarati, jer je glupa. To je donekle i točno, jer kako rekoh puno puta - skoro 50% biračkog tijela nema maltene ni osnovnu školu, a trebali bi trijezno, pametno i zrelo postaviti prioritete... takve se kupuje na trgovima sa parom loših kranjskih kobasa i lokalnim tamburašima...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #384 : Siječanj 02, 2010, 01:10:56 poslijepodne »
Međutim pitanje je kamo Hrvatska ide, kada u drugom krugu ima uopće Bandića za drugog kandidata?

Hrvatska ide upravo tamo kamo to želi masa koja je iznjedrila ta dva kandidata, po meni ne znam koji je lošiji, iako je svaki loš na svoj način.

Na pitanja kamo ide Hrvatska svakim izborima - treba se prije upitati tko postavlja kriterije? A kriteriji su jasni, podilaženje biračkom tijelu na najniži način (ne postoji hrvatski Adenauer), ili biranje onih koji za sebe misle da su tolika elita da sa stokom sitna zuba i ne treba razgovarati, jer je glupa. To je donekle i točno, jer kako rekoh puno puta - skoro 50% biračkog tijela nema maltene ni osnovnu školu, a trebali bi trijezno, pametno i zrelo postaviti prioritete... takve se kupuje na trgovima sa parom loših kranjskih kobasa i lokalnim tamburašima...

Ma Sledge, nemogu a da ne kometiram Vaše navode, Vi ste ovdje itekako "blatili" Vesnu Pusić, koja je jedna od tih, koja nije kupovala glasove jeftinim kranjskim kobacicama, nego upravo suprotno, razgovorom sa građanima, licem u lice, ne podilazeći biračkom tijelu, iznoseći jasno svoja razmišljanja i svoje stavove po mnogim pitanjima važnim za Hrvatsku(samo Vi to niste željeli čuti) i za nju je uglavnom glasala intelektualna Hrvatska na koju se Vi pozivate, upravo je i dobila toliko podrške otprilike koliko u Hrvatskoj imate visokoobrazovanih građana. Moram naglasiti jednu važnu činjenicu da ste Vi u mnogim Vašim stavovima kontradiktorni a vrlo često pobijete i sami sebe u svojim postovima. Živjeli!
« Zadnja izmjena: Siječanj 02, 2010, 01:22:58 poslijepodne JosipJoža »

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #385 : Siječanj 02, 2010, 02:00:28 poslijepodne »
Believe-or-not, ali čini mi se da će - za neke nimalo iznađujuće - pobjedu odnijeti Bandić...

Neće valjda.  >:(

Tur

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #386 : Siječanj 02, 2010, 03:38:33 poslijepodne »
Dok god utakmica traje i šanse postoje, ne treba nikoga i nikada podcjenjivati.
Osobno uopće ne sumnjam u pobjedu g. Josipovića u drugom krugu i vjerujem duboko da u Hrvatskoj ipak prevladavaju razmišljanja o jednoj modernijoj, pravednijoj i poštenijoj zemlji, nego zemlji koju bi vodio  Bandić.

Pa ovdje podcjenjujete Bandića.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #387 : Siječanj 02, 2010, 04:46:33 poslijepodne »
Dok god utakmica traje i šanse postoje, ne treba nikoga i nikada podcjenjivati.
Osobno uopće ne sumnjam u pobjedu g. Josipovića u drugom krugu i vjerujem duboko da u Hrvatskoj ipak prevladavaju razmišljanja o jednoj modernijoj, pravednijoj i poštenijoj zemlji, nego zemlji koju bi vodio  Bandić.

Pa ovdje podcjenjujete Bandića.

Ne podcjenjujem i to sam jasno rekao i napisao ranije, međutim mislim, na što imam potpuno pravo, da Bandić ne bio bio taj koji bi vodio zemlju dobrim putem i dobrim smjerom, jednako tako ne bi bio dobar uzor građanima ove zemlje u budućnosti, to je samo moje mišljenje i na njega imam pravo, da li će se to dogoditi ili ne, to nam ostaje za vidjeti 10.01.2010.

Nikako ne bi podcjenjivao Bandića, međutim vjerujem da u ovoj zemlji, već sada ima dovoljno snage i promišljanja i da neće dozvoliti da se dogodi ovoj zemlji Bandić kao uzor i predsjednik RH.

Osim ako , kao i vrlo često do sada ne budemo lijeni dići g***cu, otići do birališta.

Tur

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #388 : Siječanj 02, 2010, 05:14:30 poslijepodne »
Ma Sledge, nemogu a da ne kometiram Vaše navode, Vi ste ovdje itekako "blatili" Vesnu Pusić, koja je jedna od tih, koja nije kupovala glasove jeftinim kranjskim kobacicama, nego upravo suprotno, razgovorom sa građanima, licem u lice, ne podilazeći biračkom tijelu, iznoseći jasno svoja razmišljanja i svoje stavove po mnogim pitanjima važnim za Hrvatsku(samo Vi to niste željeli čuti) i za nju je uglavnom glasala intelektualna Hrvatska na koju se Vi pozivate, upravo je i dobila toliko podrške otprilike koliko u Hrvatskoj imate visokoobrazovanih građana. Moram naglasiti jednu važnu činjenicu da ste Vi u mnogim Vašim stavovima kontradiktorni a vrlo često pobijete i sami sebe u svojim postovima. Živjeli!

Vesna Pusić je glasove kupovala narančama, a ne kranjskim kobasama. Ako mene pitate bolje da je djelila kranjske kobase, jer se od toga donekle možeš najesti, od naranče teško. Stav nema, na građane gleda s visoka, a razmišljati ne zna. Koji "intelektualac" je javno podržao Pusićku?
« Zadnja izmjena: Siječanj 02, 2010, 05:18:24 poslijepodne Tur »

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #389 : Siječanj 02, 2010, 05:17:51 poslijepodne »
Believe-or-not, ali čini mi se da će - za neke nimalo iznađujuće - pobjedu odnijeti Bandić...

Ako pogledamo,a gledamo cijelo vrijeme,zaista nema nekog izgleda.

Ali sa Bandićem ....... kao predsjednikom?????    Ludilo do kraja!!!!

No moram se složiti sa nekima koji su rekli da imamo kaj smo i birali???            Znam da nismo birali jer nam uvjek izabere manjina koja se ne libi odazvati i doći dati svoj odgovor na sva ona pusta i nemoguća obećanja. Ma gotovo sam izgubio volju i za samo pisanje,kad sve malo bolje pogledam i promislim.

Sve gore od gorega.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....